Įkraunama...
Įkraunama...

Essence

user posted image
Sena tema
Atėjo tikrasis pavasaris, todėl pasitikėkime Essence herojės Cosmos sukurtu užburiančiu pavasarišku įvaizdžiu wub.gif
1 žingsnis. Patepkime veidą kremine pudra Soft touch mousse make up, kuri suteikia matinį atspalvį
2 žingsnis. Suteikime veidui gaivų bronzinį įvaizdį su Bronzing compact powder
3 žingsnis. Paryškinkime akis dvipusiu akių pieštuku nr 06 flirty&hipp
user posted image
4 žingsnis. Akių šešėliai Quattro eyshadow nr 06 soo cool. Kaip įprasta, pereiname nuo tamsios link šviesios nuo judančios voko dalies iki antakio.
5 žingsnis. Suteikiame akims kerintį dirbtinių blakstienų efektą su tušu Multi action false lash effect.
6 žingsnis. Pasinaudokime fashionista! Lūpų blizgis 02 Sweet bubblegum suteiks lūpoms putlumo tuo pat metu jas maloniai šaldydamas.
7 žingsnis. Pabaigai suteikime išvaizdą savo nagamas su Essence Colour&go nagų laku 27 No more drama
user posted image
Pavasaris su Cosma!
Essence intenetinis puslapis
Essence Facebook'e
Dažomės ir diskutuojam, sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kissable_lips: 21 balandžio 2010 - 17:57
Oj kaip mane domina tas naujasis tušas wub.gif jau paprastu Multi action esu labai patenkinta, tai šito labai laukiu pasirodant smile.gif Beja, gal kuri jau išbandėte dvipusį akių pieštuku nr 06 flirty&hipp, kur Kissable lips paminėjo? Įdomu būtu sužinot ar ilgai jis išlieka?
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2010 04 21, 20:30)
Mane ir labai pradėjo traukt atėjus pavasariui akių pieštukai, bet taip pat nebe juodi, norisi spalvotų prisiderint prie rubelių ir paryškint akis smile.gif išvis aš kažkaip juodą pieštuką retai naudoju, tik ypatingomis progomis, o kasdien renkuosi lengvesnius atspalvius  4u.gif

Aš turiu juodą tai naudoju, bet norisi balto ir to flirty&hipp dvispalvio blush2.gif
Atsakyti
dziugu sugrizt ir rast nauja tema! thumbup.gif
as irgi laukiu nesulaukiu to tuso, nes jau baigineju black mania, kuris pradejo tirsteti pastaruoju metu... ax.gif
Atsakyti
Visą laiką pirkdavau Lorealio tušus, bet pasiskaičiau daug gerų atsiliepimų apie multi action tai nusprendžiau ir aš išbandyti, ale kad nuėjau į Eurokos-o ten pasirodo šis tušas yr deficitas-neradau. Sakė išperka staigiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(green-air @ 2010 04 21, 22:21)
dziugu sugrizt ir rast nauja tema!  thumbup.gif
as irgi laukiu nesulaukiu to tuso, nes jau baigineju black mania, kuris pradejo tirsteti pastaruoju metu... ax.gif

o as jau nusipirkau ji tirsta. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(stylista @ 2010 04 21, 22:57)
o as jau nusipirkau ji tirsta. sad.gif

Tikriausiai prasuktas buvo, reik labai atidžiai žiūrėt g.gif
Atsakyti
Nupirkau vakar ir as ta geltona saldanti blizgi, labai patinka kaip saldo wub.gif toks gaivumas thumbup.gif labai fainas teptukas, maloniai tepasi ir laikosi ax.gif
Atsakyti
Kaip manot, kodėl pas mus neveža visų kolekcijų ir visų prekių? Manau, kad paklausa tikrai didelė būtų.
Atsakyti
QUOTE(Humbega @ 2010 04 22, 15:44)
Kaip manot, kodėl pas mus neveža visų kolekcijų ir visų prekių? Manau, kad paklausa tikrai didelė būtų.

Gal neapsimoka didelės nuomos mokėt už palaikymą pora savaičių, ir gabenti vis dėlto pigiau kas kelintą kolekciją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Humbega @ 2010 04 22, 15:44)
Kaip manot, kodėl pas mus neveža visų kolekcijų ir visų prekių? Manau, kad paklausa tikrai didelė būtų.

ir as manau, kad paklausa yra nemaza ir dar augtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(green-air @ 2010 04 22, 16:45)
ir as manau, kad paklausa yra nemaza ir dar augtu  ax.gif

Tikrai taip, bet gal bijo rizikuot pirmą kartą? g.gif Labiausiai nusivyliau, kad kolekcijos made with love nebuvo verysad.gif
Atsakyti