Įkraunama...
Įkraunama...

Susikurkime darbą pačios

QUOTE(Ingakalnis @ 2010 08 17, 23:41)
oj ne, aš žinau kokia būnu  bjauri vadovėlis...  geriau jau nereik, todėl mąstau    kaip geriau daryti, variantas  rasti kompanjoną kuris kitam mieste dirbs sau, aš sau, mokėsim abi už nuomas pačios,    už skudurus  per pus  imtume kiekviena sau ir tiek, nauda abiem kad skudurų mainus darytume ir tiek..  čia kol  nesubręsčiau ant svetimų  iš vis smile.gif
p.s  tada gautųsi mažesni kaštai užsiperkant skudurus,  mainus padarai ir jai ir man gerai ir etc... tai  liktų daugiau ir aju pradžiai geriau.

o dar paskui kai jau  pareitų krovinys, nes  žinau iš kur galima parisvežti  UK  šmutkių.. tada jau  tikiuos ir  tas per žinias  dėl IĮ įstatymas išeis ir aš galėsiu  visu pajėgumu  važiuoti, kol kas  toks lengvas startas

Aš lyg žinau vieną norinčią. Ne kartą buvo užsiminusi. Aš gal tik vaikiškais norėčiau - žaislais ir rūbais. UK turgeliuose nebuvai? blush2.gif bet va ten iš žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 08 18, 00:41)
tada jau  tikiuos ir  tas per žinias  dėl IĮ įstatymas išeis ir aš galėsiu  visu pajėgumu  važiuoti, kol kas  toks lengvas startas


o kas čia per įstatymas, kuo naudingesnis? Gal galima konsultacijos?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 08 17, 22:27)
žinai kad  stovint vienoje vietoje  daug neuždirbsi,  aišku pragyvenimui užtenka bet    juk  reik  daugiau,  todėl ir dairausi patalpų, net    yra minčių ne tik vln bet ir  į mažesnius mietsukus išeiti, tik  dar  nesusidėlioju visko iki galo, tai  ieškau ir va, pezu  dar čia vietoj to kad  domo plius ar etc sedėčiau

Šaunuolė, sveikinu thumbup.gif Smagu, kad ne visiems KRIZĖ. Jau užkniso visų dejavimai ir kai kurių noras pasipelnyti iš "krizės" smile.gif
O dėl plėtros - tai viskas savu laiku. Reikia visada tam pribręsti, neskubėti, ieškoti geriausio varianto. Tikiu, kad Jums taip ir bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 17, 20:30)
Mes Balsiuose, Jum nelabai palanku.
Šiaip dėl UAB pirmą kartą girdžiu, kad dar būna kokios lengvatos. Vyrui atidariau UAB'ą prieš porą metų ir tikrai nei SOdroj, nei VMI mokesčiai nebuvo sumažinti. Beje, pati tvarkau buhalteriją, tai jei reiktų pagalbos, kreipkis wink.gif
O dėl darželio, tai pradžioj tik su verslo liudijimu dirbčiau. Namai tikrai neatitiktų visų keliamų reikalavimų gauti higienos pasui. Svarsčiau, domėjausi, gilinausi į įstatymus seniau dėl privataus darželio atidarymo, bet paskaičiavus, pelno lieka labai mažai. Ir šiaip, privačiam jau reikia auklėtojas samdyti, ne vieną grupę daryti. Baisu apsiknist su auklėtojom, niekuo nepasitikiu smile.gif Paskaitau komentarus apie privačius darželius, tai vienam (ir pakankamai brangiam) dažnai komentaruose klausinėjama, kodėl keičiasi auklėtojos.
Todėl mano tikslas - geriau mažiau, bet užtikrintiniau. Ir pasilikti galimybę ateity plėstis  lotuliukas.gif


Aga, nelabai biggrin.gif
O tas istatymas įsigaliojo nuo 2009 liepos 1d.
Va čia straipsnis pasiskaitymui radau vakar:
http://www.uzsidirbk...iew/1952/1/207/
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2010 08 18, 00:14)
Aš lyg žinau vieną norinčią. Ne kartą buvo užsiminusi. Aš gal tik vaikiškais norėčiau - žaislais ir rūbais. UK turgeliuose nebuvai?  blush2.gif  bet va ten iš žmonių.

uk turgeliuose buvau tik sendaikciu, as liverpoolyje zinau kelias vietas kur galiu nauju rubu, batu uz zveriskai gedinga kaina paimti, cia aisku du kart uzsikelciau vis tiek pigu butu... nordhamptone taip pat.. zodziu reik tik daugiau pinigu tam reikalui skirti, laiko rasti ir siausti uzsivezti sio bei to rolleyes.gif bet del svetim,o zmogaus tik garsiai pamasciau, kol kas viska darysiu pati, turiu dar sese kuri studentauti pareina, bet manau padetu pradzioje, kol nutarciau kur geriau, naudingiau ir t.t.

