Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

Esu jauna, sveika moteris ir nėra reikalo tirtis. rolleyes.gif

Pirmadienį kitą savo piešinį įdėsiu, gal spalvos ką kitą sakys mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstoline*** @ 2010 08 19, 13:37)

O kuria linkme save realizuoti fraktalas neparodo? Jaučiu,kad energija liejas per kraštus ir lygtais norisi pulti prie to ir prie ano ir dar prie šito,bet taip pat greitai ir perdegu ax.gif


as ir prie visko puolu ir greitai perdegu.Beje mano fraktalai irgi apvalinti smile.gif visgi tiesa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lakmė @ 2010 08 19, 13:41)
Esu jauna, sveika moteris ir nėra reikalo tirtis. rolleyes.gif

Pirmadienį kitą savo piešinį įdėsiu, gal spalvos ką kitą sakys mirksiukas.gif
4u.gif


Ir daugiau iš tavo piešinuko matosi, bet nekomentuosiu biggrin.gif
Atsakyti
As irgi uzsikreciau fraktalu piesimu smile.gif Kol kas turiu nupiesusi 8 fraktalus, taciau nemoku ju nagrineti doh.gif Su rusu kalba irgi prasti reikaliukai... Taigi, girdejau, jog apie fraktalus yra is rusu kalbos isversta knyga, todel ketinu ja nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2010 08 19, 20:53)
As irgi uzsikreciau fraktalu piesimu smile.gif  Kol kas turiu nupiesusi 8 fraktalus, taciau nemoku ju nagrineti  doh.gif  Su rusu kalba irgi prasti reikaliukai... Taigi, girdejau, jog apie fraktalus yra is rusu kalbos isversta knyga, todel ketinu ja nusipirkti  ax.gif


smagu ,kad atsiranda vis zmoniu susizavejusiu fraktalais. thumbup.gif Kai nusipirksi ta lietuviska knyga,gal galetum uzrasyt pavadinima cia i sia tema? 4u.gif man butu idomu. blush2.gif
Atsakyti
Man zadejo ta knyga atsiusti pastu, dabar laukiu atsakymo smile.gif Netgi MB vakar priverciau piesti fraktaliuka, tik kad jis neturi kantrybes spalvinimui biggrin.gif Sake po truputi, po truputi pabaigs kazkada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 08 20, 09:17)
Kai nusipirksi ta lietuviska knyga,gal galetum uzrasyt pavadinima cia i sia tema? 4u.gif

T. Polujachtovos ir A. Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes”. Kaina 35 Lt.

http://www.stimulus....ktalu-piesimas/
Atsakyti
Viskas, jau pervedziau pinigelius, kita savaite tureciau gauti sia knyga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 20, 17:45)
T. Polujachtovos ir A. Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes”. Kaina 35 Lt.


Bet čia kaip suprantu reik dalyvauti užsiėmimuose, kad galėtum įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 20, 17:45)
T. Polujachtovos ir A. Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes”. Kaina 35 Lt.

http://www.stimulus....ktalu-piesimas/


aciu 4u.gif

idesiu dar du mano fraktalus,vienas piestas per kelias dienas,o tas su juoduliukais piestas siandien su skaudancia galva.Galbut tai atsispindi jame.

user posted image user posted image
Atsakyti
Man turbut nelabai iseis savo fraktaliuku ikelti, nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2010 08 23, 19:17)
Man turbut nelabai iseis savo fraktaliuku ikelti, nelabai moku blush2.gif


keleta puslapiu atgal aprasiau kaip tai daroma mirksiukas.gif
Atsakyti