Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

QUOTE(lingomina @ 2012 04 12, 19:02)
labas ,na stai jums ir pavasaris,manau jau verta pabudinti tokia temuke.

butent ir pasirodyti galetumet, nes rezgu tokia minti gal ir man toki pasidarius, bet net nezinau nuo ko pradeti reikia ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2012 04 12, 20:46)
butent ir pasirodyti galetumet, nes rezgu tokia minti gal ir man toki pasidarius, bet net nezinau nuo ko pradeti reikia  ax.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif pradeti visados reik nuo pradzios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 04 12, 21:50)
lotuliukas.gif pradeti visados reik nuo pradzios lotuliukas.gif

blush2.gif gerai pasakyta verysad.gif
aisku pirmiausia gal reikia susiplanuoti ka ir kaip sodinti
Atsakyti
thumbup.gif Alpinariumai jau po truputėlį bunda, laukiam lietučio, nes kilimines gelytes jau susibaigs visai...
Atsakyti
idekit nuotraukeliu savu bundanciu alpinariumu
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 04 12, 19:02)
labas ,na stai jums ir pavasaris,manau jau verta pabudinti tokia temuke.

drinks_cheers.gif
pas mus dar tik prasidėjo darbai, statomas namelis, o gėlynui kada ateis laikas nzn doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2012 04 13, 09:43)
drinks_cheers.gif
pas mus dar tik prasidėjo darbai, statomas namelis, o gėlynui kada ateis laikas nzn doh.gif  biggrin.gif

na tada si pavasari gelynams nelaikas .bet ateis ir ju laikas kadanors ,ateis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 13 balandžio 2012 - 14:06
4u.gif Dar nelabai yra ką rodyti, tikras grožis pasirodys tik po gero lietaus, dabar tik pilkuma....Na tik spygliuočiai su krokais gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės:)
Žaviuosi Jūsų išmanymu ir idėjomis, o pačiai jų kaip tik ir pristigo.. Atsikėlėme gyventi seną namą su palyginus tvarkingu, bet senu kiemu, labai noriu įsirengti alpinariumą, bet dabar nenutuokiu, ka galėčiau padaryti tokiame plote, kokių gėlyčių pasodinti, kokių augaliukų ir kaip išdėstyti, nelabai draugauju su įmantriomis programomis, gal jūs galėtumėte man patarti? Štai toks dabar tas plotas, šiek tiek praroviau senas, jau nupėpusias gėles, kitas palikau (tų šakų nebus:)..)
user posted image
Atsakyti
[quote=Sju00,2012 04 15, 18:50]

alpinariumas yra kazkoks kalnelis,cia jo nepadarysit,as galiu patarti prisodinti daugiameciu lapu,po jais leliju,akmenu priderinti kuo daugiau ir pavasariniu geliu kuo daugiau ,nes man visas efektas kai prazysta pirmos geles o paskui uzsiskleidzia plautes,kiti lapai is ju islenda lelijos ir galiausiai rudenines geles perima savo grozi.cia taip pas mane.
Atsakyti
[quote=lingomina,2012 04 16, 17:22]
[quote=Sju00,2012 04 15, 18:50]

alpinariumas yra kazkoks kalnelis,cia jo nepadarysit,as galiu patarti prisodinti daugiameciu lapu,po jais leliju,akmenu priderinti kuo daugiau ir pavasariniu geliu kuo daugiau ,nes man visas efektas kai prazysta pirmos geles o paskui uzsiskleidzia plautes,kiti lapai is ju islenda lelijos ir galiausiai rudenines geles perima savo grozi.cia taip pas mane.
[/quote]

Alpinariumas tikrai nebūtinai turi būti kalnelis schmoll.gif . Jei vietovė lygi, tai prie jos ir reikia derintis. Aukščio skirtumus galima išgauti žaidžiant akmenimis ir augalais. Aš pradėčiau nuo pasidomėjimo, koks yra dirvožemis, kiek ten yra saulės, kokie plotelio išmatavimai, ir kokie augalai patinka šeimininkei. Čia keli plokščių alpinariumų pavyzdžiai 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 04 16, 17:41)
Alpinariumas tikrai nebūtinai turi būti kalnelis schmoll.gif .

drinks_cheers.gif wub.gif
jei kam įdomu ir reikia pavyzdžių, čia keliu albumą su nuostabiomis foto iš interneto 4u.gif pasigrožėkit 4u.gif http://public.fotki....nkos-tvarkymas/ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti