Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalus užsisakote pas juvelyrą?

kelis kart dariausi, ir likau arba nusivylus, arba nesuzaveta-ty nu normaliai bet nieko super doh.gif

dariausi masyvia auksine apyranke...(tokio tipo parduotuveje bivau nusiziurejusi uz 800-1100lt-neatsimenu dabar), zodziu surinkau visus sovietmecio "stampovkes", lauza, ir iz ~20gramu pasidariau na tikru tikriausia nesamone. + dar kazkiek aukso nugaravo pasak juvelyra. + sumokejau ne tiek jau pigiai. zodziu dabar guli, dulka, geda nesioti. geriau tos stampokves stalciui iki siol butu guleje.
(tikrai jaigu norite pasidaryti kazka "italishku pustu auksiniu dirbiniu stiliaus" nepatariu daryti pas musu meistrus. nebent 150% zinote kad rezutatu busite patenkinta.

priesh kelis metus dariaus vestuvini zieda vyrui. (sau pirkau parduotuveje, bet del to kad vyras su akmenukais nenorejo, jam pas juvelyra uzsakeme super paprasta klasikini, tokio pat lenkimo kaip ir mano zieduka. taipat abejus isgraviravome is vidaus). lauzas buvo mano, darbas kainavo ~100lt .

seip manau pas lt meistrus verta uzsakynet kazka labai paprasto. imandrybem tikrai busite nusivilusi :/
Atsakyti
Kad tikrai dziauktis graziu gaminiu, juvelyras turi buti ne tik geras meistras, bet ir dizaineris, moket pasiulyti tai kas zmogui tikrai tiks pagal stiliu ir charakteri.

Galit paziuret cia, gamina ir pagal individualius uzsakymus. Ziedai nepigus, bet labai grazus YURGA


Atsakyti
mes daremes vestuvinius ziedus pagal individualu uzsakyma, nes nenorejom pirktiniu standartiniu wub.gif ax.gif
Atsakyti
Mes ieskomes ziedu. Akropoliuose kainos uzlenktos nezmoniskai, tai galvojam kreiptis i juvelyra g.gif bet ten vienas minusas kad dazniausia negali pamatyti originalo ir paziureti kaip atrodo ant pirstelio....
Atsakyti
Man atrodo visos kalbat apie skirtingus dalykus, yra ,,juvelyrai" kurie kaip batsiuviai stampuoja paprastus daiktus, o yra tokie, kurie kuria vienetinius meno kurinius. O cia jau kiekvienam pagal skoni. Manes asmeniskai Yurga neveza (grynai subjetyviai), nors turiu viena jos darbeli, o va sie nerealus http://www.gauau.lt/index.php?album=sd .
Atsakyti
gal patartumete kas Vilniuje gali kokybiskai padengti rodziu ir nupoliruoti balto aukso zieda su deimantu? 4u.gif mano apsibraize i rankines uztrauktuka , noreciau nupoliruot, bet Rotundo gatvej nepadare graziai - liko kazkokie dryziai ir nelygumai, ne idealiai lygus ir grazus pavirsius doh.gif
o kai pirkau buvo kaip veidrodis - idealiai lygus ir blizgantis metalas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 31 kovo 2012 - 16:31
Radau vienus nerealius auskarus internete, tik, kad jie gerokai per brangūs mano kišenei: http://www.astleycla...earrings-p29583 . Labai norėčiau tokius pasidaryti pas juvelyra, tuo labiau, kad turiu aukso laužo (kaip ir visi sovietinio smile.gif ). Tik nežinau į kokį juvelyrą kreiptis, kad ir gerai-gražiai padarytų, ir auksas nenugaruotų, kaip kažkas rašė smile.gif. Gal galite rekomenduoti patikimą juvelyrą Vilniuje arba Šiauliuose?
Šiaip įprastus papuošalus pamėgau pirkt internete. Ir įdomesnių randu ir pigiau nei parduotuvėse. Paskutiniai mano du laimikiai : http://www.missbling...peridotu-2.html ir http://www.missbling...auskatai-3.html
Atsakyti
QUOTE(DarVile @ 2012 04 02, 20:11)
ir auksas nenugaruotų, kaip kažkas rašė smile.gif.

Darant bet kokį dirbinį, aukso svoris sumažėja 10%. Ir jo tikrai nepasiima juvelyras. Tiesiog jis nudega, šlifuojant nubyra...
Dariausi ne vieną dirbinį. Ir esu tikrai patenkinta daugeliu atvejų.
Atsakyti
Labas mamos ir būsimos mamytės,

Norėčiau būsimai žmonai Kalėdų proga padovanoti auksinį žiedą su mėlynu topazu. Kadangi noras gan konkretus, tai gal reiktų tą žiedą gaminti pas juvelyrą. Neturiu šioje srityje jokios patirties. Tad laukiu patarimų kur gauti tą topazą, rasti gerą juvelyrą ir t.t.
Dar kyla klausimas kaip sužinoti jos piršto dydį? Lyg tarp kitko, paklausiau prie progos, tai ji pati dydžio nežino. Gyvenu Vilniuje, bet tiktų ir kiti miestai.
Ačiū už būsimus patarimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 13 rugsėjo 2012 - 12:53
juvelyrai parupins ir akmenukus ir auksa, jei neturi savo lauzo. pirsto dydi suzinosi aprises siulu. Kazkada manasis dare man toki siurpriza, tai mieganciai siula apviniojo apie pirsta, paskui nukirpo, ir nese pas juvelyra.
Atsakyti
QUOTE(wilioke @ 2012 09 15, 22:24)
juvelyrai parupins ir akmenukus ir auksa, jei neturi savo lauzo. pirsto dydi suzinosi aprises siulu. Kazkada manasis dare man toki siurpriza, tai mieganciai siula apviniojo apie pirsta, paskui nukirpo, ir nese pas juvelyra.

Dėkoju už atsakymą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2012 09 13, 13:49)
Labas mamos ir būsimos mamytės,

Norėčiau būsimai žmonai Kalėdų proga padovanoti auksinį žiedą su mėlynu topazu. Kadangi noras gan konkretus, tai gal reiktų tą žiedą gaminti pas juvelyrą. Neturiu šioje srityje jokios patirties. Tad laukiu patarimų kur gauti tą topazą, rasti gerą juvelyrą ir t.t.
Dar kyla klausimas kaip sužinoti jos piršto dydį? Lyg tarp kitko, paklausiau prie progos, tai ji pati dydžio nežino. Gyvenu Vilniuje, bet tiktų ir kiti miestai.
Ačiū už būsimus patarimus.


Dėl žiedo dydžio norint padaryti siurprizą, čia yra žiedų matuoklė Žiedų matuoklė , paimat jos žiedą, pridedat prie kompiuterio ekrano ir aišku 4u.gif pati bandžiau, atitinka 4u.gif
Atsakyti