Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(angeloangel @ 2010 11 12, 16:58)
iki liepos pirmos gausi už du, nuo liepos pirmos 100% atlyginimo verysad.gif
jei išeitum į priežiūros iki liepos pirmos gautum už du visą laiką 4u.gif
aš asmeniškai neisiu į dekretą, o nuo pirmos vaiko gimimo dienos į priežiūros, tai, kad pasiskaičiuok, gal ir tau apsimoka, jei pagimdysi tikrai iki liepos 1 dienos mirksiukas.gif



nespėsiu ax.gif o nejaugi taip galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2010 11 12, 16:22)
nespėsiu ax.gif  o nejaugi taip galima g.gif

jepi jau išsiaiškinau, kad galima, jei iki to neatras seimūnai šitos spragos blush2.gif aš taip pat dabar vaiko priežiūroj ax.gif tiesiog neimi dekreto ir nerašai jokio prašymo dekretui nei prieš nei po gimdymo ir iš kart tvarkaisi VPA mirksiukas.gif tikiuosi, kol ateis tas laikas nieko neprikaitalios su tais įstatymais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute1977 @ 2010 11 11, 14:17)
Sveikos,esu VPA iki 3 m.,lapkricio 22 d. iseinu i nestumo ir gimdymo atostogas,noriu pasitikslinti,ar man reikia kazkiek grizti i darba,kad pasalpas skaiciuotu kaip su pirmu vaiku g.gif ,aciu

o dar galima eit iki 3 metu??? man aktualu, nes jei pavyks pastoti, nenoriu grizt i darba porai menesiu, tai butu gera iseitis prasitest vaiko prieziuros atostogas g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galesit padeti...I darba moteris priimta pagal terminuota dabo sutarti.Ja gine isleido i dekreta, bet dar dekreto metu baigiasi darbo sutartis. Ar gali ja atleisti is darbo? Ir kokios jai ismokos priklauso ir priklausys gimus vaikeliui? g.gif Aciu jei kas pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke @ 2010 11 12, 21:33)
Sveikos, gal galesit padeti...I darba moteris priimta pagal terminuota dabo sutarti.Ja gine isleido i dekreta, bet dar dekreto metu baigiasi darbo sutartis. Ar gali ja atleisti is darbo? Ir kokios jai ismokos priklauso ir priklausys gimus vaikeliui? g.gif Aciu jei kas pakomentuos 4u.gif

Atleisti gali praejus menesiui po dekreto pabaigos. Jei turi pakankama staza, tai priklausys visos ismokos, atleidimas itakos tam netures, tik reikes sodrai pristatyt papildomus dokumentus del atleidimo pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 11 12, 21:24)
o dar galima eit iki 3 metu??? man aktualu, nes jei pavyks pastoti, nenoriu grizt i darba porai menesiu, tai butu gera iseitis prasitest vaiko prieziuros atostogas g.gif

taip galima , natik kad nieks nieko jau nemokes tau) tiesiog sedi namuose ir tiek
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 11 12, 17:30)
jepi jau išsiaiškinau, kad galima, jei iki to neatras seimūnai šitos spragos blush2.gif  aš taip pat dabar vaiko priežiūroj ax.gif  tiesiog neimi dekreto ir nerašai jokio prašymo dekretui nei prieš nei po gimdymo ir iš kart tvarkaisi VPA mirksiukas.gif  tikiuosi, kol ateis tas laikas nieko neprikaitalios su tais įstatymais ax.gif

o cia vertinga info, perduodiu draugei 4u.gif
QUOTE(Abarbareja @ 2010 11 12, 22:50)
taip galima , natik kad nieks nieko  jau nemokes tau) tiesiog sedi namuose ir  tiek

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 11 12, 23:45)
Atleisti gali praejus menesiui po dekreto pabaigos. Jei turi pakankama staza, tai priklausys visos ismokos, atleidimas itakos tam netures, tik reikes sodrai pristatyt papildomus dokumentus del atleidimo pagrindo.

Aciu, kad atsakete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 11 12, 20:24)
o dar galima eit iki 3 metu??? man aktualu, nes jei pavyks pastoti, nenoriu grizt i darba porai menesiu, tai butu gera iseitis prasitest vaiko prieziuros atostogas g.gif

Visada buvo galima, tiesiog nemoka tuos tris metus, bet turite visas socialines garantijas mirksiukas.gif

QUOTE(doviliuke @ 2010 11 12, 21:33)
Sveikos, gal galesit padeti...I darba moteris priimta pagal terminuota dabo sutarti.Ja gine isleido i dekreta, bet dar dekreto metu baigiasi darbo sutartis. Ar gali ja atleisti is darbo? Ir kokios jai ismokos priklauso ir priklausys gimus vaikeliui? g.gif Aciu jei kas pakomentuos 4u.gif

Gali atleisti, sodros psl. kur pašalpos pakomentuota, net gi kaip ir ką daryti tokiu atveju, atsiverskite ir pasiskaitykite mirksiukas.gif vis tik viskas atsiremia į stažą, svarbu, kad būtų išdirbtas laikas moters keik priklauso, kad gautų visas išmokas 4u.gif Jei klausiate apie išmokas iš sodros 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti