Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(laimingaaaa @ 2010 06 16, 09:51)
sveikos mergaites.as labai norejau pasiklausti del sios programeles,uzsiregistravau,parsisiunciau instaliavau,bet man vonia padaro kazkokia piestine g.gif o ten maciau pridaryta visokiu  groziu su spalvom g.gif ka as ne taip darau,ar as ne ta programa parsisiunciau g.gif

paspausk, kad rodytų 3D vaizdą (ten ikona viršuje yra). O spalvas, rinkdamasi baldą ir buitinę techniką gali pasikoreguoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2010 06 16, 10:12)
paspausk, kad rodytų 3D vaizdą (ten ikona viršuje yra). O spalvas, rinkdamasi baldą ir buitinę techniką gali pasikoreguoti smile.gif

oi kaip aciu 4u.gif tik dar plyteliu nerandu blush2.gif jos kazkur atskirai? blush2.gif
Papildyta:
radau 4u.gif
Atsakyti
mergaites,ką patartume iš klozeto-paprsatesnio nelabai brangaus,bet normalaus unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,as naujoke cia pas jus smile.gif idomu butu pamatyti jusu remontuotas vonias smile.gif nes daba patys remontuojames,tik tiek kad jau i pabaiga..bet gal kazkokiu minciu pasisemciau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Semkitės į sveikatą

Dušinės kambarys. Kai žmogus žiūri į veidrodį, jo atspindyje mato už nugaros esantį grafinį plytelių dizainą.

user posted image

user posted image

user posted image

Vonios kambarys (to pačio namo). Stengiausi stilistiškai surišti visą namą, kad erdvės persilietų einant iš vienos į kitą (kitaip tariant, kad namas nebūtų tarsi iš gabalų)

user posted image

user posted image

Turiu ir daugiau vonios kambarių įrengusi, bet ten tiek santechnika, tiek plytelės labai kuklios (itin pigios prekės), tai vaizdas ne toks, kokį norėčiau "išlaužti".
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 15:49)
Turiu ir daugiau vonios kambarių įrengusi, bet ten tiek santechnika, tiek plytelės labai kuklios (itin pigios prekės), tai vaizdas ne toks, kokį norėčiau "išlaužti".

manau, kad ne visos cia is nekukliu medziagu isirengineja, tai butu labai idomu pamatyt ir kuklesniu variantu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 15:49)
Vonios kambarys (to pačio namo).


labai gražus thumbup.gif įdomu kur laikomas pvz. muiliukas ir kiti dažnai naudojami daikčiukai prie kriauklių? Ar tose spintelėse nuolat ar tik prie fotiko paslėpti?
Papildyta:
ir dar klausimėlis, ar durys yra su aliuminio juostelėmis, ar su stiklais?
Atsakyti
Kai viena potenciali užsakovė pamatė šiuos vonios kambarius, ji man pakartojo keletą kartų, kad jos žodžiais tariant tai yra "baisu" ir kad aš niekam nerodyčiau tokių vonios kambarių. Jaučiausi labai blogai (net dabar kai rašau, man nemalonu prisiminus), todėl, kad ta damačka nieko nesupranta. O ji nesupranta to, kad ne visi gali įpirkti kokybiškas/brangesnes plyteles ir santechniką, todėl ir vaizdas lieka paprastesnis. Aš, asmeniškai, padariau viską ką galėjau, iš tų pinigų, kurie buvo skirti vonios įrengimui. Be kita ko, užsakovai mane pasikvietė darbus daryti tada, kai jie jau buvo išsivedę santechnikos taškus.
Foto įkeliu trumpam
Dušinė
user posted image

user posted image

user posted image

Vonia

user posted image

user posted image


Atsakau Aulinai durys su stikliuku. Foto nesimato nei muiliukų, nei kvepaliukų, nes darant fotosesiją tokie dalykai gadina vaizdą. Aš labai nemėgstu kai interjeruose vaizduojama "rodau ką turiu" t.y. buteliukų ir kremų krūvas. Daugeliui žmonių tokie buteliukai asocijuojasi su "jaukumu" lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 06 16, 18:31)
Kai viena potenciali užsakovė pamatė šiuos vonios kambarius, ji man pakartojo keletą kartų, kad jos žodžiais tariant tai yra "baisu" ir kad aš niekam nerodyčiau tokių vonios kambarių. Jaučiausi labai blogai (net dabar kai rašau, man nemalonu prisiminus), todėl, kad ta damačka nieko nesupranta. O ji nesupranta to, kad ne visi gali įpirkti kokybiškas/brangesnes plyteles ir santechniką, todėl ir vaizdas lieka paprastesnis. Aš, asmeniškai, padariau viską ką galėjau, iš tų pinigų, kurie buvo skirti vonios įrengimui. Be kita ko, užsakovai mane pasikvietė darbus daryti tada, kai jie jau buvo išsivedę santechnikos taškus.

