Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

kalbam ir dalinamės patirtimi toliau 4u.gif

sena tema

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 08 birželio 2010 - 14:31
sveiki,
kažkada klausiau, gavau atsakymą ir jo neišsaugojau doh.gif
tad klausiu dar kartą.

kaip oficialiai atsisakyti gyvatuko vonioje?

norim darytis remontą vonioje (daugiabutis senas)
-griauti sieną ir sujugti WC su vonia.
-tuo pačiu atsisakyti centrinio privalomojo gyvatuko ir statytis elektrinį.

koks eiliškumas darbų? kaip Jūs darėte?
kur kreiptis kad izoliuotų vamzdžius ir užfiksuotų, oficialiai, kad mes nesinaudojam šiluma, o tik karštu vandeniu smile.gif

ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
sakykit o kuo skiriasi pusiau reminne ir remine duso kabinos g.gif
Atsakyti
Sveikos, mes jau irgi priejom prie vonios irenginejimo 4u.gif siandien bandem pavazinet po parduotuves tai tik galva susisuko doh.gif dabar mastom gal vertetu dizaineri imti g.gif bet dabar kai kainas permeciau tai irgi noras praeina doh.gif

is kur jus gaunat programele maketavimui interjero? blush2.gif as buvau senoj temoj radus ten lenkiska tokia, bet ten labai mazai visko pasirinkimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kepuryte: 08 birželio 2010 - 17:11
QUOTE(kepuryte @ 2010 06 08, 18:59)
Sveikos, mes jau irgi priejom prie vonios irenginejimo  4u.gif  siandien bandem pavazinet po parduotuves tai tik galva susisuko  doh.gif  dabar mastom gal vertetu dizaineri imti  g.gif  bet dabar kai kainas permeciau tai irgi noras praeina  doh.gif

is kur jus gaunat programele maketavimui interjero?  blush2.gif  as buvau senoj temoj radus ten lenkiska tokia, bet ten labai mazai visko pasirinkimas  doh.gif


Aš naudoju programėlę iš http://www.gustavsberg.lt/ ("susikurk savo kambarį" ar kažkaip panašiai). Pekelia į anglišką puslapį, ten reikia užsiregistruoti ir leidžia parsisiųsti. Nėra profesionali, tačiau labai paprasta naudoti. Puikiai tinka norint pasidaryti kambarių išplanavimus.

O MB tai naudojasi Archicad. Na bet ten jau reikia įgūdžių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2010 06 09, 13:08)
Aš naudoju programėlę iš http://www.gustavsberg.lt/ ("susikurk savo kambarį" ar kažkaip panašiai). Pekelia į anglišką puslapį, ten reikia užsiregistruoti ir leidžia parsisiųsti. Nėra profesionali, tačiau labai paprasta naudoti. Puikiai tinka norint pasidaryti kambarių išplanavimus.

O MB tai naudojasi Archicad. Na bet ten jau reikia įgūdžių smile.gif


dekui labai 4u.gif tik man tai cia visiskai neaisku niekas blush2.gif gal per mazai pazaidziau, arba ne mano smegenims programa doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2010 06 09, 15:46)
dekui labai  4u.gif  tik man tai cia visiskai neaisku niekas  blush2.gif  gal per mazai pazaidziau, arba ne mano smegenims programa  doh.gif  blush2.gif


Na aš užvakar per porą val išsiplanavau vonią ir miegamąji. Per tą laiką spėjau vonią perpiešti iš antro sykio, nes kompas užstrigo doh.gif O naudojausi pirmą kartą. Vienintelis minusas man, kad brėžinuko neleidžia išsaugoti kompe (arba aš nemoku ax.gif ), o tik jų serveryje. Tai nusivežus kompą į statybas be interneto ne ką nuveiksi.
Atsakyti
Gal galit patarti kur ir kas pagamintu toli stalvirsi/kriaukle?
http://www.fotofabri...mp;target=album

