IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

3 Puslapiai:  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> kaip ismokti valdyti savo jausmus ir emocijas, patarkite...

Ausencia
post 2010 09 08, 21:01
Paskelbta: #1

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 111
Prisijungė: 2009 01 11
Vieta: grazi ir silta :)

Pirmas vaikas:2009/09/08

Apdovanojimų: 0

sveikos ir sveiki, net nezinau nuo ko pradeti... gal tiesiog trumpai... esu zmogus kuris kartais saves nekencia uz tai koks jis yra... uz tai kad pasako ka pagalvoja bet neapgalvojes nieko nepagalvojas apie kitu zmoniu jausmus ir kaip jie i tai reguos.. nesu piktybine :D geras zmogus esu tik visur ir visada tampu pacia blogiausia del savo lieziuvio :geda2: tikrai geda bet kiek kartu bandai save suvaldyti neilgam iseina.. pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva :geda2:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Copacabana
post 2010 09 09, 11:49
Paskelbta: #2

Unregistered

Tai prieš pasakant reikia pagalvoti, ar verta sakyti, ir, visų svarbiausia, ar kitiems žmonėms tikrai įdomi jūsų nuomonė apie juos.
+Quote Post
*Mirabella*
post 2010 09 09, 11:53
Paskelbta: #3

Super senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 4846
Prisijungė: 2008 12 10
Vieta: Ten, kur pildosi svajonės

Pirmas vaikas:Atila :)
Antras vaikas:Egzistuoja nematerialioje erdvėje

Peter Kummer "Nieko nėra neįmanoma" konstruktyvaus mąstymo vadovas. Lengvai skaitosi, puikiai nuteikia, keičia gyvenima geresne linkme. Moko kontroliuoti save :ax: :4u:

Šią žinutę redagavo *Mirabella*: 2010 09 09, 11:54
+Quote Post
*Selma*
post 2010 09 09, 12:35
Paskelbta: #4

Unregistered

QUOTE(Ausencia @ 2010 09 08, 22:01)
sveikos ir sveiki, net nezinau nuo ko pradeti... gal tiesiog trumpai... esu zmogus kuris kartais saves nekencia uz tai koks jis yra... uz tai kad pasako ka pagalvoja bet neapgalvojes nieko nepagalvojas apie kitu zmoniu jausmus ir kaip jie i tai reguos.. nesu piktybine :D  geras zmogus esu tik visur ir visada tampu pacia blogiausia del savo lieziuvio :geda2:  tikrai geda bet kiek kartu bandai save suvaldyti neilgam iseina.. pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva :geda2:
*

Pas mane irgi yra šiokia tokia problema, kaip pas tave. Kartais atrodo, kad nurimstu ir susivaldau, bet ir vėl tas pats.. Aš irgi nesu piktybinė, tiesiog mane nervina žmonės. Draugų kaip ir neturiu, giminių taip pat ne kalnai. Man sekasi bendrauti su vyresniais žmonėmis, su savo bendraamžiais kalbos neturiu. O vyresnių draugų susirasti sunku dėl amžiaus skirtumo. Siūlyčiau tau per daug antipatijom nesišvaistyti, o tą susikaupusią neigiamą energiją išlieti kur nors kitur ir naudingai. Tam kartui tikrai padeda.

QUOTE(*Mirabella* @ 2010 09 09, 12:53)
Peter Kummer "Nieko nėra neįmanoma" konstruktyvaus mąstymo vadovas. Lengvai skaitosi, puikiai nuteikia, keičia gyvenima geresne linkme. Moko kontroliuoti save  :ax:  :4u:
*

Dėkui už rekomenduotą knygą, reikės įsigyti :4u:
+Quote Post
linuta
post 2010 09 09, 13:10
Paskelbta: #5

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 236
Prisijungė: 2007 11 09
Vieta: Vilnius

Aš kai jau jaučiu, kad tuoj kažką leptelsiu, pradedu skaičiuot nuo 1 iki 10. Lėtai. Per tą laiką kol suskaičiuoju, kartais ir tema pasikeičia :)
+Quote Post
def Fox
post 2010 09 09, 13:27
Paskelbta: #6

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 308
Prisijungė: 2009 06 08

gausi syki i galva ir bus ramu kuriam laikui :D
+Quote Post
.Tamara.
post 2010 09 09, 14:25
Paskelbta: #7

Unregistered

Nei tu prievartauk save ,nei tu ka .Negalima visiems patikti ir itikti .O savo nuomone gyvenime kartais reikai dantimis ir nagais ginti .

