Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir ligos, skausmas - ką daryti?

Man ~39 temperatura. ar maitinti savo maziu pienuku (seip turiu uzsaldyto...gal jis tiks?) isgeriau paracetamolio

skubiai
Atsakyti
as maitinau ir su 39 , neissigask vaikas irgi bus truputi karstesnis
Atsakyti
Maitink. Kai Tau pakilo temperatura, Tavo piene automatiskai eme gamintis vaikiuka apsaugantys antikuniai pries Tavo liga. Temperatura pati savaime nera baisi. Aisku, reiketu bandyti issiaiskinti jos priezasti, jeigu yra galimybe.
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 05 19, 21:15)
Maitink. Kai Tau pakilo temperatura, Tavo piene automatiskai eme gamintis vaikiuka apsaugantys antikuniai pries Tavo liga. Temperatura pati savaime nera baisi. Aisku, reiketu bandyti issiaiskinti jos priezasti, jeigu yra galimybe.

Nieko neskauda. as galvoju gal nuo bliovimo 9siandie taip nemenkai pakriokiau). o gal ir persalau sad.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 05 19, 12:18)
Nieko neskauda. as galvoju gal nuo bliovimo 9siandie taip nemenkai pakriokiau). o gal ir persalau sad.gif

Mano ziniomis, maitinti negalima tik labai labai retais atvejais. Na, chemoterapija, sakykim. O koks persalimas tai tam tikrai jokia kliutis, buk rami smile.gif. Ir pasistenk nestresuoti tiek daug, nes tada pieniuks dingti gali sad.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 05 19, 22:11)
Man ~39 temperatura. ar maitinti savo maziu pienuku (seip turiu uzsaldyto...gal jis tiks?) isgeriau paracetamolio

skubiai

Tik nesugalvok nutraukt maitinimo, paracitamoli maitinanciom galima gerti, kaip ir kai kuriuos antibijotikus. Man pora kartu buvo uzkilusi gan auksta temperatura del laktostazes, tai jei buciau nutraukusi maitinima ne tik maziui, bet ir man butu riesta sad.gif na bet jau viskas praeity, o as sekmingai maitinu iki siol wink.gif
Atsakyti
Dar gali pasiziuret cia.
Atsakyti
Mano mazylei tik savaitele. Suvalgiau kalmaru ir... susuko vidurius blink.gif . Netrukus turiu maitinti, ar galiu unsure.gif sad.gif ? Labai prasau skubiai atsakyt.
Sorry, blush-anim-cl.gif tik dabar pastebejau, kad apie zindyma yra atskiras skyrelis
Atsakyti
Na, as tai maitinciau... unsure.gif
Atsakyti
Gali, drasiai.

Miau
Atsakyti
as buvau apsinuodijus, ir maitinau. maziuke suviduriavo, teko jogurto kapsules duot...
Atsakyti
Maitink drąsiai. Joks sukėlėjęs nepraeina į pieną. Tik per nešvarias rankas galima perduoti. Taigi viskas gerai. Nesijaudink ir maitink toliau.

Sėkmės auginant 2.gif
Atsakyti