Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti - 5

4u.gif sveikos, as uzsukau su vienu juokingu klausimu (kuris man visiska misle ...) edp it edt skirtumas??? isaiskinkit man sita stebukla? blush2.gif blush2.gif doh.gif dekoju is anksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gieddre @ 2010 12 02, 00:28)
4u.gif sveikos, as uzsukau su vienu juokingu klausimu (kuris man visiska misle ...) edp it edt skirtumas??? isaiskinkit man sita stebukla?  blush2.gif  blush2.gif  doh.gif  dekoju is anksto  biggrin.gif

Parfumerijos forumo virsuj yra pradziamokslis 4u.gif
Atsakyti
doh.gif nagi logiska, kazkaip nesusivokiau lotuliukas.gif dekoju
Atsakyti
Ikeliu foto Versace Crystal noir EDT 90ml, del kuriu ir uzvire auksciau mano mineta kose smile.gif Lauksiu Jusu komentaru 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 02 gruodžio 2010 - 08:35
QUOTE(Piccola @ 2010 12 02, 09:35)
Ikeliu foto Versace Crystal noir EDT 90ml, del kuriu ir uzvire auksciau mano mineta kose  smile.gif Lauksiu Jusu komentaru  4u.gif



Aš tai matau originalius kvepalus bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-ne-tavo: 02 gruodžio 2010 - 09:39
QUOTE(as-ne-tavo @ 2010 12 02, 10:39)
Aš tai matau originalius kvepalus  bigsmile.gif 4u.gif

Aciu! bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 12 02, 08:35)
Ikeliu foto Versace Crystal noir EDT 90ml, del kuriu ir uzvire auksciau mano mineta kose  smile.gif Lauksiu Jusu komentaru  4u.gif

Tikrai nepanasu i fufeli. Palyginau su savo turimu 90ml EDT irgi vienas prie vieno.
Bukit rami, o pirkeju visokiu buna. g.gif Vienos gavusios fufeli dziaugiasi, kitos gavusios originala-issikalineja ir rekia, kad neorirignalas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 12 02, 13:35)
Tikrai nepanasu i fufeli. Palyginau su savo turimu 90ml EDT irgi vienas prie vieno.
Bukit rami, o pirkeju visokiu buna.  g.gif  Vienos gavusios fufeli dziaugiasi, kitos gavusios originala-issikalineja ir rekia, kad neorirignalas  doh.gif

Aciu uz komentara! 4u.gif Pilnai sutinku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2010 12 02, 10:35)
Vienos gavusios fufeli dziaugiasi, kitos gavusios originala-issikalineja ir rekia, kad neorirignalas  doh.gif


Auksiniai žodžiai, Roxete drinks_cheers.gif biggrin.gif biggrin.gif


Dėl Versace Crystal Noir originalumo neabejočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2010 12 02, 23:39)
Dėl Versace Crystal Noir originalumo neabejočiau 4u.gif

4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos. Įkeliu kelias nuotraukas Chanel No5 (edt) testeris refill-recharge 100ml. Kriminalo nedarau,kaltų neieškau smile.gif , tik pačiai smalsu pasidarė išgirsti nuomones mirksiukas.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Genute: 04 gruodžio 2010 - 18:51
QUOTE(Genute @ 2010 12 04, 19:49)
Sveikos. Įkeliu kelias nuotraukas Chanel No5 (edt) testeris refill-recharge 100ml. Kriminalo nedarau,kaltų neieškau smile.gif ,  tik pačiai smalsu pasidarė išgirsti nuomones mirksiukas.gif  4u.gif
user posted image



Manau, kad originalūs, tik seno leidimo rolleyes.gif
Atsakyti