Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka - tobulos atostogos :)

Po pažintinių kelionių po Europą, pagaliau išdrįsau susiorganizuoti ir poilsinę - į Maljorką rolleyes.gif Kodėl Maljorka? Pirma - todėl, kad tai sala wub.gif Antra - todėl, kad į ten skraidina Ryanair biggrin.gif

Šitas reportažas gimė tik todėl, kad norėjau atiduoti duoklę temai apie Maljorką (Kelionės ir atostogos), nes tikrai nemažai informacijos joje radau ir gavau, o trumpai aprašyti savo įspūdžių nepavyko. Matyt nemoku nei mažai šnekėt, nei mažai rašyt laugh.gif

P.S. Dar organizuojantis kelionę labai pravertė šitie puslapiai:
http://www.mallorca-spotlight.com/
http://www.aroundmal...allorca-map.php
žemėlapis, kelionių gidas
http://www.shagalluf.com/

Nugis pradedu:
Keliavom trys merginos (vyrus ir vaikus palikusios namie biggrin.gif ). Skridom su Ryanair per Frankurtą. 8 naktys, viena iš jų viešbutuky prie Frankurt Hahn oro uosto, kitos 7 Maljorkoj keturiuose viešbučiuose, skirtingose salos dalyse. Visi viešbučiai 3*. Už 8 naktis viešbučiuose sumokėjom 1500 Lt arba po 500 Lt kiekviena (visur bookinom triviečius kambarius per www.booking.com).
Iš anksto internetu iš čiaužsisakėm ir mašiną visai viešnagei, t.y. 7 dienoms nuo oro uosto iki oro uosto. Tokiu pasirinkimu pirmiausia sutaupėm ant transferio, kuris savarankiškai keliaujant kainuoja tikrai ne pigiai (palyginimui transferio kainos čia). Antra, kelionę suplanavau taip, kad be mašinos niekaip nebūtų pavykę tiek matyt smile.gif

Pirma diena (tiksliau tik vėlyvas vakaras ir naktis): Peguera. Miestelis man visiškai nepatiko schmoll.gif Toks sakyčiau kaip mūsų Šventoji.. Vokiškoji dalis. Angliškai jokio užrašo nemačiau. Vakare kavinėse tik seniai vokiečiai, mums užėjus pavalgyt nejauku buvo ir jiems, ir mums lotuliukas.gif Papludymio nemačiau, nes tam miestely tik pernakvojom, ryte lėkėm jau kitur. Nakvojom viešbutyje Hotel Club Europa. Nieko blogo pasakyt negaliu, 3 baseinai, teritorija didžiulė, priminė civilizuotą kempingą biggrin.gif apgyvendinimas dviaukščiuose nameliuose, kam patinka puiku, bet aš miesto ir civilizacijos auka blush2.gif man labiau patinka daugiaaukščiai viešbučiai rolleyes.gif Kiek mačiau, tai faini baseinai (yra atskiras mažiems vaikams), vienas dekoratyvinis su gyvais vėžliukais biggrin.gif ir animatorių rytinė aerobika užvedanti thumbup.gif Kambariuose jautėsi drėgmės kvapas. Maistas (pusryčiai) - pritaikyti vokiečiams, nieko ypatingo, kava neskani. Bet poilsiui su vaikais sitas viesbutis tikrai tinkamas.

Viešbučio vaizdai:
user posted image

user posted imageuser posted image

Basienas su vėžliukais wub.gif
user posted image


Papildyta:
Antra diena: pabijojom debesų, todel vietoj kelionės į tarpeklį pasirinkom sostinę Palmą ir shopingą biggrin.gif Palma graži, aišku pakrantė su nerealiom jachtom wub.gif katedra ispūdinga, shopingas neypatingas (beveik nieko mandriau nei pas mus nėra). Ar verta aplankyt Palmą? Jei neturit laiko - nelabai g.gif