Labai noriu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Vis paskaitinėju sia temute, nes aktuali ji man. Bandau susidelioti baldus, santechnika vonioje. O ji tokia nediduke kai pradedu deliotis sad.gif Norejome tureti tamsuji kambariuka, tai nusprendėm, kad tualeta kelsim i vonia. O cia ir prasideda visas smagumas doh.gif Norisi vonios ir nemazos spinteles daiktams susideti, bet jei darom didesne (pailgesne) spintele – kokios norėtume – netelpa skalbimo masina. Virs spinteles detume kita spintele su veidrodžiu arba dideli veidrodi. O ir tualetui nezinau ar tinkama vieta mastom. Norejosi ir vienos siauros aukstos spinteles, bet ji jau netelpa. Dar buvo mintis, kad skalbimo masina deti i tamsuji kambariuka, nes san. mazgas butu gi vietoje. Kaip jums tokia mintis? Tada liktu daugiau vietos vonioje, bet neaiksu ar butu patogu. Masčiau ir vienaip ir kitaip ir noriu jusu pagalbos. Gal patarsite ka nors geriau.
Musu vonia yra: 4,52 kv.m. (2,39x1,89).

planelis

Taigi, jeigu dedu didesne spintele, tai biskiuka lieka vietos prie jos. Cia lieka vietos tik kokiai aukstai ir siaurai spintelei. Galima gal butu italpint ir klozeta, bet kazi ar butu patogu ir kazi ar jis ten tilptu? Seip klozeta masčiau statyti prie duru. Tada man butu norejasi ir kokios labai siauros sieneles del intymumo, bet kazi ar ji tilptu, o jei tilptu tai ar butu patogu ant klozeto sedeti? Jeigu darome siauresne spintele kriaukles, tai tuomet salia jos tilptu skalbimo masina ir klozetui liktu tikrai tik vieta prie duru. Na ir aiksu dar tas pamastymas apie skalbimo masinos statyma tamsiajame kambariuke... Ka patartumete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner.s: 12 birželio 2010 - 14:00
mūsų skalbiankė - skladuke - na tamsiajam kambariuke - super, nesigirdi kaip ji ten dirba jei užstatau paryčiams kad acikėlus padžiaut, vieta tiek vonioj tiek virtuvėj nedingo biggrin.gif
manau geras sprendimas tikrai, ir nėra ko nenorėt.
tik žiūrėkit kad skladukas vėdintusi, na ir skalbiankę jei pirksite dabar naują, tai tas stalčius kuo atviriau kad atsidarytų, nes kitaip nuo drėgmės pas mane vis pelėsiukas įsimeta, tai turiu šveist doh.gif
bet manau čia minimalus nepatogumas.

o naujoje vonioje ruošiu vietą džiovyklei rolleyes.gif tad doh.gif bet atrodo tilps biggrin.gif
aišku, spintelė bus tik po kriaukle (nes noriu būtinai normalios kriauklės) ir virš kriauklės su veidrodžiu.
vietos žmogui sukiotis tikria nepadaugės dėl to, bet svarbu būtų viskas ko noriu rolleyes.gif
didelė vonia, kriauklė, džiovyklė smile.gif
nu ir wc aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 06 12, 15:00)
mūsų skalbiankė - skladuke - na tamsiajam kambariuke - super, nesigirdi kaip ji ten dirba jei užstatau paryčiams kad acikėlus padžiaut, vieta tiek vonioj tiek virtuvėj nedingo  biggrin.gif
manau geras sprendimas tikrai, ir nėra ko nenorėt.
tik žiūrėkit kad skladukas vėdintusi, na ir skalbiankę jei pirksite dabar naują, tai tas stalčius kuo atviriau kad atsidarytų, nes kitaip nuo drėgmės pas mane vis pelėsiukas įsimeta, tai turiu šveist doh.gif
bet manau čia minimalus nepatogumas.

o naujoje vonioje ruošiu vietą džiovyklei  rolleyes.gif  tad  doh.gif  bet atrodo tilps biggrin.gif
aišku, spintelė bus tik po kriaukle (nes noriu būtinai normalios kriauklės) ir virš kriauklės su veidrodžiu.
vietos žmogui sukiotis tikria nepadaugės dėl to, bet svarbu būtų viskas ko noriu  rolleyes.gif
didelė vonia, kriauklė, džiovyklė smile.gif
nu ir wc aišku  biggrin.gif


tai statykit ta dziovykle skladuke, ant skalbiankes- vieta sutaupysit vonioje, nereiks skalbiniu is vienos patalpos i kita nesioti 4u.gif bus labai nepatogu skalbinius nesiot doh.gif dziovyklei kanalizacijos nereik, gali stovet bet kur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 12, 14:53)
Musu vonia yra: 4,52 kv.m. (2,39x1,89).

planelis

Aš duris turbūt traukčiau į kairę prie krašto ax.gif
Atsakyti