Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 09, 20:00)
negaliu nieko patarti, nes kepsiu su ta senovine keptuve, mociutes palikimas (ir grybuku ir cirviniu blynu  thumbup.gif  tongue.gif )

butinai pasidalinsiu kaip man sekesi  biggrin.gif

pas mane irgi liko nuo mociutes net 4 keptuveles, reikes maziui gimtadieniui pabandyti prikepti salduminu ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif paskaiciau ir uzsimaniau riesuteliu dar siandiena tongue.gif kepiau pirma karta gyvenime, bet labai paprasta ir greitai jie man iskepe. tik spek tas 'vysneles' i keptuve deti thumbup.gif pirma keptuve biski per ilgai pakepiau tai tokie sausoki isejo riesuteliai, o jau kitas kepiau labai trumpai, gavosi trapus, bet minksti.kepiau pagal si recepta, rasta cia (100 g. margarino, 1/4 stiklinės cukraus,2 kiaušiniai
100 g. majonezo,1/3 stiklinės bulvių krakmolo,1 arbatinis šaukštelis sodos, 1 valgomasis šaukštas acto , vanilinio cukraus, apie 3 stiklines miltų) tik dariau tesla per puse, tai gavau 30 riesuteliu kazkur, tesla labai fainos konsistencijos, maloni vysnaitems daryti thumbup.gif
kadangi saldytuve turejau tik Rudu du kremo tai tepiau su juo, kita karta meginsiu virti pati kondensuota piena
vaisinu pries miega (kalorijos jau miega, valgykite drasiai biggrin.gif )
user posted image
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 09, 19:18)
pas mane irgi liko nuo mociutes net 4 keptuveles, reikes maziui gimtadieniui pabandyti prikepti salduminu ax.gif


biggrin.gif gerai ts mociutes, kazkada ir mes savo anukelams jas atiduosim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 09 sausio 2012 - 21:54
Laba diena,

o kazin tas senovines metalines keptuves galima naudoti ant stiklo keramikiniu virykliu!? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 02 16, 09:45)
Laba diena,

o kazin tas senovines metalines keptuves galima naudoti ant stiklo keramikiniu virykliu!? g.gif


skaiciau, kad kitos naudoja, tik kazkaip vyrai jas paslifuoja ar kazkas, kad neisbraizytu pavirsiaus
Atsakyti
Man vis tiek neaišku kaip su formelėm kepti doh.gif

Tą tešlą prispaust prie formos ir dėt orkaitėn?
O gal kokį receptą, kad būtų pilnaviduriai tie riešutai ir tiek?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 16 balandžio 2012 - 10:01
QUOTE(asaraa @ 2010 02 04, 09:30)
mano kepiniukai. Viduje dejau graikini riesuta, ir kibdziau beze kremu. Kremas man labai patinka, tai jo nepagailejau  lotuliukas.gif

Skaniausiai atrodantys user posted image rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2012 02 16, 11:45)
Laba diena,

o kazin tas senovines metalines keptuves galima naudoti ant stiklo keramikiniu virykliu!? g.gif

Aš naudoju. Žinoma, reikia labai atsargiai, bet juk su viskuo ant keramikinės viryklės reikia elgtis atsargiai...
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 04 16, 10:55)
Man vis tiek neaišku kaip su formelėm kepti  doh.gif

Tą tešlą prispaust prie formos ir dėt orkaitėn?
O gal kokį receptą, kad būtų pilnaviduriai tie riešutai ir tiek?


Siandien kepiau formelese. Tesla dejau su saukstu, prispaudziau prie dugno, sieneliu. Tiesa, tesla pakyla, todel reikia deti nepilna formele. Jeigu galvojate deti idara, palikite duobute. Iskepus, apipjausciau riesuteliu puseles, palyginau ir suklijavau su Rududu. smile.gif
Kepiau pagal si recepta:
100 g sviesto
50 g cukraus
2 kiaušiniai
100 g majonezo
50 g bulvių krakmolo
1 a. š. sodos
1 v.š. acto
1 a.š. vanilinio cukraus
apie 3 stiklines miltų

Kiaušinius ištrinti su cukrumi, įdėti minkštą sviesta, majonezą, krakmolą, sodą (nugesintą su actu), vanilinį cukrų ir gerai išmaišyti. Po truputi pilti miltus. Išminkyti minkštą tešlą. Tesla su saukstu deti i formeles, prispausti prie sieneliu. Kepti 180 l. C temperaturoj ikaitintoje orkaiteje apie 15-20 minuciu.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 06 06, 20:55)
Siandien kepiau formelese. Tesla dejau su saukstu, prispaudziau prie dugno, sieneliu. Tiesa, tesla pakyla, todel reikia deti nepilna formele. Jeigu galvojate deti idara, palikite duobute. Iskepus, apipjausciau riesuteliu puseles, palyginau ir suklijavau su Rududu. smile.gif
Kepiau pagal si recepta:
100 g sviesto
50 g cukraus
2 kiaušiniai
100 g majonezo
50 g bulvių krakmolo
1 a. š. sodos
1 v.š. acto
1 a.š. vanilinio cukraus
apie 3 stiklines miltų

Kiaušinius ištrinti su cukrumi, įdėti minkštą sviesta, majonezą, krakmolą, sodą (nugesintą su actu), vanilinį cukrų ir gerai išmaišyti. Po truputi pilti miltus. Išminkyti minkštą tešlą. Tesla su saukstu deti i formeles, prispausti prie sieneliu. Kepti 180 l. C temperaturoj ikaitintoje orkaiteje apie 15-20 minuciu.


Ačiū labai biggrin.gif
o formelių niekuom netepėt?
lengvai išsiėmė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 06 birželio 2012 - 20:57
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 06 06, 21:56)
Ačiū labai  biggrin.gif
o formelių niekuom netepėt?
lengvai išsiėmė?


Netepiau, lengvai issieme is formeles. Krasciuka uzkabindavau peiliu ir atsokdavo riesutelio pusele.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 06 07, 15:53)
Netepiau, lengvai issieme is formeles. Krasciuka uzkabindavau peiliu ir atsokdavo riesutelio pusele.


Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena
Kokia tema radau net nesitiki, turejaom kazkada petelne tokia kur buvo galima kepti riesutukus wub.gif bet deja per kraustymus pasimete,
Gal galite pagelbeti kur dabar galima nusipirkti toki daikta (riesutu keptuve) ax.gif turiu du vaikucius ir labai noreciau juos palepinti Kaledoms
aciu nuosirdziausiai uz pagalba
Atsakyti