Greitkelis per Palmą
user posted image
Palmos pakrantė:
user posted image

user posted image

Centras:
user posted image

user posted image

Ir aišku Katedra:
user posted image

user posted image

Su visais privalomais jos "atributais" biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Ir "pagavau" taksi kainas, gal kam aktualu:
user posted image
Atsakyti
Iš Palmos per Incą važiavom iki Cala San Vincente, kur dvi naktis praleidom viešbutyje Hi! Don Pedro. Viešbutis įsikūręs tokioje įlankoje, vaizdelis iš balkono įspūdingas wub.gif viskas tikrai taip, kaip nuotraukose internete. Gavom kambari į jūrą be jokio prašymo ar išankstinio rezervavimo. Ir kambarys šeimyninis, t.y. sudarytas iš dviejų kambarių bigsmile.gif Maitinimas super, ledai ne tik per vakarienę, bet ir per pusryčius bigsmile.gif Jau to gėrio tai atsivalgėm per visą savaitę sooočiai biggrin.gif Pasirinkimas vaisių, daržovių, desertų pakankamas, vakarienei karštų irgi. Žodžiu viskas ten su maitinimu liux. Viešbučio baseinai abu (vaikų ir suaugusiųjų) maži, prie jūros pliažas mažas, nešvarus, akmenuotas, man nepatiko. Ir prie minusų priskirčiau baisią dregmę kambariuose, net kondicionieriai negelbėjo. Nežinau, gal kad nesezonas, gal kad į jūros pusę balkonai, jie nelabai sandarus, tai rytai nemalonūs tikrai buvo. Nepaisant tos drėgmės, pavyzdžiui per patį sezono įkarštį, viešbučio vieta, garsai ir vaizdas 10 balų thumbup.gif Merginos aikčiojo iš nuostabos nuo vaizdų per balkonus (kadangi kambarių du, ir balkonai du thumbup.gif )
user posted image
Vaizdas iš vieno balkono:
user posted image
Ir iš kito balkono:
user posted image
Tomis uolomis galima laipioti, ką mes vieną rytą ir padarėm:
user posted image
Viešbučio vaizdas nuo uolų:
user posted image

Mėgautis saule galima ant gultų tokioj terasoj:
user posted image
Arba prie baseinų:
user posted image
Arba viešbučio paplūdimiuose:
user posted image
Čia tik vienas iš jų, antrojo - didesnio, žiūriu, kad neturiu nuotraukos. Kaip minėjau anksčiau manęs tokie paplūdymiukai nesužavėjo blush2.gif

linole pasakojimo žinojau, kad Cala San Vincente miestelyje yra 4 papludymiai, mūsų viešbutis šalia Cala Borques (berods taip rašosi), kitų netruėjau kada ieškot. O ir pačio miestelio Cala San Vincente apeiti nebuvo kada, tai negaliu kažko parašyt. Bet man ten poilsiauti visą savaitę būtų per ramu ir nuobodu net su savo trimečiu pypliu. Dviese su vyru savaitei tokios romantiškos tylos irgi būtų per daug rolleyes.gif Bet dvi naktis ten praleisti buvo thumbup.gif
Atsakyti
Super, labai labai gražūs vaizdai, o ypač iš balkono nerealus wub.gif Noriu į tokias merginų atostogas biggrin.gif
Atsakyti
Trečia diena: kelionė nuo Cala San Vincente per Lluc iki Sa Colobros tarpeklio Torrent de Pareis. Kelionė įspūdinga, sakiau nevairuosiu, bet nebuvo kur dingt lotuliukas.gif O dabar ir visai nebeatrodo, kad baisu buvo biggrin.gif Sunkiausia buvo su spiečiais dviratininkų doh.gif ir aišku būtinai kelio susiaurėjime prasilenkti su turistiniais autobusais doh.gif Vienareikšmiškai, važiuoti ir pamatyti VERTA! Mačiau, kad plukdo ir laivai iki tarpeklio, bet nepatirsit pusės įspudžio, jei patys su mašina nevažiuosit. Kas važiavo, žino apie ką kalbu biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
O jau pats tarpeklis wub.gif ėjimas per tas uolas, tamsu, vėsu, šlapia, baugu, bet įdomu.. o išlindus grožiiisssss wub.gif wub.gif
Ten tikrai daug gražiau nei mano nuotraukose mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Vakare dar nuvažiavom iki Port de Pollencos. Linole savo fotoreportaže taip išgyrė, kad privalėjom nuvažiuot. Taip, ta pinijų pakrantė gražu, bet man asmeniškai vėliau aplankyta Port de Alcudios pakrantė daug labiau patiko.

