Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapai automobilio salone

jau beveik metai kaip įsigijau mašiną, bet niekaip neprisitaikau nieko gero...tie pakabinami lapeliai, beveik visi kvapai erzinantys, net čiaudau aš nuo jų...

norisi kažko iš tų brangesnių, bet nežinau kurie yra geri, kokybiški...

va pas tėtį mašinoj kvapas jau pusantrų metų laikosi ant ventiliatoriaus grotelių, bet aš tokio čia nerandu(pas jį iš vokietojos atvežtas)
ką gero naudojate čia iš mūsų parduotuvių pirkto
Atsakyti
man toks va visai patinka, ilgam užtenka ir kvepia , galima reguliuoti kvapo intensyvumą ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 12 23, 12:46)
man toks va visai patinka, ilgam užtenka ir kvepia , galima reguliuoti kvapo intensyvumą  ax.gif user posted image

thumbup.gif man jis irgi pats kol kas geriausias
Atsakyti
O aš labai mėgstu meliono kvapą, tai toki pakabinamą lašelio formos lapeli nusiperku ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 12 23, 12:46)
man toks va visai patinka, ilgam užtenka ir kvepia , galima reguliuoti kvapo intensyvumą  ax.gif user posted image


kvepeti tai tikrai kvepia thumbup.gif buvau pries tai nusipirkus pigesni, panasaus tipo bet ne ambipure, tai kvapas buvo tik kai tevas padejo buteliuka ant paneles ir jis isbego doh.gif gerai kad kazkas uzkabino belipdamas masinos ir dingo, tai isigijau ambi pure, tik vat kvapas tai toks idomus Aqua g.gif kai isedu i masina ji visa kazkokiais priekoniais kvepia blink.gif
Atsakyti
o aš iš vis nemėgstu jokių kvapų schmoll.gif mašinoje

Atsakyti
user posted image


va sitos firmos tai tikrai nerekomenduoju schmoll.gif jokio kvapo nuo jo masinoje isvis nebuvo, nors ant maximumo nustatyta buvo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrytuke: 04 sausio 2006 - 12:36
As ir visai nemegstu kvapu masinoje, kai vyras ideda, tai imetu y bardacioka ax.gif arba y lauko tuoleta nunesu thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi nepatinka kvapai mašinose. Jeigu kvepia, tai jau ir žinau - SVETIMA. Taksi būna prikvėpinti doh.gif
Atsakyti
o man patinka vaniliniai kvapai mašinoj, tik tokius ir perku, ir neerzina ir maloniai kvepia smile.gif
Atsakyti
o man nepatinka kai masinoj smirda... beee.gif pas mane masinoj visada buna ambipure aqua... rolleyes.gif
Atsakyti
Va šitokį nusipirkau. Saldus, bet neįkyrus, man tai vasara kvepia (gardenijom, abrikosais ir rožėm) wub.gif

user posted image
Atsakyti