Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

man dėmes, likusias po spuogų, pabalino toks mišinys: jojobos al.+salierų ea. naudoju kasdien po viena lašelį, tepu smakrą, nes ten daugausia dėmių ir lokaliai dėmes ant kitų veido vietų
Atsakyti
O as siuo metu naudoju dermatologes israsyta krema finacea nuo spuogu.. Ten irgi rugstys, tai gal ir demeles tuo paciu pabalins.. bent jau tikiuosi..
Himalaia, gal galetumet pasakyti ka nors apie Azelaic acid (cia rugstis is to kremo) g.gif ar veiksminga jinai, ar ir ja naudojant, reikia vengt saules?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2011 04 04, 02:15)
O as siuo metu naudoju dermatologes israsyta krema finacea nuo spuogu.. Ten irgi rugstys, tai gal ir demeles tuo paciu pabalins.. bent jau tikiuosi..
Himalaia, gal galetumet pasakyti ka nors apie Azelaic acid (cia rugstis is to kremo)  g.gif ar veiksminga jinai, ar ir ja naudojant, reikia vengt saules?..  g.gif

Koks jos procentas?
Aukštesnės koncentracijos (pvz., 15%) azelaino rūgštis yra geras odos baliklis (laikoma, kad po hidrokinono yra antras ingredientas pagal veiksmingumą), nes blokuoja melanino gamybą. Taip pat naudinga spuogams, rožinei, kapiliarams, nes mažina uždegimą, eksfolijuoja odą, naikina bakterijas. Tačiau tai yra receptinis ingredientas.
Vengti saulės būtina, kaip ir naudojant kitus topinius receptinius vaistus ar rūgštis spuogams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 04 balandžio 2011 - 23:32
QUOTE(himalaia @ 2011 04 04, 23:30)
Koks jos procentas?
Aukštesnės koncentracijos (pvz., 15%) azelaino rūgštis yra geras odos baliklis (laikoma, kad po hidrokinono yra antras ingredientas pagal veiksmingumą), nes blokuoja melanino gamybą. Taip pat naudinga spuogams, rožinei, kapiliarams, nes mažina uždegimą, eksfolijuoja odą, naikina bakterijas. Tačiau tai yra receptinis ingredientas.
Vengti saulės būtina, kaip ir naudojant kitus topinius receptinius vaistus ar rūgštis spuogams.

taip, man recepta jam ir israse - 15 proc 4u.gif
o kad gerai odai is esmes, tai jau pastebejau. jinai pasidare tokia lygi ir svelni.. net sunku nupasakot. tik bijau, kad pabaigus naudot (reikia maziausiai 2 men tept) vel sugris visos problemos.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 03, 21:44)
man dėmes, likusias po spuogų,  pabalino toks mišinys: jojobos al.+salierų ea. naudoju kasdien po viena lašelį, tepu smakrą, nes ten daugausia dėmių ir lokaliai dėmes ant kitų veido vietų


Vitulka, o kokiu santykiu reikia maišyti aliejus?
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2010 12 18, 15:50)
aromaterpijos knygoj skaiciau, kad eteriniu alieju skiedimas turi buti 3% suaugusiems, o jei naudojama vaikams, tai e.a. skiedziami 0,5-1,5%.  PVZ: 5ml pagrindinio aliejaus (~100 lasu) maisoma su 3 lasais eterinio aliejaus - gaunasi 3% skiedinys arba 3 lasai e.a. su 10ml pagr. aliejaus - 1,5% tirpalas, arba 1 lasas e.a. su 10 ml pagrindinio aliejaus = 0,5% tirpalas.


dariausi 5 ml, tai lašinau apie 100 lašų, bet salierų EA įlašėjo daugiau nei 3 lašai, nes negalvojau, kad EA bus toks skystas. Kitą dozę darysiu su daugiau EA, gal dar efektyviau balins ax.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

esu jau beveik susitaikiusi su tuo,kad visa gyvenima pas mane ant veiduko lįs strazdanelės biggrin.gif tiesiog norėjau paklausti ar yra koks nors būdas, priemonė vasara idegti neparyškinus tu strazdanėliu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2011 04 14, 16:36)
Sveikutės smile.gif

esu jau beveik susitaikiusi su tuo,kad visa gyvenima pas mane ant veiduko lįs strazdanelės biggrin.gif tiesiog norėjau paklausti ar yra koks nors būdas, priemonė vasara idegti neparyškinus tu strazdanėliu?  blush2.gif

Savaiminio įdegio kremas nebent smile.gif

Nes kai nuo saulės tamsėja oda, taip pat tamsėja ir strazdanos, bei jų daugėja. Tik tiek, kad kartais įdegusioje odoje vizualiai ne taip strazdanos matosi. Bet čia klausimas, kas geriau... Balta oda su ryškesnėm strazdanėlėm ar įdegusi su mažiau ryškiom ax.gif . Mano nuomone geriau balta oda ir strazdanėlės ax.gif

Be to, galima strazdanas balinti, tik jau visą gyvenimą su jom terliotis teks ir saulės saugotis, jei efekto norisi.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 14, 22:46)
Savaiminio įdegio kremas nebent smile.gif

