Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2010 09 01, 14:44)
O kad zinotume, kokias seklas pirkti kitiems metams, prasom visas, dar nepaviesinusias savo patirties, pasidalinti augintu veisliu pliusais ir minusais.
Kad kokios, galit viesinti ir dar karta, nieks nesupyks.

drinks_cheers.gif
as kol kas suzaveta BLACK CHERY ir MILLION derlium.(bent jau kiek maciau jusu nuotraukuose ax.gif )
Atsakyti
na taip, sita saldzioji porele verta grieko wub.gif
Grizus namo, susirasiu savo augintu sarasiuka ir isdesiu visa tiesa.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 01, 15:28)

Grizus namo, susirasiu savo augintu sarasiuka....

Galiu ir šį kartą be sąrašiuko tau priminti kokių tu ten augintinių turi..... lotuliukas.gif
Atsakyti
nu Edex.. Gal tu dosje kiekvienam dalyviui uzsivedus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 01, 16:12)
nu Edex.. Gal tu dosje kiekvienam dalyviui uzsivedus? lotuliukas.gif

...dirbau CėŽėVė...detektyvus žiūriu ir skaitau....profesinė liga... lotuliukas.gif

Šiais metais man iš salotinių pomidorų labiausiai patiko CORAZON, iš paprastų kasmet auginu DELFIN, jie transportabilūs, ir šiek tiek minkštesni už BROOKLYN. Daugiau neauginsiu SYTA, labai gražūs, parodiniai, bet grynai pramoniniai, kieti kaip riešutai...
Su JUODUOJU PRINCU šįmet nepasisekė, labai blogai derėjo. Skanūs, saldūs, stambūs vaisiai.
Tvirti, aukšti krūmai, normalaus skonio ir labai gražiai nokstantys MARFA.
STACCATO gražūs, derlingi, bet reik graužt kaip obuolius...nepatiko.

Tikra tragedija DELIZIA. Nei skonio, nei grožio, nei derliaus...

Kasmet auginu ankstyvuosius geltonukus OLA. Super pomidoriukai, ir suaugusiems ir vaikučiams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 01 rugsėjo 2010 - 17:00
QUOTE(Edexa @ 2010 09 01, 16:31)
...dirbau CėŽėVė...detektyvus žiūriu ir skaitau....profesinė liga... lotuliukas.gif



taip ir mislijau g.gif

Nu pradedu. Jei ka praleisiu, Edex, rek ir taisyk.

1. San Marzano - labai patiko. Gausiai dera, konservavimui super. Auginsiu daug.
2. Roma - nepatiko. Krumo daug, su pomidorais liudniau.
3. Corazon - super thumbup.gif Vaisiu daugybe, ldideli ir labai skanus. Auginsiu tikrai ir daug.
4. Kmicic - labai patiko. Nors zemaugiai, bet tiesiog aplipe pomidorais. Konservavimui pats tas. Is zemaugiu kitais metais tikriausiai tik siuos ir auginsiu.
5. Purple russian. Skanus, bet vaisiu nedaug buvo.
6. Gardeners delight. Vysniniai. Derejo gausiai, atrode graziai. Rugstesni uz Sweet million. Bent keleta auginti tikrai verta.
7. Tommy toe. Veslus be proto, bet nuo keturiu augalu nuskyniau tik pora pomidoru blink.gif
8. Black Russian. Pomidorai dideli, labai skanus. Minusas tik tas, kad savo karjera labai anksti baige. Nors as del to kaltinu labai karsta vasara.
9. Russian rose. Pomidorai dideli ir tikrai labai skanus. Velgi nelabai gausus derlius, bet irgi pripaisau tai karsciams.
10. Chadwick cherry. Kazkaip net neisiminiau as ju doh.gif
11. Black cherry - nu ka cia bepridursi, be konkurencijos thumbup.gif
12. Gold Nugget. Vysniniai. Nelabai man jie.. Anksti susirgo, skonis irgi ne super. Tik tiek, kad anksti pradejo deret. Kai nebuvo dar kitu, tai ir sitie skaniai valgesi.
13. Burpees delicious. Dideli skanus, bet nedaug ju buvo.
14. Master. Tikejausi daug daugiau is ju. Bet vidutinio dydzio pomidorai buvo, kuklus derlius.
15. Grape. Pomidorai smulkuciai kaip vynuoges, bet labai skanus.
16. Sprite. Parasyta, kad zemaugiai, ale iskerojo ne maziau 1,5 m. Pomidorai panasus i Grape ir isvaizda, ir skoniu, tik nedaug ju pas mane buvo.
17. Juliet. Grazus, derlingi. Slyvos dydzio, visi vienas prie vieno. Labai grazu konservuoti. Bet siaip valgymui nuo krumo yra ir skanesniu.
18. Wirginia sweets. Stambus, skanus. Velgi, kaip ir su visais dideliais pomidorais siemet pas mane - kaip baige megzti per karscius, taip ir uzsibaige pomidorai.
19. Opalka. Labai panasus i San Marzano. Tik derliaus kiek maziau.
20. Beauty. Isaugo tik vienas daigelis, ale taip ir neatskleide jis man viso savo grozio. Nedaug pomidoru buvo. Vidutinio dydzio, skanus.
21. Sweet chelsea. Vysniniai. Daug pomidoriuku, stambesniu nei Sweet million ar Gardeners delight. Bet skoniu pastariesiems tikrai nusileidzia.
22. Sweet million. Be konkurencijos wub.gif
23. Colibri. Labai gausiai derejo. Vidutinio dydzio, kiek pailgi. Grazus ir skanus.
24. Amant. Derejo gausiai. Vidutinio dydzio geltoni. Skanus.
25. Juodoji kriause. Tikra juoda kriause pagal forma. Neauksti. Skanus.
26. Green zebra. Svyrantys, pailgi, zaliai geltoni dryzuoti. Skanus.
27. Betalux. Pliusas, kad labai ankstyvi ir neblogo skonio, kol ner kitu. Kaip ir pas dauguma, susirgo pirmieji.. Beje, pernai nesirgo jie pas mane isvis.
28. Ildi. Vysniniai. Derejo gausiai. Kekes tikrai ispudingai atrodo. Labai grazus pomidoriukai. Bet buvo siltnamy ir skanesniu. Nors lekstej kai prideta daug ivairiu vysniniu, tai puikiai susivalgo ir sie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugsėjo 2010 - 17:46
QUOTE(saintlina @ 2010 09 01, 18:42)
Nu pradedu.

