Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu.8-oji tema


Ankstesnė tema
Dalinamės įspūdžiais,diskutuojame,padedame viena kitai group.gif
Keliaujame visos kartu link savo bendro tikslo 4u.gif


user posted image
Linkiu visoms ištvermės,kantrybės ir nepamirškite posakio"Per kančias į žvaigždes."
Smagaus jums mokymosi ir gerų rezultatų victory.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *4ever: 29 liepos 2010 - 23:08
QUOTE(VIVULIA @ 2010 07 29, 16:17)
laikausi teorija si sestadieni, o ketbilietai.lt bd streikuot sumaste  doh.gif  umn.gif puse paveiksleliu nesimato  doh.gif

o,aš taipogi šeštad laikau,kelintą h jūs? ax.gif
Atsakyti
verysad.gif Vakar man buvo pirmas važiavimas aikštelėje,nu tai šakės doh.gif ,kažkoks siaubas,neįvažiuoju,nei tarp dviejų linijų,nei pastatau statmenai,ar įstrižai,nei tipo prie šaligatvio...,jaučiu niekada neišmoksiu verysad.gif (vakar net apsiverkiau gryžus,kad niekas neišeina)
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 07 30, 09:11)
verysad.gif Vakar man buvo pirmas važiavimas aikštelėje,nu tai šakės doh.gif ,kažkoks siaubas,neįvažiuoju,nei tarp dviejų linijų,nei pastatau statmenai,ar įstrižai,nei tipo prie šaligatvio...,jaučiu niekada neišmoksiu verysad.gif (vakar net apsiverkiau gryžus,kad niekas neišeina)

nenuleisk ranku ,dar tik antra pamoka mirksiukas.gif Nera ko noret kad jau viska moketum mirksiukas.gif

O man antradieni pirmoji vairavimo pamoka,ziuresim gal ir mane guost reikes blush2.gif Bet kol kas labai laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 07 30, 08:32)
nenuleisk ranku ,dar tik antra pamoka mirksiukas.gif Nera ko noret kad jau viska moketum mirksiukas.gif

O man antradieni pirmoji vairavimo pamoka,ziuresim gal ir mane guost reikes blush2.gif Bet kol kas labai laukiu bigsmile.gif

net nenoriu teisių jau laikyti verysad.gif ,kažkaip labai jau man vakar viskas baisiai pasirodė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 07 30, 09:35)
net nenoriu teisių jau laikyti verysad.gif ,kažkaip labai jau man vakar viskas baisiai pasirodė verysad.gif

net negalvok taip schmoll.gif
Juk visos ismoksta,ismoksim ir mes mirksiukas.gif negi mes kuo nors prastesnes ax.gif Ne velnio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 07 30, 08:49)
net negalvok taip schmoll.gif
Juk visos ismoksta,ismoksim ir mes mirksiukas.gif  negi mes kuo nors prastesnes ax.gif Ne velnio tongue.gif

ačiū Tau mirksiukas.gif
bet žinai jau taip vakar susinervinau,kad net šiandien nuotaikos nėra,kažkaip labai paėmiau į širdį,kad nieko gero vakar aikštelėj nepadariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 07 30, 08:35)
net nenoriu teisių jau laikyti verysad.gif ,kažkaip labai jau man vakar viskas baisiai pasirodė verysad.gif


O is viso kelintas pravaziavimas buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 07 30, 04:11)
verysad.gif Vakar man buvo pirmas važiavimas aikštelėje,nu tai šakės doh.gif ,kažkoks siaubas,neįvažiuoju,nei tarp dviejų linijų,nei pastatau statmenai,ar įstrižai,nei tipo prie šaligatvio...,jaučiu niekada neišmoksiu verysad.gif (vakar net apsiverkiau gryžus,kad niekas neišeina)



QUOTE(Eedytka @ 2010 07 30, 04:35)
net nenoriu teisių jau laikyti verysad.gif ,kažkaip labai jau man vakar viskas baisiai pasirodė verysad.gif


ei mergyt gaudyk 4u.gif man taip pat budavo tokiu nusiteikimu kokius pirmuosius 5 pravaziavimus kad tikrai ne man vairuoti kad nieko nesuprantu ir pan, bet visko ismokstama 4u.gif paguosiu tik tiek kad regitra daug baisiau atrodo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 30, 06:00)
O is viso kelintas pravaziavimas buvo? g.gif

o jus teises jau turit ar dar irgi tik laikot? nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Judituxe @ 2010 07 30, 10:58)
o jus teises jau turit ar dar irgi tik laikot? nepamenu  blush2.gif


As ne jus, o tu! wink.gif
Jau 3 metai bus rugseji kaip turiu teises, tiesiog as dirbu toj sferoj... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 30, 10:00)
O is viso kelintas pravaziavimas buvo? g.gif

aikštelėj pirmas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eedytka @ 2010 07 30, 08:11)
verysad.gif Vakar man buvo pirmas važiavimas aikštelėje,nu tai šakės doh.gif ,kažkoks siaubas,neįvažiuoju,nei tarp dviejų linijų,nei pastatau statmenai,ar įstrižai,nei tipo prie šaligatvio...,jaučiu niekada neišmoksiu verysad.gif (vakar net apsiverkiau gryžus,kad niekas neišeina)

Nenusimink, tai tik pradžia,po keliu pamoku viska aikštelei išmoksi o kai suprasi ka darai tai pamatysi, bus vieni juokai ,svarbu nenuleisk ranku ir tik pirmyn,aš irgi per visa tai praejau, iš pradžiu irgi visokiu minčiu kildavo,o dabar jau drasiai varineju,taip kad sekmes ir jokiu ašaru,viskas yra įveikiama 4u.gif 4u.gif
Atsakyti