Port de Pollenca vakariniai vaizdai:
user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Aurinija @ 2010 05 26, 18:43)
Super, labai labai gražūs vaizdai, o ypač iš balkono nerealus  wub.gif  Noriu į tokias merginų atostogas  biggrin.gif


Oi žinokit mūsų kelionė susidėliojo taip, kad kiekvieną dieną buvo viskas gražiau ir gražiau, tad vaizdų bus dar ir kaskart gražesnių wub.gif

O atostogos su merginomis jėga, atitrūkti nuo darbų, namų, vaikų, vyrų, buities yra thumbup.gif todėl ir sakau tobulos biggrin.gif Bet va sekančių atostogų jau norėčiau su šeima rolleyes.gif o mano kolegės bešeimės bevaikės jau svajoja apie kelionę į Ibizą sokiai.gif Joms taip patiko toks savarankiškas (ir dar gaunasi ekonomiškas thumbup.gif ) keliavimo būdas, kad jokių kelionių organizatorių siūlomų kelionių nebenori biggrin.gif I Maljorką ištempiau jas aš, į Ibizą jau jos mane tempiasi, nes be manęs dar nedrįsta važiuot biggrin.gif
Atsakyti
Na ir grožis swoon.gif wub.gif Trūksta žodžių apsakyt, tiesiog nepakartojama wub.gif wub.gif Atrodo, kad atvirukai, nes gražiau už realybę atrodo wub.gif 4u.gif Lauksiu su nekantrumu papildymo reportažo bigsmile.gif

Įsivaizduoju, kad būtų smagu su panelėm išlėkt, nes visos mano atostogos šeimyninės tik būna biggrin.gif Ir šiaip reiktų pabandyt susižiūrėt kada patiems skrydžius, bilietus lėktuvu, nes mes tinginiukai, tai "ant gatavo" lekiam, kai agentūros viską suorganizuoja biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukeme pasakojimo. thumbup.gif 4u.gif

St. Vicente - grozis. wub.gif

Sa Calobra - dieviski vaizdai. Tik galiu spelioti, kokia tuomet yra realybe.

O Port Alcudijoje ir nebuvau. Tik per pati Alkudijos senamiesti prabegome.

I Ibiza - kiek girdejau, daugiau jaunimas traukia ir linksmybiu megejai. Juolab, kad dabar Star'ai tiesiogiai skraido. Jei nepatiks - iki Maljorkos nuplauksite - gal dar liko koks neaplankytas kampelis. biggrin.gif Su seima vis tik Sicilija pasirinkciau. Ar Kreta. Nors... ka gali zinoti. Juk Maljorka irgi paprastai daugumai atrodo kaip sala, kuri skirta tik gulejimui papludimyje.
Atsakyti
Ketvirta diena: išsiregistruojam iš viešbučio Cala San Vincente ir lekiam į Cap de Formentor arba pasaulio kraštą kaip merginos praminė biggrin.gif Pirma mano mintis: vėl kalnai ir skardžiai, vėl gazuot stabdyt doh.gif Bet nekreipkit dėmesio į mano mintis, važiuoti ten irgi verta thumbup.gif Bet pati pirma apžvalgos aikstelė (tikrai pamatysit, visi autobusai su turistais stoja) man buvo daug įspūdingesnė ir gražesnė nei užkilus iki pačio švyturio. Nieko ten įspūdingesnio nėra unsure.gif

Apačioje lieka Port de Pollenca:
user posted image
Ir pirmoji apžvalgos aikštelė:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Važiuojam toliau link švyturio:
user posted image

user posted image

Kylant aukštyn ten tų apžvalgos aikštelių ne viena, mes jose truputį palaipiojom uolomis blush2.gif tai nuotraukų be mūsų nelabai žiūriu yra. Štai kelios nuo pačio viršaus:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 05 26, 20:10)
Pagaliau sulaukeme pasakojimo.  thumbup.gif  4u.gif

St. Vicente -  grozis.  wub.gif

Sa Calobra - dieviski vaizdai. Tik galiu spelioti, kokia tuomet yra realybe.