QUOTE(Mililė @ 2010 08 18, 09:03)
o kas čia per įstatymas, kuo naudingesnis? Gal galima konsultacijos?


mazinami mokesciai bus nuo 15 iki 5 4u.gif
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 08 18, 09:41)
Šaunuolė, sveikinu  thumbup.gif Smagu, kad ne visiems KRIZĖ. Jau užkniso visų dejavimai ir kai kurių noras pasipelnyti iš "krizės" smile.gif
O dėl plėtros - tai viskas savu laiku. Reikia visada tam pribręsti, neskubėti, ieškoti geriausio varianto. Tikiu, kad Jums taip ir bus  drinks_cheers.gif

krize visiem yra skirtinga, juk kai kaimynui mirsta motina, jam krize .. o kitam kaimynui kas? lisna proga pabaliavoti, jei megejas isgerti mirksiukas.gif
ir etc.

rubai pigus, krizes neturi, tik reikia tureti ka siulyti ir kaina patrauklia pateikti, aisku, mano kol kas yra prastos patalpos o ir asortimentas ne kazin koks, kai turesiu krovini nauja, zinau ka atsivesiu.. tada jau ir desiu reklama biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif bandysiu ir as i jusu rateli isiburti ax.gif
vis paskaitau paskaitau, bet niekaip nesiryztu ka daryti blush2.gif
didziausia svajone buvo nuo paauglystes laiku rubai ir batai, noreciau tureti savo devetu rubu parduotuvyte smile.gif bet niekaip nesiryztu, vienai baisu, nes nezinau geru vietu is kur gauti padoriu rubu, nes kai pries kelis metus buvau sugalvojus vezti rubus i mazus miestelius is siauliu baziu nusipirkau ę maisus rubu pradziai, ir pataikiai taip gerai doh.gif kad isrusiavus gal kelis ir butu galima parduot o kitu ir uz dyka negaleciau atiduot tai isveziau teveliams sudeginimui verysad.gif tada sakiau kad viskas daugiau to nedarysiu, bet svajone niekur nedingo per tiek metu, ieskojau draugiu kurios noretu bandyti bet nieko verysad.gif
tai gal su jumis bendraujant atsiras ryztas pradeti kazka paciai arba gal atsiras kas taip pat nores kazka panasaus prdeti tai butu lengviau ir manau siek tiek pigiau blush2.gif
gal is senbuviu siam versle kas galetu pasakyt kokio mazdaug pradinio kapitalo reiktu mazai pigiu rubu parduotuvelei pradziai?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 08 17, 22:41)
oj ne, aš žinau kokia būnu  bjauri vadovėlis...  geriau jau nereik, todėl mąstau    kaip geriau daryti, variantas  rasti kompanjoną kuris kitam mieste dirbs sau, aš sau, mokėsim abi už nuomas pačios,    už skudurus  per pus  imtume kiekviena sau ir tiek, nauda abiem kad skudurų mainus darytume ir tiek..  čia kol  nesubręsčiau ant svetimų  iš vis smile.gif
p.s  tada gautųsi mažesni kaštai užsiperkant skudurus,  mainus padarai ir jai ir man gerai ir etc... tai  liktų daugiau ir aju pradžiai geriau.

o dar paskui kai jau  pareitų krovinys, nes  žinau iš kur galima parisvežti  UK  šmutkių.. tada jau  tikiuos ir  tas per žinias  dėl IĮ įstatymas išeis ir aš galėsiu  visu pajėgumu  važiuoti, kol kas  toks lengvas startas

4u.gif sveiki, gal galit papasakoti kokiu budu reiktu pardavinet tas smutkes, gal galima netu? Jeigu ka as galeciau ir netgi noreciau tuo uzsiimti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,smagu cia pas jus thumbup.gif Senai beskaitinejau sia temele,smagu,kad kazkam sekasi,kad kazkas mintis rezga ka cia naujo pradejus smile.gif As su savo pardavimais irgi judu i prieki,jauciasi artejantis rudens sezonas visgi,zmones sukruto pirkti ir isvis man atrodo,kad krize pamazu traukias,zmones pradejo labiau islaidauti smile.gif
Atsakyti
svajoju turet savo kirpykla....bet deja tam reikalui reikia daugybes pinigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*paprasta* @ 2010 08 19, 22:44)
svajoju turet savo kirpykla....bet deja tam reikalui reikia daugybes pinigu  doh.gif

Svajone irgi gerai,bet be pinigu tik ir liks svajone cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As irgi jungiuosi prie jusu su savo mintim,as galvoju uzsiimti rukytu gaminiu prekyba,pirkciau mesa ir pati rukyciau,na o tada parduoti,galvoju reiketu tos masinos tokios kur didele ir sonas atsidaro,saldytuvo.
Tik vat nzn kaip ten su leidimais visais ir taip toliau,matau tokios masinos prie maximos stovi ar pro kokius kaimus vaziuoja pries tai skelbimus parase,cia reikia gauti leidimus kur gali stoveti,gal kas susidure su tuo ir galetu man papasakoti placiau? g.gif kur cia kreiptis reikia del tu leidimu???
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2010 08 22, 17:45)
Sveikutes,
  As irgi jungiuosi prie jusu su savo mintim,as galvoju uzsiimti rukytu gaminiu prekyba,pirkciau mesa ir pati rukyciau,na o tada parduoti,galvoju reiketu tos masinos tokios kur didele ir sonas atsidaro,saldytuvo.
Tik vat nzn kaip ten su leidimais visais ir taip toliau,matau tokios masinos prie maximos stovi ar pro kokius kaimus vaziuoja pries tai skelbimus parase,cia reikia gauti leidimus kur gali stoveti,gal kas susidure su tuo ir galetu man papasakoti placiau? g.gif kur cia kreiptis reikia del tu leidimu???

Čia gal vietas kaip turguose reikia pirkti? Reikia klausti (jei kaimuose) seniūnijose ir tiek g.gif O dėl miestų gal tartis su tomis maksimomis, bet abejoju, kad tai lengva. Pabandyk nueiti su pasiūlymu ir viskas ax.gif
Atsakyti