nu ka as zinau, nieko "baisaus" as cia nematau.
tam zaliam, gal vietoj uzuolaideliu graziau ziuretusi, kokia stikline pertvara ir geriau, kad tie babakiukai virs klozeto nesimatytu, nes tikrai nepuosia bendro vaizdo biggrin.gif
man tai abu gerai atrodo biggrin.gif aciu kad parodei 4u.gif
Atsakyti
labai reikia jūsų patarimo 4u.gif suku galvą kaip geriau išdėstyti plyteles vonioje, tos siaurutės dekoratyvinės kaip gražiau ar vertikaliai klijuojant ar horizontaliai. lubos gana aukštos, tai tikriausiai labai susiaurintų erdvę jei horizontaliai klijuočiau g.gif
Visąlaik sakiau, kad man plytelės kažkaip nelabai prie širdies, jos suteikia šaltumo įspūdį, taigi galvoju, gal klijuoti tik ten kur turės sienos kontaktą su vandeniu, virš vonios, kriauklės ir prie š...niko, o visur kitur dažyti. Gal kuri esat taip pasidariusi, ar matėt kur, bučiau labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salomejaxx @ 2010 06 16, 19:49)
labai reikia jūsų patarimo  4u.gif  suku galvą kaip geriau išdėstyti plyteles vonioje, tos siaurutės dekoratyvinės kaip gražiau ar vertikaliai klijuojant ar horizontaliai. lubos gana aukštos, tai tikriausiai labai susiaurintų erdvę jei horizontaliai klijuočiau  g.gif
Visąlaik sakiau, kad man plytelės kažkaip nelabai prie širdies, jos suteikia šaltumo įspūdį, taigi galvoju, gal klijuoti tik ten kur turės sienos kontaktą su vandeniu, virš vonios, kriauklės ir prie š...niko, o visur kitur dažyti. Gal kuri esat taip pasidariusi, ar matėt kur, bučiau labai labai  4u.gif

Jeigu lubos aukštos, tai vertikaliai klijuojamos plytelės dar labiau išaukština lubas, todėl rinkitės horizontalų klijavimo būdą ir "nedaklijuokite" plytelių iki lubų likus kokius ~20cm, tokiu atveju jūsų lubos vizualiai "nusileis".
Atsakyti
QUOTE(salomejaxx @ 2010 06 16, 19:49)
labai reikia jūsų patarimo  4u.gif  suku galvą kaip geriau išdėstyti plyteles vonioje, tos siaurutės dekoratyvinės kaip gražiau ar vertikaliai klijuojant ar horizontaliai. lubos gana aukštos, tai tikriausiai labai susiaurintų erdvę jei horizontaliai klijuočiau  g.gif
Visąlaik sakiau, kad man plytelės kažkaip nelabai prie širdies, jos suteikia šaltumo įspūdį, taigi galvoju, gal klijuoti tik ten kur turės sienos kontaktą su vandeniu, virš vonios, kriauklės ir prie š...niko, o visur kitur dažyti. Gal kuri esat taip pasidariusi, ar matėt kur, bučiau labai labai  4u.gif


Kiek aš žinau, tai kaip tik kai lubos aukštos ir norisi praplėst erdvę, tai reikia horizontalių linijų, nes vertikalios dar labiau ištemps.
O kad dalį sienų klijuot plytelėm, o dalį dažyt, tai esu mačius kai taip padaryta, visai gražiai ir jaukiai padaryta. Tik neklijuokit grynai gabaliukais... Na pvz kambarys turi 4 sienas, o santechnika prie dviejų iš jų, tai jas ir klijuokit. Na čia aš tik taip galvoju... 4u.gif
Atsakyti