Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-7

QUOTE(egliuchiux @ 2010 06 19, 08:19)
as visada dar idedu grietineles standiklio pakeli  , nors ir gerai atsaldau ta ganasa ..  blush2.gif  taip jis gaunasi kaip grietinele isplakta

nu as ir pagalvojau apie standikli, bet neturejau doh.gif
Atsakyti
help.gif mergaites padekit, skubiai reikia snikerso pertepimo recepto! Nesuprantu ar is to begalinio skubejimo ar is tu nervu nieko nerandu....
Atsakyti
QUOTE(waidamigle @ 2010 06 19, 10:33)
help.gif  mergaites padekit, skubiai reikia snikerso pertepimo  recepto! Nesuprantu ar is to begalinio skubejimo ar is tu nervu nieko nerandu....


http://sauletavirtuv...ortas-snickers/ tikiuosi spejau
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 06 19, 11:01)

Labai aciu!!! Jums daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 06 18, 21:04)
Aciu labai  4u.gif  ir dar pamirsau paklausti, kiek laiko reikia jau sutepta torta brandinti? Na, kad laksteliai persigertu...


Skaniausias jis kai pasilaiko 2-3 dienas.


Mergaites, padekit man. Gal kuri zinote kokiu kiekiu reikia deti zelatinos i jogurtini (tame tarpe ir grietinele ir jogurtas dedas) torta. Kad sutepus jis laikytusi, arba kad nebutu labai kietas. Niekaip nenutaikau as kazkaip, tai gaunas kaip guminis, arba jei saldytuve stovi tai stovi, o tik gauna silumos iskart skysta.
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 06 18, 23:32)
3 paras brandinasi snikersas, man jis pasirode toks riebokas, bet siaip skanus, baliui pats tas  thumbup.gif  kepk is 2-gubos normos ir tikrai uzteks  drinks_cheers.gif 
arba gali daryti 2 aukstu torta, 2 skoniu  smile.gif


20 zmoniu dvigubos normos snikerso tikrai nereikia, pakankamai didelis gaunasi is normos, kazkur 2-2,5 kg. juk 4 biskvitai net, tai aukstas tortas.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 06 19, 14:39)
20 zmoniu dvigubos normos snikerso tikrai nereikia, pakankamai didelis gaunasi is normos, kazkur 2-2,5 kg. juk 4 biskvitai net, tai aukstas tortas.


Man Snikersas 20 cm. skersmens gavosi virs 3 kg. blink.gif Nes svarstykles nepasvere - tik iki 3 kg. sveria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 19, 07:41)
labukas, na man nesigavo ganasas, palikau per nakti, ryte anksti pradejau plakti, plakiau , plakiau ir dar karta plakiau . Kol susoko i kruopeles ir ir ispyliau.  blush2.gif  Tortas liko nepapuostas. Grizus puosiu plakta grietinele.
Dar vienas klausimas: kokios turi buti konsistencijos isplaktas ganasas, toks kaip plaktos grietineles?


Jei susoko i kruopeles vadinasi perplakei. As kazkada dariau ganasa , man jo pasirode per daug , tai plakiau du kartus , pirma kart susoko i kruopas (tik as jo neismeciau ,o torta sutepiau, net nesimate pertepime ,kad kazkas ne taip, antra dali ganaso plakiau trumpai , tai gavosi viskas thumbup.gif . nors gal kita kart reiktu standiklio idet ,gal geriau iseitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 06 19, 14:39)
20 zmoniu dvigubos normos snikerso tikrai nereikia, pakankamai didelis gaunasi is normos, kazkur 2-2,5 kg. juk 4 biskvitai net, tai aukstas tortas.


Na taip, tortas nemazas, pati kepiau 4u.gif tik maciau kazkurioj temoj buvo pamineta, kad zmogui skaiciuoti reikia kazkur po 200 g torto smile.gif tai jei 20 zmoniu, tai turetu buti kokiu 4 kg tortas rolleyes.gif todel ir siulau dviguba norma, pirma - geriau siek tiek daugiau nei per mazai, antra - labai smagu kai balius baigtas, o torto gabaliukas dar yra... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksutis @ 2010 06 19, 08:41)
labukas, na man nesigavo ganasas, palikau per nakti, ryte anksti pradejau plakti, plakiau , plakiau ir dar karta plakiau . Kol susoko i kruopeles ir ir ispyliau.  blush2.gif  Tortas liko nepapuostas. Grizus puosiu plakta grietinele.
Dar vienas klausimas: kokios turi buti konsistencijos isplaktas ganasas, toks kaip plaktos grietineles?

man irgi nesigavo ganašas,tai nedrįstu daugiau daryt unsure.gif reiks pasinaudot egluchiux patarimu ir standiklio įdėt g.gif


QUOTE(Nova @ 2010 06 19, 15:26)
Man Snikersas 20 cm. skersmens gavosi virs 3 kg.  blink.gif Nes svarstykles nepasvere - tik iki 3 kg. sveria  biggrin.gif

gal papuošimai daug svėrė rolleyes.gif

DaivaVe,Olesta minėjo,kad žmogui reik skaičiuot 150-200g torto.Snickersas gaunas nemažas,bet aš kaip ir tu mėgstu,kad dar po baliaus liktų.Tavo vietoj daryčiau iš 1,5 normos g.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos kepejeles...