Nes kai nuo saulės tamsėja oda, taip pat tamsėja ir strazdanos, bei jų daugėja. Tik tiek, kad kartais įdegusioje odoje vizualiai ne taip strazdanos matosi. Bet čia klausimas, kas geriau... Balta oda su ryškesnėm strazdanėlėm ar įdegusi su mažiau ryškiom  ax.gif . Mano nuomone geriau balta oda ir strazdanėlės  ax.gif

Be to, galima strazdanas balinti, tik jau visą gyvenimą su jom terliotis teks ir saulės saugotis, jei efekto norisi.


bandžius esu aš tuos savaiminius. Nelabai prilipo, kažkoks geltonas įdegis, o kai pradeda plautis plėmais tai iš vis tragedija schmoll.gif
na pas mane jos dabar nėra labai ryškios, bet va vasara kas darosi.. atrodo saugausi saulės. Neįdegu veido, bet strazdanos ant tieeek išryškėja,kad norisi į žemę sulįst. biggrin.gif
Atrodo jau didelė merga esu neturėčiau taip kompleksuoti dėl jų, bet kai dirbi atsakinga darba tos strazdanos atrodo taip vejavaikiškai doh.gif

o dėl balinimų, tai bandžiau kažkada su citrina, nieks nepasikeitė tik,kad dar + baisiai išsausėjo oda.

O tai su SPF ar dar kokiais kremais neįmanoma įdegti neparyškinus strazdanu? Aš žalia šiuo klausimu, kad ir kiek internete visur nardžiau niekur neatradau atsakymų... unsure.gif
Atsakyti
Įdegis = pigmento padidėjimas odoje. Įdegant jis didėja tiek strazdanose, tiek nestrazdanose smile.gif Tad jei įdega oda, įdega ir strazdanos. Jei oda įdegs, reiškias atsiras ir daugiau strazdanų. Tai yra neatsiejami dalykai.
Įdegt ir neparyškint strazdanų įmanoma nebent tepant apsauginį kremą tik ant strazdanų, tada jos bus apsaugotos, o likusi oda įdegs. Tačiau tai neapsaugos nuo naujų strazdanų susidarymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 14 balandžio 2011 - 23:18
O as siemet islindus saulutei pastebejau ant veido kaktos srityje nezymiai ir ant nosies strazdaneles.Anksciau kazkaip niekada nebudavo, na tik pernai, kai buvau nescia, o anksciau- ne, o va siemet vel matau, kad atsirado....na patartumet naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2011 04 14, 22:53)
O tai su SPF ar dar kokiais  kremais neįmanoma įdegti neparyškinus strazdanu? Aš žalia šiuo klausimu, kad ir kiek internete visur nardžiau niekur neatradau atsakymų...  unsure.gif

nevisai sutinku dėl įdegio... tiksliau sutinku, tik papildant 4u.gif
...strazdanos atsiranda kada UVB ir UVA spindulių kiekis odai "per didelis", todėl spontaniškai ir netolygiai iškelia pigmentą. Galim įsivaizduot, kad vietomis "sprogsta" pigmento "kapsulės" (čia visai nemoksliškai, daugiau vaizdžiai, ir labai supaprastintai). Vėliau, jau kai strazdanos atsiranda, jos tik ryškėja, tiesa, ir jei nesisaugosit nuo saulės, jų daugės, nes jūsų odai gaunamas saulės kiekis per didelis. Todėl dažnai odoje visokios strazdanos ir pigmentinės dėmės atsiranda pabuvojus soliariumuose ar kraštuose su aktyvesne saule. Dar tam turi įtakos ir visokie kitokie dalykai, kaip hormonai pvz.
Įdegti įmanoma tik nesideginant. Skamba juokingai, tačiau oda, galim pasakyti, kad prisimena įdegį, todėl vos saulytei išlindus, oda puola saugotis, ir išlenda visos praeitų metų strazdanos. Užtai reikia pradėti saugotis vos tik saulė ima kilt aukščiau, nuo pat kovo. Kadangi visi SPF neapsaugo 100 % , tai kažkiek oda vis tiek įdega. Jei rudenį nebalint, o laukt savaime kol strazdanytės išnyks, tada jos laikui bėgant vis šviesės, o oda rudės. Tikrai ax.gif . Mano tėtis - tikras raudonplaukis, šviesiaodis, neišbūdavo saulėje nei 5 min. nenusvilęs, tad nieko kito jam ir nebuvo ką daryt, kaip tik nelyst į saulę, nes kremų nebuvo. Prie jūros važiuodavo tik vakarais išsimaudyt, arba su marškiniais tekdavo būt. Ir žinokit, laikui bėgant įdegė, o žmonės nepažinoję jo jaunystėje, netiki kad jis buvo toks baltas strazdanius...

ingese - jums taip pat patarčiau saugotis saulės, naudot kremuką kasdien minimum su SPF 30 ir UVA apsauga. Galim pabalint su kokia silpna priemone, bet geriau palaukt... nes tada ir saugotis reikia labiau saulytės, kartais ir SPF 50 nepakanka (čia kaip kam, nuo odytės jautrumo priklauso) jei erzina, geriau jas maskuokit pudra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 18 balandžio 2011 - 07:41