Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

user posted image

user posted image



Namo aplinka 1 Namo aplinka 2  Namo aplinka 3  Namo aplinka 4  Namo aplinka 5
Namo aplinka 6  Namo aplinka 7  Namo aplinka 8  Namo aplinka 9  Namo aplinka 10
Namo aplinka 11 Namo aplinka 12 Namo aplinka 13 Namo aplinka 14 Namo aplinka 15 Namo aplinka 16 Namo aplinka 17 Namo aplinka 18 Namo aplinka 19 Namo aplinka 20 Namo aplinka 21 Namo aplinka 22 Namo aplinka 23 Namo aplinka 24 Namo aplinka 25 Namp aplinka 26 Namo aplinka 27 Namo aplinka 28 Namo aplinka 29 Namo aplinka 30 Namo aplinka 31 Namo aplinka 32 Namo aplinka 33 Namo aplinka 34 Namo aplinka 35 Namo aplinka 36 Namo aplinka 37 Namo aplinka 38 Namo aplinka 39 Namo aplinka 40 Namo aplinka 41 Namo aplinka 42 Namo aplinka 43 Namo aplinka 44 Namo aplinka 45 Namo aplinka 46 Namo aplinka 47 Namo aplinka 48 Namo aplinka 49 Namo aplinka 50 Namo aplinka 51 Namo aplinka 52 Namo aplinka 53 Namo aplinka 54 Namo aplinka 55 Namo aplinka 56

Sodai-atgaiva akims - vaizdelių nuorodos be plepesių

Kuriančios svajonių sodus, arba bendraminčių plepsėjimai ''ne į temą"


O cia -
dar daugiau nuostabiu vaizdu akims paganyti

Nuostabus vaizdelis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evansmum: 18 rugpjūčio 2010 - 10:09
Dekui uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif

Mano magnolija, pasodinta geguzes menesi prazydo blink.gif ; maniau, kad jos zydi pavasari g.gif
Atsakyti
Nukrypimas, gamtos isdaiga.
Atsakyti
O pas mane rododendras ir azalija antra karta siais metais zydi doh.gif
Atsakyti
Gal kuri is jusu pirkote is cia GĖLĖS ka nors?

Atsakyti
Sveikos, na ir as po biski jungsiuosi i jusu plepesiukus, daug skaitau vartau puslapiuku, bet turiu beda ax.gif noriu gelyno, bet pas mus yra lygus landsaftas, jokio kalno nuolydzio,nebent ji dirbtinai formuot, bet baisu kad neiskristu is kontekstu dirbtini vingiai 4u.gif ir nezianu kaip atskirti gelyno krasta , kad butu grazu g.gif kaip ji ireminti, nes jis butu kaip ir pievoje, su niekuo kitu nesiribotu g.gif turiu siuo metu laikina gelyna atidejus krasta akmenim..tai vyras juokiasi kad kaip kapas atrodo doh.gif na ir is tikruju ax.gif
gal kas gali ka patarti is savo patirties, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 18, 11:51)
O pas mane rododendras ir azalija antra karta siais metais zydi doh.gif

Pas mano mama tokius cirkus krecia.
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2010 08 18, 12:58)
Sveikos, na ir as po biski jungsiuosi i jusu plepesiukus, daug skaitau vartau puslapiuku, bet turiu beda ax.gif  noriu gelyno, bet pas mus yra lygus landsaftas, jokio kalno nuolydzio,nebent ji dirbtinai formuot, bet baisu kad neiskristu is kontekstu dirbtini vingiai 4u.gif  ir nezianu kaip atskirti gelyno krasta , kad butu grazu g.gif  kaip ji ireminti, nes jis butu kaip ir pievoje, su niekuo kitu nesiribotu g.gif  turiu siuo metu laikina gelyna atidejus krasta akmenim..tai vyras juokiasi kad kaip kapas atrodo doh.gif  na ir is tikruju ax.gif
gal kas gali ka patarti is savo patirties, buciau labai dekinga 4u.gif


Turetumet orientuotis i savo skoni - vieniems patinka vieni dalykai, kitiems- kiti.

Is savo patirties - mano pirmieji bandymai taip pat buvo su akmenim. Bet siemet atsikraciau ju, nes man buvo sudetinga tokius gelyno krastus priziureti ( zole "iauga" i tarpus, lenda i gelyna) - gal reikejo kazkaip kitaip ta akmenini krasta daryti, bet dariau taip, kaip mokejau.

Kitas bandymas - pirkau tokia medine "tvorele" is pusapvaliu kuoliuku (30 cm aukscio) - tas pats, po dvieju metu zole labai iaugo i tarpus, pradejo skverbtis pro tarpelius - nusibodo man zaisti su ravejimais, ir ismeciau as ta tvorele lauk, padariau tiesiog vejos lygu krasta.
Dabar visi mano gelynai , kurie yra vejoje, neturi jokio ireminimo, tiesiog rybojasi su veja.

Tik va palei ivaziavima - vienoje puseje trinkeles, kt. - bortai.
Atsakyti
Pirmame naujos temos poste nėra nuorodos į paskutinę NA temą ir į naują plepesių temą. Įdedu:
Namo aplinka 57
Kuriančios svajonių sodus (bendraminčių plepesiai)
QUOTE(evansmum @ 2010 08 18, 11:57)
Gal kuri is jusu pirkote is cia GĖLĖS  ka nors?

pirkau "krapinį" bijūną ir pora žemaūgių vilkdalgiukų, bet vietoje pastarųjų gavau keletos jų mišinį su maždaug tokiu prierašu: "kadangi nesame tikri, ar tikrai iškasėme Jūsų užsakytas veisles, įdedame daugiau, tarp kurių turėtų būti ir Jūsų užsakytos veislės"... blink.gif
QUOTE(anikita @ 2010 08 18, 12:58)
nezianu kaip atskirti gelyno krasta , kad butu grazu g.gif  kaip ji ireminti, nes jis butu kaip ir pievoje, su niekuo kitu nesiribotu g.gif 

Aš nerėminu niekaip. Žolytė ir iškart gėlynas. Pakraštį kas kiek laiko atnaujinu. Naudojuosi paprasčiausiu kastuvu. Gaunasi taip:
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 18 rugpjūčio 2010 - 13:55
QUOTE(leliumai @ 2010 08 18, 14:46)

pirkau "krapinį" bijūną ir pora žemaūgių vilkdalgiukų, bet vietoje pastarųjų gavau keletos jų mišinį su maždaug tokiu prierašu: "kadangi nesame tikri, ar tikrai iškasėme Jūsų užsakytas veisles, įdedame daugiau, tarp kurių turėtų būti ir Jūsų užsakytos veislės"...  blink.gif


pažystu tuos žmogelius, va toks parašymas tikrai pagal jos būdą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 08 18, 14:46)

pirkau "krapinį" bijūną ir pora žemaūgių vilkdalgiukų, bet vietoje pastarųjų gavau keletos jų mišinį su maždaug tokiu prierašu: "kadangi nesame tikri, ar tikrai iškasėme Jūsų užsakytas veisles, įdedame daugiau, tarp kurių turėtų būti ir Jūsų užsakytos veislės"...  blink.gif




blink.gif Aciu labai uz nuomone, nesusidesiu su jais 4u.gif
Atsakyti