Įkraunama...
Įkraunama...

kaip paskelbti naują temą?

prasau padekit,esu naujoke ir nelabai zinau visas forumo imantrybes ax.gif ,labai noreciau paskelbti nauja tema ,bet nezinau kaip tai padaryti.
aciu
Atsakyti
Sveika prisijungusi! 4u.gif

Norint kurti nauja tema tam tikrame skyrelyje, tereikia paspausti ant sio klaviso user posted image , kur reikia ivesti temos pavadinima ir parasyti pacia zinute.

Sukurta tema gali sekti. Kai kuris nors narys parasys atsakyma, e. pastu iskart tu gausi pranesima. Tereikia po parasytos zinutes pasirinkti "Įjungti pranešimą elektroniniu paštu, kai paskelbiamas atsakymas?"

Paskui spaudi "Atsakyti" ir nauja tema jau sukurta wink.gif


Tam tikruose skyreliuose: Dažniausiai užduodami klausimai, Rankdarbiai Skelbimų lentoj, Paslaugos, Internetinės parduotuvės, Mamos kompiuteris, gali sukurti nauja tema, bet jos nematysi. Ja matys tik moderatoriai, kurie ja patvirtins ar sujungs su jau esancia panasia tema. Taip mes isvengiam masiniu nauju temu kurimo. Nes daznai tenka sujungti su jau esancia tema. Kadangi kai kurie nariai net nesistengia perziureti, ar yra jau tokia tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 09 vasario 2009 - 22:29
Norejau atidaryti nauja tema Rankdarbiu skyrely, bet paspaudus reikiama mygtuka pasirode uzrasas "Atsiprašome, jūs neturite teisių paskelbti naują temą šiame forume" KODEL?
Atsakyti
As taip pat noreciau suzinoti, kada leidziama paskelbti tema Rankdarbiu skyrelyje? blush2.gif kol kas buvau idejus tik i Skelbimu lenta, o Rankdarbiuose nedaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alaniukomama @ 2006 04 19, 20:16)
Norejau atidaryti nauja tema Rankdarbiu skyrely, bet paspaudus reikiama mygtuka pasirode uzrasas "Atsiprašome, jūs neturite teisių paskelbti naują temą šiame forume" KODEL?



QUOTE(munera @ 2006 04 20, 22:18)
As taip pat noreciau suzinoti, kada leidziama paskelbti tema Rankdarbiu skyrelyje? blush2.gif  kol kas buvau idejus tik i Skelbimu lenta, o Rankdarbiuose nedaro verysad.gif


Tam reikia surinkti 20+ žinučių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 04 21, 10:03)
Tam reikia surinkti 20+ žinučių  rolleyes.gif

o kiek visgi reikia surinkt zinuciu, nes virs 30 dar neleidzia atidaryt rankdarbiuose? schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Norejau paklausti o kaip atidarius nauja tema ikelti apklausa. Kur jos ieskoti, visa ryta rymau ir nesumastau kaip padaryt rolleyes.gif
Labai aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sukurus temą, paklausos įkelti negalima. Reikia kurti naują temą su apklausa, tam reikia spausti ne "Nauja tema", o "Apklausa", tada susikurs nauja tema su apklausa user posted image
Atsakyti
tai kaip del to temos atidarymo rankdarbiu skirelyje,nes vat jau turiu virs 20 zinuciu ir dar negaliu atidaryti?
Atsakyti
Nuvandaa, man atrodo moderatoriai kreipia dėmesį ir kokias žinutes parašai mirksiukas.gif Čia mano nuomonė.
Atsakyti
O as nerandu nekaip, kaip uzdaryti sena tema. Nauja as atydariau bet sena noriu uzdaryti. Padekite prasau !!! Aciu......
Atsakyti
QUOTE(Algertina @ 2006 07 15, 14:28)
O as nerandu nekaip, kaip uzdaryti sena tema. Nauja as atydariau bet sena noriu uzdaryti. Padekite prasau !!!  Aciu......

Patys temų uždaryti negalite, tai daro arba moderatoriai arba automatiškai pasiekus leidžiamą puslapių skaičių.
Papildyta:
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 05, 13:11)
tai kaip del to temos atidarymo rankdarbiu skirelyje,nes vat jau turiu virs 20 zinuciu ir dar negaliu atidaryti?

Turėtų būti viskas tvarkoje, gal kažką ne taip darote? g.gif
Atsakyti