Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai, patarimai, nuomonės - 2

Sveikos,
Mane labai sudomino per TOP SHOP rewklamuojamas garu siurblys - STEAM MOP. Jis tik neseniai pasirode Lietuvoje, tai noriu pasiteirauti, gal kas jau pirkote ir naudojate si daikta, ar pasiteisino?
As is TV parduotuviu nesu pirkusi, ir labai atsargiai ziuriu i ju reklamuojamus "stebuklus".
Ikeliu nuoroda apie si siurbli.

http://www.topshop.l...t...3195&c=1129


Pirma tema.
Atsakyti
QUOTE(SandruteJ @ 2008 03 01, 19:59)
Mane labai sudomino per TOP SHOP rewklamuojamas garu siurblys - STEAM MOP. Jis tik neseniai pasirode Lietuvoje, tai noriu pasiteirauti, gal kas jau pirkote ir naudojate si daikta, ar pasiteisino?

cia galit pasiziureti kaip jis istikro veikia, http://video.nbc4.co...ayer/?id=179499
Atsakyti
QUOTE(balt*orchideja @ 2008 03 25, 23:44)
cia galit pasiziureti kaip jis istikro veikia, http://video.nbc4.co...ayer/?id=179499


Labas!

Ačiū už išsamią informaciją, nes ne tik pati bučiau pinigus balon išmetusi, bet ir švogerį pagundon traukiau. bigsmile.gif

Atsakyti
nu sakes doh.gif ir as jau taip svajojau ji nusipirkt doh.gif ,o gal kas zino ka nors panasaus i toki siurbli,nes pas mane daug kur plyteles,ir du katinai ir vaikas tai nusibodo jau jas grandyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuks @ 2008 04 21, 11:47)
nu sakes doh.gif ir as jau taip svajojau ji nusipirkt doh.gif ,o gal kas zino ka nors panasaus i toki siurbli,nes pas mane daug kur plyteles,ir du katinai ir vaikas tai nusibodo jau jas grandyt verysad.gif



pirkite plaunanti siurbli nemazai firmu kokybiskus gamina, zinoma ne uz 200 lt, bet tai jug ilgalaike investicija 4u.gif i svarius namus ir sutaupyta laika ju valymui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta26: 08 gegužės 2008 - 10:12
QUOTE(SandruteJ @ 2008 03 01, 19:59)
Mane labai sudomino per TOP SHOP rewklamuojamas garu siurblys - STEAM MOP. Jis tik neseniai pasirode Lietuvoje, tai noriu pasiteirauti, gal kas jau pirkote ir naudojate si daikta, ar pasiteisino?

O as tai ji turiu ir man visai thumbup.gif . Kilimu neturim, tai laminata ir plyteles valo puikiai ir kai vaikas dar mazas, tai gerai, kad sterilizuoja ir be jokiu cheminiu priemoniu. Aisku grindys tik perbraukus buna kiek dregnos, bet cia gi karstu garu valoma ir isdziusta greiciau nei siaip plaunant. Beto nepamenu, kad topshopo reklamoj sakytu, kad bus sausa iskart, tai to net ir nesitikejau.
Atsakyti
Pasidalinkite savo patirtimi apie namu svara, dulkiu siurbio galinguma, firmas
Atsakyti
siurblys mano namuose toks daiktas, kuris praktiškai nepaslepiamas į spintas smile.gif .. turiu Karcher firmos
user posted image

nesunkus ir svarbiausia manevringas ir nenudaužo sienų kampų.. čia mano liga.. pastoviai tempdama siurblį nudaužydavau sienas unsure.gif .. o čia pragumuotas korpusas to neleidžia padaryt .. esu juo labai patenkinta.. Eko maišiukai jam tikrai nėra brangesni už kitų gamintojų maišelius.. dar patinka, kad koja įsistato į siurblį, o visi priedai irgi sutalpinti siurblio korpuse esančioje dėžutėje
kaina apie 1000 lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 10 rugsėjo 2008 - 13:08
Kaip tik ieškau normalaus dulkių siurblio. Turim tokį jau "pagyvenusį" LG firmos. Iš jo naudos tik tiek, kad triukšmą kelia ir namie vietą užima doh.gif visiškai nieko neišsiurbia, apie dulkes nekalbu, net trupinių tris kartus braukiant nesurenka doh.gif Gal tikrai Karcher neblogi g.gif daug esu girdėjusi, tik ar verti tos kainos?
Atsakyti
Karcher tikrai verti demesio, taciau minusas tas, kad dideli jie. mes nesiskundziam Electrolux firmos siurbliu, tik dabar neberandu internete modelio doh.gif
Atsakyti
Jei yra galimybė (statot ar kapitaliai remontuojat namą), siūlyčiau centrinį siurblį: visi vamzdynai išvedžiojami sienose, o žarna jungiasi tik į juntuką sienose; tokie jungtukai padaromi reikalingose vietose, o pats variklis su surinkimo kibiru montuojamas ten, kur netrukdo - rūsyje, garaže, sandėliuke... Tikrai labai patogu, nereikia tampyti sunkaus siurblio. Žarnos būna įvairių ilgių, parenkama pagal poreikį.
Ir dar virtuvėje į spintelių cokolį įmontuojama speciali anga - koja paspaudus mygtuką, anga atsidaro ir susiurbia prišluotus nešvarumus.
Svarbiausia - namuose nėra triukšmo, kaip dirbant su paprastu siurbliu, nes variklis veikia kažkur toli smile.gif Ir nėra mikro dulkių, nes šis "alsuoklis" išvedamas į lauką smile.gif
Kaina įvairi, pagal galingumą, taškų, komplektuojančių dalių skaičių ir žarnos ilgį.
pas mus toks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 11 rugsėjo 2008 - 08:53
joo teko girdeti apie tokia naujove ir siek tiek matyt per televizija. labiausiai mane suzavejo tai, kad nera triuksmo siurbiant ir jokiu ,,skraidanciu,, dulkeliu thumbup.gif
Atsakyti