Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Klaipėdoje

Kadangi sita tema aktualumo nepraranda, tesiam...
Atsakyti
Ankstesne tema
http://www.supermama...?...439534&st=0
Atsakyti
sveikos radau dar viena bureja ka apie ja pasakysit...tiek prisiskaitinejau gal kas buvote... unsure.gif jos duomenys..
Natalija is Klaipedos-865220314 Paryziaus komunos g.pirmas penkiu aukstu namas kaireje puseje ivaziavus is Šilutes plento...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 09, 13:16)
sveikos radau dar viena bureja ka apie ja pasakysit...tiek prisiskaitinejau gal kas buvote... unsure.gif  jos duomenys..
Natalija is Klaipedos-865220314  Paryziaus komunos g.pirmas penkiu aukstu namas kaireje puseje ivaziavus is Šilutes plento...


buvau . nerekomenduoju schmoll.gif

kol mane "bure", spejo su sunu paiskalbeti ka is kaimo parsiveze, aptare ka valgys vakarienei, poto senso metu pakalbejo 2 kartus telefonu ir dar spejo knygute pavartyti.
bure 15min.


Papildyta:
ka galeciau parekomenduoti:

IRENA (simonaitytes g.)

OLIA (statybininku g.)


sakyciau neblogos. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi rekomenduociau Olia. Arba Maryte.
Atsakyti
O man Natalija patiko.. Tik aš jos tel nr kitokį turiu. Šiaip nekalbėjo nei telefonu, nei su šuniu, kai aš buvau. Ir daug kas atitiko ką išbūrė.. su dabartim beveik 100%, o su ateitim dar žiūrėsim...
Atsakyti
O aš užsirašiau pas Olią, žiūrėsim, ką papasakos g.gif
Papildyta:
QUOTE(ViktoOote @ 2010 08 09, 18:09)
O man Natalija patiko.. Tik aš jos tel nr kitokį turiu. Šiaip nekalbėjo nei telefonu, nei su šuniu, kai aš buvau. Ir daug kas atitiko ką išbūrė.. su dabartim beveik 100%, o su ateitim dar žiūrėsim...

Tai gal ne ta Natalija?
Atsakyti
Svikos, mergaitės 4u.gif 4u.gif

Pas Reginą Gargžduose aš ne per seniausiai buvau. Apie praeitį pasakė, lyg ir atitiko, bet aš manau, kad tik dėl to, jog žinojo mano zodiako ženklą. Būrė 10-15 min., paėmė 30 lt. nustebau, kad neklaususi kalbėjo apie du mano vaikus (kas yra tiesa). Toliau nerimtai man viskas, nieko aiškaus, kol kas niekas neišsipildė. praėjo apie porą mėnesuiukų nuo apsilankymo. Tačiau ėjau per delčią, gal tai ką įtakojo. vienu žodžiu negaliu nei peikti labai, nei pagirti. Nors klausantis draugės po apsilankymo pas Regina, kūnu šiurpuliukai lakstė - labai daug teisngos informacijos apie praeitį pateikė. thumbup.gif

Gundausi pas Aleksandrą nulėkt. Tora 5, gal žinai, kiek laiko jis dar LT bus? g.gif
Atsakyti
Ugniavilte,manau,kad rugseji jis isvyks.Apskritai pastebiu,kad jis kazkur kas 4 menesiai pasirodo Klaipedoje. smile.gif
Jei ka,atsiprasau,Aleksandro, kad as cia taip uz ji tarsi kalbu.
Atsakyti
Sveikos, merginos,
na va, buvau pas Olia... Zinokit norit tikekit, norit ne, bet visur pataike 100%. Buvau pirma karta pas ja ir tikrai nenoriu nei girti, nei peikti. Apie darba pasake tiksliai visa situacija, apie mylima zmogu irgi, apie vaikus taip pat.
Man patiko, eisiu ir antra karta pas ja.
Galiu palyginti Olia su Irena is Simonaitytes gatves:
Olia pasako konkreciai kas yra ir kas bus, kaip padaryti, kad situacija iseitu i gera ar bent kaip nors pakreipti ja gera linkme, o Irena jei mato, kad kas negerai - tai sako, kad nueik i baznycia, nuvaziuok i kapines ir t.t. As aisku nieko blogo pries ja neturiu ir neturejau (as tikrai i kapines ar i baznycia nuvaziuoju).
Man patinka konkretumas ir tiek.
Vat toks mano pasipasakojimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rolali @ 2010 08 12, 23:52)
Sveikos, merginos,
na va, buvau pas Olia... Zinokit norit tikekit, norit ne, bet visur pataike 100%. Buvau pirma karta pas ja ir tikrai nenoriu nei girti, nei peikti. Apie darba pasake tiksliai visa situacija, apie mylima zmogu irgi, apie vaikus taip pat.
Man patiko, eisiu ir antra karta pas ja.
Galiu palyginti Olia su Irena is Simonaitytes gatves:
Olia pasako konkreciai kas yra ir kas bus, kaip padaryti, kad situacija iseitu i gera ar bent kaip nors pakreipti ja gera linkme, o Irena jei mato, kad kas negerai - tai sako, kad nueik i baznycia, nuvaziuok i kapines ir t.t. As aisku nieko blogo pries ja neturiu ir neturejau (as tikrai i kapines ar i baznycia nuvaziuoju).
Man patinka konkretumas ir tiek.
Vat toks mano pasipasakojimas  4u.gif

o ta Olia lietuviskai kalba? g.gif
Atsakyti
Jinai pagrinde kalba rusiskai, bet jei nesupranti, tai lietuviskai pasako
Atsakyti