tai kokio didumo siltnamis,kad tiek rusiu auginai blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 01, 18:42)

Nu pradedu.....


........ doh.gif ........
Gal tavo šiltnamis geležinkelio tunelio ilgio??? blink.gif
Bėgu slėptis su savo asortimentu.. blush2.gif

Beje, pas mane GREEN ZEBRA ne pailgi, o apvalūs, šiek tiek briaunoti, man labai skanūs, turi rūgštelės. Minusas, nes odelė storoka. Kitąmet juos tikrai auginsiu vien dėl "privataus" jų skonio smile.gif
Atsakyti
man Roma irgi nepatiko g.gif kazkokie dideli o vaisiuku nera deja daug; o Green Zevra aga jie apvalus su dryziukais zaliais, jie kazkaip uzderejo bet dalis suskilinejo ir musu seimynele greit sudorojo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 09 01, 17:56)
........ doh.gif ........
Gal tavo šiltnamis geležinkelio tunelio ilgio???  blink.gif
Bėgu slėptis su savo asortimentu.. blush2.gif

Beje, pas mane GREEN ZEBRA ne pailgi, o apvalūs, šiek tiek briaunoti, man labai skanūs, turi rūgštelės. Minusas, nes odelė storoka. Kitąmet juos tikrai auginsiu vien dėl "privataus" jų skonio smile.gif


normalus siltnamiai. Du. Ir lauke dar augo. Betgi kiekvienos veisles vos po kelis augalus buvo. Kai kuriu tik po viena. Ner cia daug visai.

Atsiprasau, suklaidinau. Ne Green zebra, o Green sausage.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 09 01, 19:25)
man Roma irgi nepatiko  kazkokie dideli o vaisiuku nera deja daug;

net nustebau perskaičius - pas mane krūmai buvo tikrai vešlūs, bet ir pomidorų kokia galybė doh.gif . Didelius suvalgėm, o mažesnius cielus konservavau, toks čiki dydis dėjimui į mažus stiklainius. Tikrai puikiai derėjo, net pasigailėjau, kad tik tris krūmelius pasisodinau.
Atsakyti
Labux

saintlina, super sarašiukas kitiems metams wink.gif

beja jūs tiek kalbėjote apie penius pradžioi metų o daba nelabai kas beužsimenat ar patiko...
netyčia jie ir pas mane užklydo tai visai idomūs... man skonis nelabai nes perdauk jau į kečiupą neša bet išvaizda, dydis ir efektas geras smile.gif

beja kaip jūsu derlius šiuo metu?
pas mane šiltnami dar gausybė augančių pomidoriukų... regis po karščių daba atsigavę pradėjo megzti ir augti... visai džiaugiuosi nes man nebūtina kad jie daba pilnai prinoktu nes mes turim kur pasidėti ir valgom iki naujų metų po keletą vis prinokusių...

šeip šiemet nelabai kas su pomidoru derliu lyginant su praitais metais... nes daugiausia vyšninukų sodinau tai jie subūjojo savo lapija ir vaisius tik daba pamatau kai po truputi lapai apdžiuvo... kitamet vyšniniai keliaus į šiltnamio galą ir tik keletas bebus...
tiesa raudoni vyšninukai šiemet skilinėjo o geltoni ne...
Atsakyti