Įkraunama...
Įkraunama...

Didelis ir sunkus. Gimdymas su laiminga pabaiga :)

Didelis ir sunkus (gimdymas su laiminga pabaiga). biggrin.gif
Vilniaus gimdymo namai

Kodėl didelis ir kodėl sunkus? Manau jums nekils abejonių perskaičiuos šią istoriją.
Visada žinojau, kad turėsiu tris vaikus, gal labiau pasamoningai, bet tas skaičius man nedavė ramybės jau nuo vaikystės... Nežinau kodėl... kažkaip atrodė gražu, o dar sako, Dievas myli trejybę...

Taigi, tai prasidėjo 2009 metų žiemą, mano būsimą kūdikį pradėjau kurti mintimis, staiga pastebėjau, kad mano akys vis dažniau krypsta į nėštukes, vis dažniau pradėjau prisiminti savo nėštumus pirmuosius, supratau, kad jau noriu trečio, to mažo gumulėlio, kvepiančio nauja gyvybe. Prasitariau apie tai vyrui nedrąsiai. Be abejo, mintis apie 3 vaiką pradžioj vyrą nustebino, jam reikėjo priprasti, juo labiau, kad daugiau vaikų neplanavom, pasirūpinom ilgalaike kontracepcija. Tačiau netrukus buvo nuspręsta – turėsim 3 didis.gif

Nepraėjus ir mėnesiui, jau pirkau nėštumo testus ir laukiau II brūkšnelių, maniau, kad pastosiu iš pat pirmo bandymo. Tačiau teko palaukti ilgiau. Ak tas su nieko nesulyginamas jaudulys, laukiant teigiamo testo ... Pagaliau, jau turiu 2 neryškius brūkšnelius, kaip tik mano gimtadieniui dovana...

Pranešu vyrui – ir matau džiaugsmą jo akyse wub.gif Nusprendžiam niekam kol kas nesakyti šios puikios naujienos, žodžiu neskubam...

Nėštumo pradžia nebuvo skirtinga nuo ankstesniųjų, nuo antro iki trečio mėnesio pykino baisiausiai ir skaudėjo galvą. Bet kentėjau, žinojau, kad praeis. Su nekantrumu laukiau, kol gydytoja pasakys ko laukiuos, nes su vyru mąstėm apie mergytę. Bet gydytoja mane nustebino – jau nuo pat pradžių buvo tikra, kad berniukas ax.gif Na berniukas tai berniukas – super wub.gif

Na štai – prabėgo vasara, prasidėjo auksinis rudenėlis, nusprendžiau nuskristi į svečius pas tėvus – pilvukas puikiai reagavo į kelionę...

Rudeniui besibaigiant ėmiau jaustis vis sunkiau - kaip meškutė, sunku būdavo net iki parduotuvės nulinguoti. Išvis kažkaip į šio nėštumo pabaigą jaučiaus kaip meškutė... Ir svoris į pabaigą augo kaip ant mielių - gydytoja prognozavo didelį vaikelį, bet, kad nors būčiau įsivaizdavus kokį didelį ..

Turėjau problemėlių su nugara prieš pastodama, tai vis iškildavo klausimas – kaip gimdyti- natūraliai ar cezario pagalba. Vėliau ėmiau sapnuoti, kad gimdau pati – lengvai ir greitai, žodžiu svajojau pagimdyti natūraliai.

Ir štai atėjo ilgai laukta žiema. Praūžė šventės, dar spėjom visa šeima užsikrėsti kažkokiu virusu – laimei neilgai... Jau laukiau savo vaikelio atėjimo, svajojau kiekvieną dieną, kad gal jau greitai, bet jis neskubėjo... Gimdymo terminas buvo sausio 13-15 d. Kažkaip norėjosi, kad vaikelis gimtų sulyg dukrytės gimtadieniu, tačiau jis pasirinko savo laiką. Dėl nusitęsusio termino teko atsigulti į ligoninę, patologinį skyrių. Ak tos ilgos dienos ligoninėj, ir vėl laukimas, su kiekviena diena vis tikėjausi, kad gal jau tuoj, bet tekdavo nusivilti.. Aišku kaip visada draugai, pažįstami, giminės neduodavo ramybės- vis su tuo nelaimingu klausimu – kada – kada – kada... Tiesa, vaikutį pagal echoskopą prognozuoja apie 4,5 kg..

Kada gi – kada – ir aš klausdavau vaikelio, o jam ten šilta gera buvo, neskubėjo jis wink.gif


Taip ligoninėj pragulėjau apie savaitę, tada išleido namo, nes dar galėjau anot gydytojų laukti... O aš labai tikėjausi, kad namie atsipalaiduosiu ir prasidės gimdymas.. Tačiau mano nuostabai, po kelių dienų vėl teko gultis į ligoninę iš kurios jau žadėjo neišleisti 2 in 1 wink.gif

Gydytojai sakė, kad jei iki trečiadienio nepagimdysiu – nuleis vandenis ir paskatins... Bet kaip nekeista, matyt vaikelis juos išgirdo ir kaip tik trečiadienio rytą pajutau, kad kažkas prasideda...