O Port Alcudijoje ir nebuvau. Tik per pati Alkudijos senamiesti prabegome.

I Ibiza - kiek girdejau, daugiau jaunimas traukia ir linksmybiu megejai. Juolab, kad dabar Star'ai tiesiogiai skraido. Jei nepatiks - iki Maljorkos nuplauksite - gal dar liko koks neaplankytas kampelis.  biggrin.gif Su seima vis tik Sicilija pasirinkciau. Ar Kreta. Nors... ka gali zinoti. Juk Maljorka irgi paprastai daugumai atrodo kaip sala, kuri skirta tik gulejimui papludimyje.


Visą dieną šiandien aš prie šito fotoreportažo, ale pažadus juk reikia tęsėti, ir taip užtrukau blush2.gif

Dėl Ibizos: tai mano kolegės ir yra jaunos biggrin.gif Važiuotume tada jau su antromis pusėmis, nebeišleis jau jie mūsų vienų tai tikrai antrąkart, juolab į Ibizą laugh.gif Bet kažin ar Star'ų pasiūlymu pasinaudočiau (žinau, kad jau skraido), man rodos su Ryanair'u gaunasi vis tiek gerokai pigiau g.gif
Bet aš labai noriu savo šeimyną nusivežti būtent į Maljorką, kad ir jie pamatytų kaip ten gražu wub.gif Kretoj mes visi jau buvom. Ir Kretoj, ir Maljorkoj liko dar neaplankytų vietų, su mielu noru grįžčiau ir ten, ir ten yra ką pamatyt, bet Maljorka laimi vien dėl savo nuostabiausių paplūdymių wub.gif wub.gif
Kas renkasi Maljorką visą savaitę gulėti paplūdimyje vienam kurorte , tas visiškai nepažįsta tikros Maljorkos schmoll.gif Ji mažytė, bet visa galo skirtinga bigsmile.gif
Atsakyti
Tęsiu toliau.
Nusileidus nuo Cap de Formentor, važiuojam pusdieniui į Port de Alcudia. Ten prasivaikštom pakrante, pasishopinam, papietaujam kavinėje pajūryje wub.gif Man šitas kurortas pasirodė labiausiai šeimyniškas, super tinkamas polisiui su vaikais, nenuostabu, kad mačiau labai daug jaunų šeimų su vaikais wub.gif Jei važiuočiau su kelionių organizatoriumi į vieną kažkurį kurortą visai savaitei, rinkčiausi Port de Alcudia arba Cala D'or (bet lietuvių organizatoriai į Cala D'or neveža..).
Tik nesigavo mano nuotraukos iš ten, kažką ne taip nustačiau fotoaparate, nes spalvos labai išdegusios verysad.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Neapsigaukit, ten labai gražu wub.gif tikros spalvos turi būti tokios:
user posted image

user posted image

Toliau laukė ilgas kelias keliais ir keliukais į sekantį mūsu viešbutį Cala D'or miestelyje. Kelionė neapsiėjo be nuotykių, ties žiedu i C'an Picafort sustabdė mus policija biggrin.gif Iš 4 policinikų 3 aplipo mūsų mašiną doh.gif matyt labai jau įtartinos atrodėm lotuliukas.gif


