Įkraunama...
Įkraunama...

Screenshotai (PrintScreen)

QUOTE(pego @ 2010 04 23, 20:45)
1,o kaip išsaugoti paveikslėliu ax.gif
2,nerandu mygtuko HOST IT!
laukiu pagalbos 4u.gif


yra toks mygtukas "upload now"
Atsakyti
Man neišeina padaryti Printscreen. Gal kas galit paaiškint, kaip žingsnis po žingsnio tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2005 12 21, 16:43)
bandziau daryti screenshotus su prnit screen mygtuku ir niekaip neiseina sad.gif gal gali man paaiskinti kaip tai daroma nuo a iki z ? aciu...

CTRL+ALT+PrintScreen issaugos aktyvaus lango vaizda i clipboard (po to painte galima padaryt paste ir issaugot i faila)

PrintScreen issaugos visa ekrana i clipboard.
Po to nueinat i Paint ir padarot paste. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Liuciferis666 @ 2010 06 09, 22:36)
Ant windows7 labai patogu sceenshot'us daryti. Tie kurie turit windows7 daug paprastesnis būdas yra start/all programs/accesories/snipping tool

Win7 turiu tik dezuteje. Nuspirkau su nuolaida (pre-order buvo). Dabar parduotuvese jis daugiau kainuoja.

Kai turesiu nauja Mac'a tai ji suinstaliuosiu per BootCamp'a (Apple standartinis dual boot'as Mac OS X).
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2010 05 19, 12:47)
Man neišeina padaryti Printscreen. Gal kas galit paaiškint, kaip žingsnis po žingsnio tai padaryti?

1.Spaudi Print Screen SysRq mygtuką, jis yra netoli skaičių.
2.Atsidarai paint'ą,spaudi dešinį pelės klavišą, atsidarius laukeliui ,,Iklijuoti'' (paste).
user posted image
3.Atsidaro tavo printskrenas, tu jį gali apkarpyti,pripiešti, rašinėti ir t.t. su šia programa, ir su kitomis.Jei darbą jau baigei, ir nori išsauagti,spaudi viršuje ,,Failas'' (file), ,,Įrašyti kaip...'' (save as...), ir išsaugai
user posted image
Jei neaišku, klausk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Spalvota_: 11 rugpjūčio 2010 - 12:49
geriausias būdas screen shotams tai:
1, atsisiunčiam ir susiinstaliuojam firfox
2, Įsidiegiam šį firefox papildinį

sėkmės smile.gif
Atsakyti
O jeigu pas jus Windows 7, snipping tool susiraskit - start/all programs/accesorries/snipping tool.
Visas ekranas pašviesės ir reikės pažymėti tik tą dalį, kurią norit paversti paveiksliuku smile.gif
Atsakyti
Šiaip kas tingi maigioti visus tuos mygtukus ir po to išsisaugoti paveiksliukus su kokia nors grafine programa, siūlau išbandyti FRAPS programą, kuri palengvina visą šitą reikalą. Kai reikės padaryti skrinšotą, tai tiesiog paspaudus vieną mygtuką (galima pačiam pasirinkti koks tai bus mygtukas) jūsų norimas vaizdelis išsisaugos tam tikrame aplankale (screenshots - aplankale kur įdiegta pati programa) bet yra toks minusas kad pažintinėje versijoje galima išsisaugoti tik bitmap faile kuris suvalgo ganėtinai daugiau atminties negu jpeg, o tam kad išsaugoti paskutiniame minėtame formate reikia nusipirkti tą programą) tikiuosi kam nors bus naudinga, aš tai tik ja ir besinaudoju (ypač kai darau skrinšotus iš kokių žaidimų arba kai reikia daug daryti)
Atsakyti
smile.gif Yra labai smagi programėlė SNAGIT . Tik gaila, kad mokama smile.gif Reikia pirkti wink.gif
Bet turi daugybę puikių funkcijų. Screeną galima daryti ir viso vaizdo, ir tik aktyvaus lango, ir pvz visą internetį atverstą puslapį nukopijuoja, ir apvesti rankiniu būdu galima ką "fotografuoti" ir dar daug visko. Berods ir filmuoja (bent senesnėje versijoje buvo) tai kas daroma ekrane (tinka mini pamokėlėms daryti:) ). "Nufotografavus" vaizdą atsidaro redagavimo lange, jeigu reikia kažką pažymėti, parašyti, paredaguoti, užtušuoti ir t.t. tai man ši programytė nepamainomas reikalas.
Atsakyti
Clip2Net nemokama ir lengvai padaro screenus smile.gif
Atsakyti
Tie kas naudoja Linux pagrindu, Ubuntu OS, užtenka paspausti Fn+printscreen, atsiras naujas langas su lango nuotrauka ir paklaus kur tai išsaugoti. Paprasta kaip 2*2.
Atsakyti
Naudoju šią programą printscreenam fotkint. Iškarto apkarpo iki norimo dydžio, talpina norimu pavadinimu, norimoj direktorijoj, su nustatyta kokybe. Galima priskirt konkretų hot key (klavišų kombinaciją, kurią paspaudus nufotkins) mirksiukas.gif
Atsakyti
Spaudžiat PrintScreen mygtuką, einat į bilekokią programą, kurioje galima įklijuoti paveikslėlį, ir paste'inat CTRL+V klavišais smile.gif

Jei reikia paprastos programėlės dirbti su paveikslėliais - Photoscape. Nemokama, lengva dirbti - net mano mama moka su ja apsikapryti, paredaguoti, efektų uždėti su ta programike wink.gif
Atsisiųsti Photoscape
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sheila_lt: 26 vasario 2013 - 21:39