Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 15:59)
Bukit geros, idekit vaizdine medziaga to plokscio - koks cia jis?


Kaip supratau, šitas smile.gif
Atsakyti
Diva:), pepkė buvo įdėjusi:

QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 13:49)
Taip,  iš everydayminerals puslapio, siunčia į LT, biriai pudrai skirtas štai toks šepetėlis, jeigu presuota arba presuotas bronzantas, tuomet reikėtų kabukio. O mineralinė tikrai man buvo atradimas, tik reikia spalvą prisitaikyti, oda kvėpuoja, maskavimo užtenka, veidas atrodo šviežesnis. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 09 07, 16:01)
4u.gif Rūpestingoji Tu mano...  wub.gif  biggrin.gif Kaip tik galvojau kokio hidrolato sekančio norėti  mirksiukas.gif Galėsiu nebegalvot  smile.gif

Man kaip tik i pabaiga rugiageliu, todel irgi buvo lengva apsispresti. Verta pabandyti.Tiesa- kvapas saldokas, bet toks maloniai saldokas. Siaip man saldus kvapai nepatinka, bet cia kazkas is tos serijos kur protu nesuvokiamas ir neaprepiamas. smile.gif


Uhu, supratau kuris sepetelis - buvo idejusi, tiesiog suabejojau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 15:09
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 15:53)
kaip gerai, kad rašot - jau aišku, kuo skirias kabukis nuo to plokščio  drinks_cheers.gif Dar dėl įtrynimo. Įtrina ir vistiek nesikemša??  4u.gif


Visiskai ne. Pamirsau ka reiskia spuogai. Nes sakau seniau atrodydavau taip beviltiskai, kad mano mama sakydavo, tikiuosi, kad tau nors po gimdymo susitvarkys veidas. Tipo hormonai hihihi.gif
Nereikejo ir gydytis nestumu,panaceja kita radau lotuliukas.gif

Savaitgali buvo grupioku susitikimas, po 7 metu. Man viena grupioke sako veliau issidrasinus: "O ka tu pasidarei veidui? Tavo oda lygutele!" Mirktelejo man aki mirksiukas.gif ir sako, cheminis slifavimas, ne? ( dave suprast, kad tipo zinau tavo paslapti lotuliukas.gif )
Aisku as nepuoliau jai nieko pasakot ir aiskintis, bet jos klausimas, man buvo didziausias komplimentas, ir supratau, kad einu teisingu keliu.

Prigyriau cia zodziu mineraline, bet nereikia pamirsti, kad dar priklauso kaip ir su kuo valai veida ir ka siaip ant jo tepi. Tai beabejo neatsiejama. Vien pudra stebuklo nepadarys.Bet ji yra didziulis atradimas ir pakaitalas krempudrai be kurios anksciau saves isivaziduoti negalejau.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 16:09)
nereikia pamirsti, kad dar priklauso kaip ir su kuo valai veida ir ka siaip ant jo tepi. Tai beabejo neatsiejama.


kuo tu valai ir ką tepi? rolleyes.gif

ir kiek turi šepetėlių? Su vienu apsieini ar turi pasikeitimui kol vienas išplautas džiūsta? g.gif

kažkaip po tavo postų ir man įkvėpimas ateina bandyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 16:09)
Prigyriau cia zodziu mineraline, bet nereikia pamirsti, kad dar priklauso kaip ir su kuo valai veida ir ka siaip ant jo tepi. Tai beabejo neatsiejama. Vien pudra stebuklo nepadarys.Bet ji yra didziulis atradimas ir pakaitalas krempudrai be kurios anksciau saves isivaziduoti negalejau.

O ant ko tepi mineraline pudra? Ta prasme ryte- nusiprausus- kremas koks ir tada pudra mineraline? Ar kaip?
As bedu su veidu neturiu, neturejau niekada ( tfu tfu tfu), jokiu spuogeliu ir pan, tik rupuzes strazdanas... Todel man svarbiausia, kad pamaskuotu pudra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 15:15
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 16:13)
kuo tu valai ir ką tepi?  rolleyes.gif

ir kiek turi šepetėlių? Su vienu apsieini ar turi pasikeitimui kol vienas išplautas džiūsta?  g.gif

kažkaip po tavo postų ir man įkvėpimas ateina bandyti  cool.gif


QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 16:14)
O ant ko tepi mineraline pudra? Ta prasme ryte- nusiprausus- kremas koks ir tada pudra mineraline? Ar kaip?


Sepetelius turius 3 visi is EM. Plokscias - mineralkei. Kabukis - rausviems skaistalams (beje irgi mineraliniams), ir sonu kirstas skaistalu sepetelis - rudiems skaistalams. Plaunu visus i savaite karta.