Turiu klausimeli... jei ryt vakare padarysiu torta "Sokoladinis tortas su karameliniu aguoniniu sluoksniu ir vysniomis" (asseni) ar jis bus tinkamas vartojimui tik antradieni? ax.gif
doh.gif prisizadejau padaryt...bet tik ryt laiko tam turiu....o reikai jo antradieniui...
labai lauksiu atsakymo....

Beje...nesenai, pries kelias savaites kepiau meduti (pagal cipsiuka) savo sunaus krikstynom...nu zinokit...gavos liuksiskai thumbup.gif
Va...pasirodau... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kleckiuxs_r fantastiskai atrodo tavo tortas thumbup.gif

Maciau kazkuri mergaite klause del zelatinos kiekio grietineles ir jogurto misinyje, as kaip tik vakar dariau toki torta, tai dejau pokuti Dr Oetker zelatinos (isbrinkinta ir isleista 50 ml vandens) ir man kuo puikiausiai sustengo, bet tikrai ne per kietas schmoll.gif

Vakar dariau Plikytos teslos torta su vaisiais:

Plikytai teslai:
6 kiausiniai
400ml vandens
400g miltu
200g sviesto

Pertepimui:
500ml double cream
250 jogurto bet kokio
cukraus pudros (pagal skoni cia jau)
Vaisiu kokiu norit( as dejau avietes ir melynes)
1 pok zelatinos uzpiltas apie 50ml vandens

Tesla: Vandeni uzvirinti, sudeti sviesta (as dejau jau istirpdinta), nukelti nuo ugnies ir suberti visus miltus ir gerai mikseriu ismaisyti tol, kol tesla atsoks nuo puodo sieneliu. Palaukti kol siek tiek praves ir plakant po viena musti kiausinius. (man tesla gavosi lyg ir biski lipni kazkodeltai, ir lyg nelimpa vietom, nu keista g.gif ) tada i konditerini svirsta sudeti tesla ir i forma su sviestiniu popierium nuo vidurio pradeti sukti spirale paliekant kokius puse cm tarpus (is pradziu palikau 1 cm tarpus tai iskepe su skylem, todel antra karta dariau mazesnius tarpus). As bandziau ir uztepus visa tesla ant formos kept, bet virsus apskrudo, o viduj niekaip neiskepe, todel geriau sukti kaip spirale, nes tada ir susijungia, ir puriai iskepa (tiesa man vienas padas, tiesiog spirale, su tarpais, bet idejau i torta, tai kai pjoviau nieko ten nesimato ir nesijaucia) Kepti 180-200 laipsniu orkaitej apie 25-30 min. issikepiau tris padus(is tikro 4, bet viena ismeciau), plius prisispaudziau su svirsktu visokiu papuosimu torto virsui ir apacios sonams (visi pauosimai kepa trumpiau)

Pertepimas: Grietinele su cukraus pudra isplakti iki standumo, sudeti jogurta, sudeti isleista ir biski praaususia zelatina ir galiausiai norimus vaisius, mase biski suskysteja po zelatinos ipylimo, bet laikosi pakankamai.. Nes as dejau iskart pada ant lekstes, pertepima, pada, pertepima, pada, pertepima, aptepiau likusia grietinele visus sonus, tada sudejau papuosimus ant virsaus ir apacioj ir viskas. I saldytuva nakciai. Po nakties visas sustenges graziai.

Tortas gavosi gaivus ir nelabai saldus, nors ir dejau tiek grietineles.. MB galvojo, kad tortas jogurtinis, jam labai patiko, man noretusi riebiau ir saldziau blush2.gif Norint riebiau, gal reiktu maziau jogurto, ar ji pakeist kokia maskarpone, ar konensuotu g.gif

Siaip ilgiausiai laiko uztrunka issikept padus, nes tris kepi apie 30min kiekviena, plius dar papuosimus, nu iseina apie 2 val. nors as bandziau sutaupyt laiko ir det kartu ir pada ir pauosimus, ne velnio, kepa tada ilgiau padas.. doh.gif Pertepimas pasidaro labai greitai, o susitepa viskas irgi per 5 min..
user posted imageuser posted image

Atsakyti