Šią žinutę redagavo burbanti: 2010 09 09, 14:26
+Quote Post
wit
post 2010 09 09, 14:31
Paskelbta: #8

Super senbuvis

Žinutės: 4385
Prisijungė: 2005 12 28

QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:25)
Nei tu prievartauk save ,nei tu ka .Negalima visiems patikti ir itikti .O savo nuomone gyvenime kartais reikai dantimis ir nagais ginti .
*

nuomonę -taip :) tačiau jei sėdi nepatenkintu veidu ir žeria nuomonę kurios niekas neklausia arba įžeidinėja žmones nes jai jie nepatinka -tokias emocijas reikia mokėti suvaldyti..
+Quote Post
.Tamara.
post 2010 09 09, 14:32
Paskelbta: #9

Unregistered

QUOTE(wit @ 2010 09 09, 14:31)
nuomonę -taip  :) tačiau jei sėdi nepatenkintu veidu ir žeria nuomonę kurios niekas neklausia arba įžeidinėja žmones nes jai jie nepatinka -tokias emocijas reikia mokėti suvaldyti..
*

O kodel?Kartais reikia pasakyti ka galvoji ,nes zmones siais laikais labai pasikele ,galvoja ,kad jie pasaulio bambos .Kartais verta nuleisti ant zemes
+Quote Post
wit
post 2010 09 09, 14:41
Paskelbta: #10

Super senbuvis

Žinutės: 4385
Prisijungė: 2005 12 28

QUOTE(burbanti @ 2010 09 09, 15:32)
O kodel?Kartais reikia pasakyti ka galvoji ,nes zmones siais laikais labai pasikele ,galvoja ,kad jie pasaulio bambos .Kartais verta nuleisti ant zemes
*

kartais reikia :) bet... cituoju : "pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva" -tokiu atveju jaučiasi blogai visi kompanijoje esantys žmonės. ignoruok tą žmogų , nebendrauk bet akivaizdžiai rodyti savo tokius jausmus -blogo tono ženklas.. aš pati esu tokia, todėl puikiai žinau kad susivaldyti yra be galo sunku tačiau tikrai reikia :)
+Quote Post
MELETA***
post 2010 09 09, 14:42
Paskelbta: #11

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 254
Prisijungė: 2009 10 13
Vieta: Žaliasis miestas:)

Pirmas vaikas:mano mažuliukas sūnelis

Jei nuomonė pasakoma laiku ir vietoje, ir jei tai nėra įžeidinėjimas, tai nieko tokio. Bet jei atvirai ir be aiškios priežasties demonstruoja antipatijas, tai reikėtų susivaldyt. Jei nebūtų problemos, autorė dėl to nesijaustų blogai, bet panašu kad pati suvokia savo charakterio negeroves.
Na patarimas tik vienas- prieš ką nors sakant, pagalvoti. Norint įmanoma save kontroliuoti. :)
+Quote Post
.Tamara.
post 2010 09 09, 14:46
Paskelbta: #12

Unregistered

Ne ,ne ...kartais zmones supranta tik tokia kalba ,graziai nesupranta .
Papildyta:
QUOTE(wit @ 2010 09 09, 14:41)
kartais reikia :) bet... cituoju : "pvz negaliu slepti antipatijos zmogui draugu kompanijoje... veliau gaunasi didele mesl... kruva" -tokiu atveju jaučiasi blogai visi kompanijoje esantys žmonės. ignoruok tą žmogų , nebendrauk bet akivaizdžiai rodyti savo tokius jausmus -blogo tono ženklas.. aš pati esu tokia, todėl puikiai žinau kad susivaldyti yra be galo sunku tačiau tikrai reikia :)
*

Vat tame ir esme ,kaddauguma -pilka mase plaukianti pasroviui .As niekada nesisolidarizuojuosi simpatijose ir antipatijose su niekuo .Kas man nepatinka gali buti mano geriausio draugo draugas ir atvirksciai.Ir nuo to niekas nepasikeis
+Quote Post

3 Puslapiai:  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 07 24, 17:19

Atsakomybės apribojimas