Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

Kokie įspūdžiai po apsilankymo mokykloje? Kaip jums busimų pirmokų mokytojos?
Atsakyti
Man labai patiko mokyklos saugumas. Kadangi pati rinkausi tarp pagrindines ir pradines, tad labiausiai neramino aplinka ir didesnių mokinių buvimas. Teko bendrauti su 5 teveliais iš 5-8 klasių, ir visi vienareikšmiškai patvirtino, kad mokykloje tikrai saugu, negirdeti jokiu patyciu, mustyniu ir pan.dalyku. Priesingai, akcentuojamas ugdymas pries patycias, netgi rengiamos pamokeles. O pati aplinka mane mažiausiai neramina - tikrai ji nera nei antisanitarine, nei sugriuvusi (gal buvo, bet dabar tikrai nepanašu į tai). Aišku nėra idealu, bet klases daugiau mažiau normalios, visur šviesu, jauku, papuošta. Tuo labiau, jog mokykla įtaukta į renovuojamų sąrašą, ir akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau bus sutvarkyta. Žodžiu mokyklos administracijos požiūris man paliko tikrai šiltą įspūdį ir aš jau apsisprendžiau leisti vaiką į Kristoforo mokyklą. Tik dar neapsisprendžiu, pas kurią mokytoją. Pasirodė visos rimtai atsidavusios, nors visiškai skirtingos, bet tokios fainos, kad galutinai susibalamutinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Octavia @ 2010 04 09, 21:13)
Tik dar neapsisprendžiu, pas kurią mokytoją. Pasirodė visos rimtai atsidavusios, nors visiškai skirtingos, bet tokios fainos, kad galutinai susibalamutinau unsure.gif

Kažkaip man nepasirodė visos fainos
Atsakyti
o kuri tau labiausiai patiko ir kodel?
Atsakyti
Labiausiai man ir vaikui patiko Venskutė. Čia toks pirmas įspūdis.
Atsakyti
ar jos vardas Lina? nes nezinau nei vienos pavardes, tik vardus prisimenu: Vanda - a klase, Alina - b klase ir Lina - c klase. Man ji irgi labai maloni pasirode. Tokios gyvos ir geros akys jos.
Atsakyti
taip c klasės mokytoja.
1. jauna
2. maloniai bendravo, kitaip negu kitos
3. vaikui labiausiai patiko
Atsakyti
QUOTE(Octavia @ 2010 04 09, 21:39)
ar jos vardas Lina? nes nezinau nei vienos pavardes, tik vardus prisimenu: Vanda - a klase, Alina - b klase ir Lina - c klase. Man ji irgi labai maloni pasirode. Tokios gyvos ir geros akys jos.

Radau mokytojų pavardes
Lina Venskutė
Vandutė Šlionskienė
Elena Petreikytė
Atsakyti
Gal galėtų atsiliepti dabartinių ketvirtokų ir aštuntokų mamytės ir trumpai pasidalinti keturių metų patirtimi? Galima ir į a.ž.
Atsakyti
jei galit ir man į a.ž. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MEIGĖ @ 2010 04 08, 07:58)
Mano  vaikas  tai pat  busimas  pirmokėlis  šioje  mokykloje,  Kalvarijų g.  nors  turėjome  keliauti  į Senvage,  bet  nebeformuoja  pirmų klasių.
Gal ką  girdėjote  apie  mokytojas?  mes užsirašėme atrodo  pas Poščiuviene


Labukas, mes irgi pas Ją užsirašėm ax.gif . Mums Ji tiesiog paskambino ir pasiūlė, tuomet pasiskambinom vyresnėlio (baiginėja 11 klasę Senvagėl) auklėtojai, tai Ji sakė, kad iš dviejų mokytojų, einančių į Kristoforą, Ji kablelį dėtų arčiau šios. thumbup.gif

QUOTE(Octavia @ 2010 04 10, 07:12)
Gal galėtų atsiliepti dabartinių ketvirtokų ir aštuntokų mamytės ir trumpai pasidalinti keturių metų patirtimi? Galima ir į a.ž.


Taip taip ir aš būčiau dėkinga už info į a.ž. 4u.gif
Atsakyti
O gal kam teko mokytis pas mokytoją Liną Venckutę, ar mokėsi jūsų vaikas? Tiesiog noriu sužinoti, ar ji duoda tvirtus mokslo pagrindus, nes kad mokytoja Vandutė Šlionskienė puikiai parengia, jau girdėjau ne iš vieno. Žinoma, jos per daug skirtingos, kad būtų lyginamos. Tačiau žiūrint individualiai, būtų įdomu išgirsti susidūrusių nuomonę, ar Linos vaikai pakankamai motyvuoti mokslams, ir ar jiems sekasi mokslas.
Atsakyti