Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė II

QUOTE(Maserati. @ 2011 01 13, 21:42)
Inglot panasi i Clarins is esmes.

Man atrodo, dengtusi blogai ant bazes mineraline, nezinau,ar tikrai, bet man ant bazes silikono pagrindu va taip kitaip dengiasi pudra, ta prasme,nu...net nemoku aprasyt,bet itariu,kad butu pravalas biggrin.gif

Apie ka mes kalbam, pudra yra 1 sluoksnis, o baze+ pudra,jau 2 sluoksniai odai, siaip normaliai,neprobleminei odai gal ir tiktu tas variantas, bet siaip nesiimciau prognozuoti rezultatu kas butu,jei butu.

Mineralinė ant bazės kuo puikiausiai atrodo. Žymiai gražiau nei be bazės būtų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 01 13, 21:27)
Mineralinė ant bazės kuo puikiausiai atrodo. Žymiai gražiau nei be bazės būtų wink.gif

Apie clarins kalbi? Nes as butent ant jos neisivaizduoju lygaus mineralines pasiskirstymo (megstu bazes tepti normaliai,o ne vos vos tik smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 13, 23:10)
Apie clarins kalbi? Nes as butent ant jos neisivaizduoju lygaus mineralines pasiskirstymo (megstu bazes tepti normaliai,o ne vos vos tik smile.gif )

Ir Clarins, ir bet kokia kita silikono pagrindu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 13, 23:10)
Nes as butent ant jos neisivaizduoju lygaus mineralines pasiskirstymo (megstu bazes tepti normaliai,o ne vos vos tik smile.gif )


As siaip irgi is tu, kur netaupiai tepu produktus - bazes esu bandzius ir visai truputi, ir normaliai uztept, bet ant silikonines man negraziai produktai gula (ne tik biri/presuota pudra, bet ir kremas su spalva). Pati odyte po bazes svelni lieka, aksomine, bet produktai man ne taip graziai atrodo uztepti kaip be jos. Mano oda sausa, tai su riebalavimusi problemu nera - gal ir tas dar itakos turi. Beje, panaudojus baze dazniau man iskart pradeda spuogeliai kilt, poros kimstis doh.gif Nors kazkur skaitinejau, kad netiesa, jog silikonas uzkemsa poras, neleidzia odai kvepuot, bet man su tokio pagirndo baze (ne vienos firmso bandziau) butent taip ir budavo.

Nors teko ir besilikone baze bandyt, tai nepamenu jau kas kaip tiksliai, bet efekto kazkokio nepastebejau ypatingesnio.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 14, 18:26)
As siaip irgi is tu, kur netaupiai tepu produktus - bazes esu bandzius ir visai truputi, ir normaliai uztept, bet ant silikonines man negraziai produktai gula (ne tik biri/presuota pudra, bet ir kremas su spalva). Pati odyte po bazes svelni lieka, aksomine, bet produktai man ne taip graziai atrodo uztepti kaip be jos. Mano oda sausa, tai su riebalavimusi problemu nera - gal ir tas dar itakos turi. Beje, panaudojus baze dazniau man iskart pradeda spuogeliai kilt, poros kimstis  doh.gif Nors kazkur skaitinejau, kad netiesa, jog silikonas uzkemsa poras, neleidzia odai kvepuot, bet man su tokio pagirndo baze (ne vienos firmso bandziau) butent taip ir budavo.

Nors teko ir besilikone baze bandyt, tai nepamenu jau kas kaip tiksliai, bet efekto kazkokio nepastebejau ypatingesnio.

Per daug tepate vadinasi. Mano draugė tepdavosi irgi daugiau negu reikia, tai padengta mineralinė nueidavo tokiais kaip gumuliukais, atrodo, jog oda šerpetoja, na kažkas pan. Reikia suprasti, jog čia ne kremas, ir reikia labai plono produkto sluoksnio ant veido, juk silikonas nesusigeria į odą, o lieka paviršiuje. Visam veidui užtenka žirnio dydžio kiekio. Kaip ant mano buteliuko rašoma: "Less is more!" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 01 14, 21:47)
Per daug tepate vadinasi.


Gal per daug, bet kaip rasiau, tepiau tiek normaliai, tiek itin mazai - rezultatas tas pats. Netepu as kaip kremo (o ir kremo bent man uztenka labai nedidelio zirniuko) ir zinau tas rekomendacijas, zirniu dydzius ir pan - man vistiek nepatikdavo rezultatas su baze kad ir kiek tepdavau.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 13, 21:42)
Inglot panasi i Clarins is esmes.



Bet sudetis tai labai skiriasi, Inglot vienas silikonas, o Clarins dar ir kitu ingredientu yra. Taip pat Silica, kontroliuojancio blizgesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 01 21, 00:07)
Bet sudetis tai labai skiriasi, Inglot vienas silikonas, o Clarins dar ir kitu ingredientu yra. Taip pat Silica, kontroliuojancio blizgesi  g.gif

kokia baze idealiausia misriai-riebiai odai? g.gif
Atsakyti
gal kas žino kur LT parduotuvėse galima įsigyt Bourjois bazę?
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2011 03 26, 17:09)
Mane irgi tai domintu  4u.gif

Mano gan riebi oda, tai Gosh bazė labai nebloga.
bet būtų įdomu ir kitų nuomonių išgirsti, gal yra dar kokia super truper balansuojanti, blizgesį mažinanti bazė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 03 26, 23:58)
Mano gan riebi oda, tai Gosh bazė labai nebloga.
bet būtų įdomu ir kitų nuomonių išgirsti, gal yra dar kokia super truper balansuojanti, blizgesį mažinanti bazė  rolleyes.gif

kiek skaiciau tema,geriausia Clarins,daugiausia teigiamu atsiliepimu,as pati kolkas tik naudojau gosh,man nepatiko,kazkoks riebalas,matiskumo nelaike unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 03 27, 00:03)
kiek skaiciau tema,geriausia Clarins,daugiausia teigiamu atsiliepimu,as pati  kolkas tik naudojau gosh,man nepatiko,kazkoks riebalas,matiskumo nelaike unsure.gif

o kurią iš GOSH naudojot?
Atsakyti