Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(amarrile @ 2011 05 13, 23:10)
Kas ka gero ar blogo galit pasakyti apie blakezude g.gif sklypelio kampe turiu kazka pasodinti....Dabar ten vienadienes,kurios nelabai linkusios zydeti. dar turiu galvoj arunka,bet esu macius tik prabegom,zydinti..

Pavėsyje gali auginti fitolaką - puošia žiedai ir uogos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 13, 22:54)
Pavėsyje gali auginti fitolaką - puošia žiedai ir uogos ax.gif

Tikrai,kaikur puosia 4u.gif Pas mane is toli ir kampe nesiziures schmoll.gif Arunkas labiau prie sirdies. Dabar pasiskaiciau,kad nuo kero nelabai atsiskverbsi g.gif Reiks aplankyti moteryte,pas kuria auga ax.gif Pas ja pirma karta pamaciau ir sumedejusi bijuna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 14, 00:29)
Tikrai,kaikur puosia 4u.gif Pas mane is toli ir kampe nesiziures schmoll.gif Arunkas  labiau prie sirdies. Dabar pasiskaiciau,kad nuo kero nelabai atsiskverbsi g.gif  Reiks aplankyti moteryte,pas kuria auga ax.gif  Pas ja pirma karta pamaciau ir sumedejusi bijuna thumbup.gif

Arunkų yra ir raudonlapių, kurie tik vasarą pažaliuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 14, 00:29)
Pas ja pirma karta pamaciau ir sumedejusi bijuna thumbup.gif

Noriu įterptį savo trigrašį: sumedėję bijūnai pavėsyje nežydės..kaip visi bijūniniai mėgsta saulutę...
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2011 05 14, 08:48)
Noriu įterptį savo trigrašį: sumedėję bijūnai pavėsyje nežydės..kaip visi bijūniniai mėgsta saulutę...

Nesamonė, žydi puikiausiai, jie pavėsy ilgiau žydi. Vėliau prasprogsta ir tada niekad nenušąla nuo pavasarinių šalnų. Pas mane kelmas pavėsį kokių 15 metų senumo ir kasmet nusipila žiedais.
Atsakyti
tik ka perskaiciau straipsni, tai ten moteris pasidalino patarimu del bijunu tresimo biggrin.gif cituoju: “Mama bijūnus tręšdavo suodžiais iš kamino - aš irgi išbandžiau, - šypsosi ji. - Ir nepasigailėjau. Bijūnų krūmai veši puikiai, žiedus sukrovė keptuvės dydžio!” thumbup.gif

yra ir daug kitu patarimu wink.gif
nuoroda
Atsakyti
[quote=nijole0619,2011 05 13, 23:07]
Aš auginu, peržiemojo nedengtas visiškai gerai. Dar iš rudens buvau išskirsčiusi, kad greičiau prisidaugintų, nes kai nusipirkau jis pas mane visai neaugo, kaip stovėjo vietoj, o kai išskirsčiau, kitas reikalas. Bet kažkodėl šis augalas man didelio įspūdžio nepalieka..gal dar kai įįsisaugs...kol kas investuotų pinigėlių neatperka savo grožiu...

[/quote

žiedai neypatingi, bet kai jų daug ,atrodo gerai ,be to paperka ta marga žaluma,alpinariume buvo thumbup.gif ,kaina....na,nebuvo tokia didelė ,tiesiog taip papuolė kaip aklai vištai Rietavo turguje ax.gif Esu už kai kuriuos mokėjus daug daugiau ir deja.....matyt permažai ,,mylėjau,, biggrin.gif
Atsakyti
Keletas daugiamečių ax.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 13, 22:10)
Kas ka gero ar blogo galit pasakyti apie blakezude g.gif sklypelio kampe turiu kazka pasodinti....Dabar ten vienadienes,kurios nelabai linkusios zydeti. dar turiu galvoj arunka,bet esu macius tik prabegom,zydinti..


Arunkas http://public.fotki....rs/1002109.html

Blakėžudė http://public.fotki....rs/1002107.html

Kampe ir pusiau pavėsyje tinka abu. "Kūno sudėjimas" skiriasi. Blakėžudei nužydėjus ir nukirpus žiedstiebius, lieka maždaug bijūno aukščio žalialapis kupstas. Arunkas po tos pačios procedūros lieka ženkliai aukštesnis...
Atsakyti
Keliame temą 4u.gif

user posted image user posted image user posted image

Ir mano žydinti nepjauta pieva biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 22, 22:56)
Keliame temą 4u.gif

user posted image user posted image



Sveikutė,
kaip visad gražumėlis, nematyta aubretė, o jau levisijos grožis..... wub.gif wub.gif
aš saviškės levisijos neišsaugojau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2011 05 23, 01:20)
Sveikutė,
kaip visad gražumėlis, nematyta aubretė, o jau levisijos grožis..... wub.gif  wub.gif
aš saviškės levisijos neišsaugojau... schmoll.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti