Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrabučio tipo kambariai

Laba diena

Idomu butu suzinoti kas ir kaip isirenge bendrabučio tipo kambarius?
nes galvojam vietoj nuomos galetum moketi minimalia paskola ir jau tureti kazka savo, beto kainos krite iki minimumo . . .
Atsakyti
QUOTE(mika do @ 2010 05 28, 18:54)
Laba diena

Idomu butu suzinoti kas ir kaip isirenge bendrabučio tipo kambarius?
nes galvojam vietoj nuomos galetum moketi minimalia paskola ir jau tureti kazka savo, beto kainos krite iki minimumo . . .


Jei tik yra galimybė įsigyti kažką savo, tai kodėl nepasinaudoti ja? O kai turėsit, tada ir galėsit sukt galvą kaip įsirengt smile.gif Kai gyvenau studentų bendrabuty, tai visai gražiai buvom susitvarkiusios, nors gyvenom tryse ir daiktų buvo nemažai. O jei savo turtas, tai galima dar ir rimtesnį remontuką pasidaryt.
Atsakyti
žiūrint, koks tas bendrabučio tipo. Man baisiausia, kai reikia naudotis 1 WC visam aukšte...
O jei WC ir dušas priklauso tik tau, tuomet vienintelė problema - kaimynai, nes yra kambarių, kurie priklauso savivaldybėms, o ten kaip žinia gyvena ne visada "tvarkingi" žmonės, taip pat asocialūs asmenys, bet yra ir išimčių mirksiukas.gif
Šiuo metu gyvenam bendrabučio tipo 2 - jų kambarių bute, turime savo virtuvėlę, WC ir dušą - 36 kv. m., bet kaimynai... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 28 gegužės 2010 - 20:11
QUOTE(astarte12 @ 2010 05 28, 21:11)
žiūrint, koks tas bendrabučio tipo. Man baisiausia, kai reikia naudotis 1 WC visam aukšte...
O jei WC ir dušas priklauso tik tau, tuomet vienintelė problema - kaimynai, nes yra kambarių, kurie priklauso savivaldybėms, o ten kaip žinia gyvena ne visada "tvarkingi" žmonės, taip pat asocialūs asmenys, bet yra ir išimčių  mirksiukas.gif
Šiuo metu gyvenam bendrabučio tipo 2 - jų kambarių bute, turime savo virtuvėlę, WC ir dušą - 36 kv. m., bet kaimynai... schmoll.gif



18kvadratu kambarys, galvojam pasidaryti savo wc, kriaukle . . .
tikrai tik reik pasidometi kaimynais, pati gyvenau ir barake, tai tas wc ant koridoriaus vienas, dar dusas rusy , tai feeee
Atsakyti
QUOTE(mika do @ 2010 05 29, 12:11)
18kvadratu kambarys, galvojam pasidaryti savo wc, kriaukle . . . 
tikrai tik reik pasidometi kaimynais, pati gyvenau ir barake, tai tas wc ant koridoriaus vienas, dar dusas rusy , tai feeee


esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta 4u.gif

kelios foto:

user posted image user posted image

galima ir is mazos erdves pasidaryti jauku ir grazu busta, tik reikia gerai apskaiciuoti ir isnaudoti kiekviena centimetra smile.gif
Atsakyti
aš irgi gyvenu bendrabutyje, mes turim visa bloka 33,5kv tai tikrai galiu pasakyti kad tokioj mažoj erdvėj gyventi yra menas dideliam bute gali negalvodamas pirkti tuos baldus kurie tau patinka nes jie visur telpa o mažame tenka gerai galvą pasukti kaip pasidaryti kad viskas tilptų ir būtų jauku- patogu- gražu. aš gyvendama čia turiu tik viena problema tai neturiu kur džiaustyti skalbinius vonioj ventiliacija prasta padžiovus pradeda palyti sienos ir lubos virtuvėj turiu ištisai laikyti atidaryta langa, žiemą tos problemos nėra prie radijatoriaus pastatau džiovyklą ir rūbai gana greitai išdžiusta, kaimynai manau pas mane name tokie kaip ir daugumoje daugiabučių... mano name nėra bendrų virtuvių ar wc viskas išpirkta
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2010 05 29, 13:24)
esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta  4u.gif

galima ir is mazos erdves pasidaryti jauku ir grazu busta, tik reikia gerai apskaiciuoti ir isnaudoti kiekviena centimetra smile.gif

super, nerealiai grazu kiek matosi .user posted image. . gal galima daugiau foto? kaip isdestyta wc, dusas?
as dar nuziurejau tokia lova -- spinta

Papildyta:
user posted image


kazko man iskraipe . . . .

gal kas turit baldininka? noriu su keliais pasitarti
Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2010 05 29, 13:24)
esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta  4u.gif

Labai gražu wub.gif Jei ne paslaptis, kas įrengė?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 05 30, 16:43)
Labai gražu wub.gif Jei ne paslaptis, kas įrengė?


mano idejos ir igyvendinimas, kambarys tai klientes ax.gif 4u.gif
kaip jau minejau - galima ir is mazos erdves padaryti jaukiai, pakankamai nebrangiai ir patogiai irengtus namus, tik reikia gerai apgalvoti kur, kas ir kaip..

WC ir dusui buvo atskirta erdve mazdaug 1500x 1500..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 31 gegužės 2010 - 22:55
o as tai is kitos puses pasisakyciau... jeigu jau planuojama busto paskola, vadinasi ji bus ne vienerius mokama... tai ar ne geriau imti truputi didesne, tuo labiau kai dabar kainos nebe kosmines, ir nusipirkti atskira nedideli buteli? juk ne vienus metus jame gyvensite...
mes su B kazkaip panasiai mastydami pasistatem nabai jau nedideli namuka... nors dabar jau gerai suprantame - jeigu butume state didesni, ne ka daugiau butume tam bankui isipareigoje, bet dabar va gyvensim visa gyvenima ir galvosim kad va galejom dar ta padaryti... nepadarykit ir jus tokios klaidos...

Atsakyti
QUOTE(Lillita @ 2010 05 29, 13:24)
esu irengusi 14 m2 bendrabucio tipo kambari, kuriame tilpo ir dusas su WC, ir virtuvele, ir mini svetaine + nemaza rubu spinta  4u.gif

kelios foto:


labai grazu 4u.gif tik idomu ar patogu salia kriaukles is kaires esanti spintele? g.gif man asmeniksai butu nepatogu plauti indus ir vanduo juk taskosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 02, 14:09)
ar patogu salia kriaukles is kaires esanti spintele? 


šita spintelė (teisingiau - didelė ūkinė spinta) yra nedidelis integruojamas šaldytuvas, apačioje jo - paslėpta mini indaplovė, o kadangi skaičiuojamas kiekvienas centimetras ir sutalpinti reikia viską, kai kurių itin komfortiškų dalykų tenka atsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti