Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - III

QUOTE(Vetra2 @ 2010 08 09, 10:54)
Esu senokai pas ja buvusi, tai nepasakyciau, kad ka nors ypatingo isbure...kazkaip niekas neissipilde, labai jau klausineja ir nori ka nors isgirsti uz ko galetu uzsikabinti...tada kazka sako, bet jei jau klausineja, kazkaip nepatikliai atrodo ,bent jau man...
Bet cia tik mano nuomone... Manau yra ir kitokiu atsiliepimu.



O kur ji randasi ta bureja?, cia kiek supratau rajone?
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2010 08 09, 18:55)
O kur ji randasi ta bureja?, cia kiek supratau rajone?


Radviliskyje, netoli maksimos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2010 08 10, 09:01)
Radviliskyje, netoli maksimos smile.gif


lankiausi aš pas tą radviliškietę 2k...pirmą kartą po skyrybų,bet jų nematė(gal per mažai laiko buvo praėję g.gif ) o antrą kartą taikliau...tik vis dar namo nenusipirkau ir ačiū Dievui tėvuką dar gyvą turiu(nors pagal ją jau kaip ir...)
o atsiliepimų yra įvairiausių...
kad klausinėja daug ir aš pastebėjau rolleyes.gif
Atsakyti
Nesąmones vapa, daug klausinėja ir pyksta, jei nesakai. Gerai būrėjai nereikia pačiai skelbtis internete, žmonės patys susiranda.
Atsakyti


doh.gif ne ten pataikiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dailija: 11 rugpjūčio 2010 - 20:28
Gal Jus apie bureja Felicija (17 postas) kalbate? O cia yra Emilija is Dariaus ir Gireno g, Radviliskyje, cia ne prie Maximos, man atrodo? Gal kas pas Emilija buvot, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2010 08 11, 21:32)
Gal Jus apie bureja Felicija (17 postas) kalbate?

Ne apie Feliciją schmoll.gif Felicija, mano nuomone, viena geriausių būrėjų apskrityje.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 08 11, 21:41)
Ne apie Feliciją  schmoll.gif Felicija, mano nuomone, viena geriausių būrėjų apskrityje.



o daugiau, Radviliskyje (ar kur nors netoli) yra dar kokia geresne? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xx+xx: 12 rugpjūčio 2010 - 06:28
Bent jau aš nesu girdėjusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 08 11, 20:41)
Ne apie Feliciją  schmoll.gif Felicija, mano nuomone, viena geriausių būrėjų apskrityje.

skambinausi rimai is siauliu siam savaitgaliui uzimta. O kas per bureja Felicija?
Atsakyti
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 08 12, 13:51)
skambinausi rimai is siauliu siam savaitgaliui uzimta. O kas per bureja Felicija?


Felicija,tai radviliškietė.kur kitoj pusėj maximos gyvena...5a,durys tiesiai smile.gif
tai ką turime geriausio čia blink.gif
man taip pat pasiskaičius mamų kilo mintis pas tą Rimą užsirašyti...čia tiek gerų atsiliepimų...bandysiu ax.gif
Atsakyti
Ir as pries pora metu lankiausi pas Rima ir issipilde viskas,ka ji man pasake..Nenusivyliau..Kadangi vel laukia iv.permainu tikrai pas ja apsilankysiu vel,nesinori islaidaut bandymams kitur ax.gif
p.s.issipilde ir mano kelioms draugems jos pranasystes smile.gif
Kaip Rima pati sake"jei jau korta krenta zmogui,tada imanoma ispranasauti,o jei jau sako matysi,kad nusikalbu,pasakyk,reiskias negalesiu burti...."..vat taip smile.gif
Atsakyti