O ryte kontrastiniu vandeniu veida prausiu. Beje is Saturos ismokau tongue.gif
paleidziu karsta kad nubegtu, prausiu prausiu, kad poros atsivertu, o paskui "choba" staigiai saltu, kad poros susitrauktu. Kas dvi savaites, salta vandeni leduku pakeiciu. Tada nusluostau. Hidrolatas. Truputi apdziuna, bet ne iki galo ir drekinantis kremas. Pasliauzau kol susigeria, ir tada jau imuosi "dailes" lotuliukas.gif
Atsakyti
TAI AR neesate naudojusios Madaros zoleliu kuno prausiklio su metomis? biggrin.gif
As tai jo neuosciau pard., o dabar atsisukau- kvapas jo toks- ukisko muilo gabalelis padetas ant medinio suolelio , ant kurio metos dziovinamos ir staiga pradejo lyti doh.gif biggrin.gif Cia ukiskas muilas!
Papildyta:
QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 16:21)
O ryte kontrastiniu vandeniu veida prausiu. Beje is Saturos ismokau  tongue.gif
paleidziu karsta kad nubegtu, prausiu prausiu, kad poros atsivertu, o paskui "choba" staigiai saltu, kad poros susitrauktu. Kas dvi savaites, salta vandeni leduku pakeiciu. Tada nusluostau. Hidrolatas. Truputi apdziuna, bet ne iki galo ir drekinantis kremas. Pasliauzau kol susigeria, ir tada jau imuosi "dailes"   lotuliukas.gif

Ir as taip darau.Ypac tas "choba" patiko lotuliukas.gif ! Mane paprotino Nidulia su tuo kontrastiniu- kartais zinoma pamirstu, bet daznai taip darau. Veliau dieninis kremas ( siuo menu AquaBio) ir tuomet jau "spaklius" smile.gif , arba hidrolatas-eliksyras ir tada spaklius. Nesunku nuspeti kas rytoj ryte bus rolleyes.gif - kaip to hirolato noooriu !!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 15:33
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 16:15)
Mane irgi domina, kaip prižiūri veido odą 4u.gif


Praleidau klausima blush2.gif
As valau veida alieju misiniu (bazinis + ricina). karta i savaite ant aliejum ismozoto veido Argiltuba uzsidedu. Ir nakciai hidrolatas.
Ryte, hidrolatas ir drekinantis kremas. O ziemai matyt Argital su eziuole "eis i trasa"
Sitas valymas su aliejum, man padejo susitvarkyt su odos riebalavimusi. Seniau viska pirkdavau riebiai veido odai. Dabar atsistojus ant backos lotuliukas.gif galiu drasiai sakyti, kad mano veido oda normali. Kaip minejau, net po darbo dienos neislenda a nei joks riebalas.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 09 07, 16:21)
Sepetelius turius 3 visi is EM.

Pasliauzau kol susigeria, ir tada jau imuosi "dailes"  lotuliukas.gif


na ryškiai ten geri šepetėliai bigsmile.gif

bet veidas dar numanomai kažkiek drėgmės prilaiko? Vis bandau įsivaizduoti, prie ko ten ta pudra mineralinė prilimpa biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 16:27)
kvapas jo toks- ukisko muilo gabalelis padetas ant medinio suolelio , ant kurio metos dziovinamos ir staiga pradejop lyti  doh.gif  biggrin.gif


o kas čia įtikinėjo, kad dabar kvapai Madaros bananiniai? triniti.gif Seniai esu turėjusi kažkokį prausiklį, tai man būtent kvapas labai nepatiko. Bet kažką norėtųsi pabandyti, gal rankų kremą, kai Argital pabaigsiu. Jei ūkišku muilu nekvepės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 16:33)
na ryškiai ten geri šepetėliai  bigsmile.gif
o kas čia įtikinėjo, kad dabar kvapai Madaros bananiniai? triniti.gif Seniai esu turėjusi kažkokį prausiklį, tai man būtent kvapas labai nepatiko. Bet kažką norėtųsi pabandyti, gal rankų kremą, kai Argital pabaigsiu. Jei ūkišku muilu nekvepės biggrin.gif

Zinok manau, kad cia is kokios "senos" serijos, mat beveik visoms Madara prekems nukainavimas buvo- nepastebejau ar prausikliui buvo- ta prasme, nenubraukta kaina ant buteliuko- bet is to sprendziu, kad cia senoji Madara, o ir pasirinkimas nedidelis buvo- pvz. prausimosi putu nebuvo...
Kokie dar bananai- muilo riesutai, ukiskas muilas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 15:42
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 14:27)
TAI AR neesate naudojusios Madaros zoleliu kuno prausiklio su metomis?  biggrin.gif 
As tai jo neuosciau pard., o dabar atsisukau- kvapas jo toks- ukisko muilo gabalelis padetas ant medinio suolelio , ant kurio metos dziovinamos ir staiga pradejo lyti  doh.gif  biggrin.gif  Cia ukiskas muilas!
Papildyta:



sitas?
user posted image
Atsakyti