Papildyta:
Dėl laiko stokos važiavom ne pakrante kaip buvom numačiusios (užsukdamos į Cala Ratjada, Cala Mesquida, Cala Millor), bet tiesiai per Felanitx i Cala D'or.
Sekantis viešbutis dviems paroms Barselo Ponent Playa Tai pats geriausias mūsų viešbutis thumbup.gif Barselo tinko viešbučių yra visame pasaulyje, Maljorkoj jų taip pat ne vienas. Į vieną iš Barselo viešbučių veža mūsų Novaturas. Visi mūsų viešbučiai buvo 3*, visi geri, bet šitas pranoko savo žvaigždutes ir likusius viešbučius visa galva. Kam aktualu tai, rasite ko ieškote. Kambaryje visi šampūniukai, muiliukai, dušo želės, siūlai su adata, batų kempinėlės, zodžiu viskas kaip priklauso. Restorane pasirinkimas irgi atitinkamas, vaikšto pats virtuvės šefas ir žiūri ar maisto netrūksta, kaip patiketas. Yra ir grill kampelis, kuriame kasdien vietoje gaminami miesos patiekalai be jau esančių ir taip priruoštų. Pasirinkimas nuo vištienos iki avienos. Na ir aišku desertai, vaisiai, ledai, žodžiu skanu, daug ir super biggrin.gif Pats viešbutis 7 aukštų, turi nuosavą priėjimą prie jūros. Lauko baseinai du (suaugusiems ir vaikams), mini golfas, dar ten visokių pramogų, SPA, pirtis ir uždaras šildomas baseinas, nu visko sočiai. Bet mes vis tiek tradiciškai grįždavom į viešbutį tik miegot, tai mums ta prabanga iki lemputės biggrin.gif Tiesiog tokiam viešbutį galėčiau laisvai ilsėtis su šeima visą savaitę. Ir kitiems galėčiau jį rekomenduoti mirksiukas.gif

user posted image
Gavom kambarį su šoniniu vaizdu į paplūdimį:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Pats kurortas Cala D'or man irgi labai labai patiko. Nedidelis, bet koks jaukus bigsmile.gif Jaučiasi kad turistų nenuvalkiotas. Kažkaip labai ispaniška dvasia ten jaučiasi bigsmile.gif Man atrodo labiau ir pačių ispanų mėgstamas g.gif

Ketvirtos dienos pabaiga smile.gif Sekančiai dienai pagaliau merginos gavo gidės (t.y. mano biggrin.gif ) pažadą, jog ši diena tikrai bus skirta taip lauktam deginimuisi paplūdimiuose. Liepiau šokt į mauduškes, užsimaukšlint tik sijonuką ant klubų ir pirmyn į paplūdymius. Maljorka per graži, kad gulėt viešbučio papludimy. Žinojau į kuriuos važiuosim, buvau pasiieškojus informacijos iš ankto, bet kad pamatysiu tokį grožį swoon.gif

Bet apie tai jau tikrai rytoj karsta.gif
Atsakyti
Nuostabu bigsmile.gif laukiu tęsinio
Atsakyti
Labai gražūs vaizdai wub.gif
Atsakyti
Penktoji diena skirta vacation4.gif
Pirmasis mūsų paplūdimys Cala Mondrago. Mano nuotraukos tikrai neperteikia to, ką išvydom, tai keliu nuotrauką iš interneto, kad susidarytumėte įspūdį kur buvom ir ką pamatėm.
user posted image

Taigi ten du paplūdymiai, pirmasis (nuotraukoje viršuje jis dešinėjė):
user posted image
mes pasirinkom tą tolesnį, esantį kairėje viršutinės nuotraukos pusėjė:
user posted image

user posted image

Pačiu sezono įkarščiu jis matyt atrodo taip (nuotrauka iš interneto):
user posted image

Ką čia daug kalbėt, tiesiog fantastika buvo gulėt, mėgautis saule, turkio spalvos jūra ir vaizdais wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Gyvai viskas įspūdingiau ir gražiau nei nuotraukose..
Jūra buvo šalta, bet negalėjau neišsimaudyti rolleyes.gif

Cia radau daugiau nuotraukų iš Cala Mondrago wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tu Mano: 27 gegužės 2010 - 10:35