Ėmė smarkiai teplioti, supratau, kad išėjo kamštis. Paskambinau vyrui, kad atvažiuotų, bet neskubėtų, nes dar tik pati pradžia. Kažkoks džiaugsmas apėmė, kad va, pagaliau viskas įvyks savaime...

Maždaug apie pusę vienuolikos mane perkėlė į gimdymo palatą, kol kas skausmelių didelių nėra. Vis dėlto mano gydytojas nusprendžia, kad reiktų nuleisti vandenis, nes gimdymas nevyksta taip greit kaip norėtųsi, vaikelis didelis, reikia paskubėti, nežinau kodėl, bet nusprendžiu nesipriešinti, kažkaip daktarai sunerimę, kuždasi, man irgi neramu. Kai nuleidžia vandenis, viskas pasistūmėja, vyksta tiesiog kosminiu greičiu... O vandenų kiek daaug,,, Staiga prasideda sąrėmiukai tokie jau nejuokingi visai, sėdžiu ant kamuolio ir su kiekvienu dideliu sąrėmiu dainuoju, kažkodėl taip man lengviau iškęsti... Kadangi šį kartą nepavyko gimdyti vonioje, nes užimta gimdykla, kamuolys man tampa vieninteliu išsigelbėjimu per sąrėmius. Taip ant kamuolio prabūnu apie pusvalandį, kol pajuntu, kad kažkaip norisi stumti... Daktaras vis klausinėja, ar nenori jau stumti, sakau, oo taaip, jau, manau, kad jaaauuuu... Perkelia mane ant gimdymo stalo, tik spėju kojas padėti ant lėktuvo, kaip jau pradedu stumtiiii... Tik kažkoks tas stūmimas toks atrodo, baisu kaip sunku, bet stengiuosi iš paskutiniųjų.

Vyras prie galvos kažką lemena, nieko negirdžiu ir nesuprantu, o jis tik glosto galvą, glosto. Atrodo, kad sąmonė vietom trūkinėja, nesuprantu ar aš dar čia ar jau kažkur toliii. Atrodo stumiu ir stumiu be galo, skauda nežmoniškai, bet kartu kažkokia viltį dar turiu šiandien pagimdyti. Ir štai, gal po 5-6 stūmimų daktarai sako, kad jau matosi galvutė, dabar nestumk, palauk... Laukiu akimirką, kaip valandą... Vėl stumiu – pūūkšt – yra... Jaučiu, kaip išslysta nauja gyvybė iš manęs ir staiga palengvėja. Jis jau čia, jau... Pagaliau.... Nuostabus berniukas... Šiek tiek pamėlęs, nes virkštelė apsisukusi. Man jo neduoda, kažką sveria ten matuoja... Nesuprantu kas vyksta, klausau ausis ištempus ir akis įsimeigus. Sako didžiulis – 5870 g ir 64 cm. Vaje vaje, ir kaip gi aš tokį pagimdžiau..

Vaikelį atgavau tik vakare, nes darė visokius tyrimus, bet žinojau, širdis jautė, kad viskas gerai.
Jis gražuolis, nuostabus, viskas gerai thumbup.gif

Štai mes kokie wub.gif buvom

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiba: 17 balandžio 2010 - 21:20
wub.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
kokie Jus grazuciai wub.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Saunuole,

toki leliu pagimdei 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai mamytei 4u.gif
Paskaicius istorija palyginau su saviske, pasirode koks lengvas gimdymas turejo buti ax.gif Bet kai pamaciau kokio svorio vyrukas, supratau kad viskas ne taip paprasta bigsmile.gif Svarbiausiai kad pati pagimdei ir dar taip sauniai laikeisi thumbup.gif
Atsakyti
sveikinu sulaukus treciojo stebuklo ir kad toki dicki pati pagimdei smile.gif 4u.gif smile.gif sekmes jusu grazei seimai rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif Na ir dičkį pagimdei, bet koks gražuolis... wub.gif Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
labai graziai aprasyta wub.gif wub.gif .o sunelis kokio grazumo wub.gif wub.gif aukit diduciai 4u.gif
Atsakyti
Nieko sau vaikinukas druckiukas thumbup.gif sekmes jums ir toliau augant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija 4u.gif Leliukas- tikras grazuoliukas thumbup.gif wub.gif Labai atiko ta foto, kur visi trys vaikuciai. Mergyte taip graziai sypsosi wub.gif
Papildyta:
Beje, sekmes jusu seimynai mirksiukas.gif



O del klaidos zinuteje blush2.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte, kad toki didzki pati pagimde smile.gif thumbup.gif Zaviuosi smile.gif 4u.gif Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
blink.gif oho koks dručkis wub.gif wub.gif wub.gif labai gražūs vaikučiai, smagu tokia didelė šeima smile.gif
Atsakyti