Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus..

user posted image


37 tema

1-35 tema
36 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.


Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.


Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ


Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 23 birželio 2010 - 06:09
Atnesu savo pirmaja aplikacija ....
Rafaelo biksvitai grietinele /Ricota/braskes .
user posted image
Ir paprastute Barbe smile.gif
Rafaelo biksvitai ,grietinele/Ricota /braskes .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Meskute***: 23 birželio 2010 - 14:10
Labai grazi aplikacija, net nepasakyciau, kad pirma - visai kaip profesionales smile.gif

Ir Barbe - visai jau ne paprastute, o grazute! Sauluole, ***Meskute*** 4u.gif
Atsakyti
sveikutes.Tortukai nuostabus!
KICE,kokia barbe,saunuole!
as ir ateinu su keliais tortukais.
tortas vestuvinis,,,juodas miskas" ir ,,rafaelo".puosta MMG ir aisingas.
user posted image
,,juodas miskas",MMG.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2010 06 23, 15:38)
sveikutes.Tortukai nuostabus!
KICE,kokia barbe,saunuole!
as ir ateinu su keliais tortukais.
tortas vestuvinis,,,juodas miskas" ir ,,rafaelo".puosta MMG ir aisingas.

Super wub.gif Gulbes is ko?
Atsakyti
user posted image

medutis, puošta mmg smile.gif tik vyras fotiką į žemę paleides buvo, tai ryškumas nuotraukų dingo verysad.gif džiaugiuosi kad nors tiek matosi blink.gif

vinesa - labai gražu thumbup.gif ypač antras man su skrynele wub.gif gal ir aš kada taip išmoksiu rolleyes.gif

***Meskute*** -man tai barbės liemuo per žemai ax.gif bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2010 06 23, 14:52)
Super  wub.gif  Gulbes is  ko?

stiklines,tokias norejo, kad uzdeciau.
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 06 23, 15:55)


***Meskute*** -man tai barbės liemuo per žemai ax.gif  bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif

As dabar kai ziuriu isvis ji man kaip be formu atrodo biggrin.gif ,biski jauc ne tuo kampu foto pagauta unsure.gif
Atsakyti


Vestuvinis labai dailus. O va antram kaspina reikejo manau is anksto pasidaryt, kad bantukas graziai stovetu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 23 birželio 2010 - 16:10
ateinu ir as su savo kuriniais:
user posted image
user posted image
user posted image

si torta galiu is kart pati pakomentuoti kas blogai:vienintelis dalykas ka as matau,tai vieta kur susmeigtos kolonos.Tiesiog buvo labai karsta,o kolonas smeigem kai atvyko tortas i svente skirta mergaites krikstynom.Kazkaip realybej taip nesimate.Bet svarbiausia buvo skanus,paciai teko dalyvaut ir ragaut blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, nežinau ar į temą aš, bet turiu skubū klausimą, šnd darau du tortukus, abu dengiu MMG mase, pirmasis gavosi super, bet db bandau iškočioti antrojo masę... doh.gif nesuprantu kas ne taip, bet ji trupa, neina kočioti, lūžinėja... doh.gif verysad.gif kas netaip? ka daryti? smile.gif ar jau mest lauk, ir daryti iš naujo?
Atsakyti
Idedu savo saulegraza,aisku Olestos 1000 kartu grazesne,Zebros sokoladinio torto biskvitas sulietas 'Juodaja vysnia",vysniu jogurtas su grietinele ir sv.vysniomis,puosta grietinele.Labai jau silo nuo ranku grietinele,isbandziau lapelio forma,torta mb nesis i darba siandien vistik Jonas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 23 birželio 2010 - 16:54