Įkraunama...
Įkraunama...

Žemės paskirties keitimas

Pradėjau pati tą sudėtingą procesą, turiu žemės paskirties sklypą Kauno rajone. Patvirtintas rajono planas rodo, kad mano žemėje paskirtis yra tik žemės ūkio, šalia sklypai ir kito savininko sklypas kuris yra mano sklypo pačiame viduryje yra jau gyvenamosios statybos. O mano sklypo paskirties pasirodo keisti negalima verysad.gif Ar kuri nors pasikeitėtė sklypą, nors plane jis buvo pažymėtas kaip žemės ūkio, ar įmanomas koks nors kelias, ar įmanomi pakeitimai pačiame rajono plane? Tikrai būčiau dėkinga už bet kokį atsakyma 4u.gif

http://www.supermama...showtopic=89903
Atsakyti
Sveiki,girdejau toki pletka,kad nuo spalio 10 dienos bus patvirtintas kazkoks istatymas ir namus galima bus statyti nekeiciant zemes paskirties.Kakaip nelabai tikisi.Info internete daugiau neradau apie tai.Gal kas girdejot daugiau g.gif
Atsakyti
Internete radau stai ka,bet cia tik apie sodus. g.gif
6. Asmenys, nuosavybės ar kita naudojimo teise įsigiję mėgėjiško sodo teritorijoje sodo sklypą, nekeisdami pagrindinės tikslinės žemės naudojimo paskirties ir nerengdami teritorijų planavimo dokumentų, Statybos įstatymo nustatyta tvarka gali statyti ar rekonstruoti vieną vienbutį gyvenamąjį namą ir jo priklausinius arba vieną sodo namą ir jo priklausinius. Nauji pastatai gali būti statomi ne mažesniame kaip 0,04 ha sodo sklype. Pastatai turi būti statomi nepažeidžiant šių rodiklių:

1) sklypo užstatymo didžiausio tankumo – 30 proc.;

2) gyvenamojo pastato ar sodo namo didžiausio aukščio – 8,5 m;

3) priklausinio (pastato) didžiausio aukščio – 6 m;

4) priklausinio (pastato), priskiriamo nesudėtingiems statiniams, didžiausio aukščio – 5 m.“



2 straipsnis. Įstatymo įsigaliojimas

Šis įstatymas įsigalioja 2010 m. spalio 1 d.
Atsakyti
Nelabai čia kas naujo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 09 14, 08:28)
Nelabai čia kas naujo..  smile.gif

Prasmingiau butu,jei pasisakytumet i tema ax.gif
Atsakyti
ką labiau į temą norite išgirsti?
Žemės ūkio paskirties žemėje galima bus statyti kaip ir iki šiol - tik sodų bendrijose arba ūkininkui.
Naujiena ta, kad statyti 3 aukštų vilą per visą sodo sklypą (sodų bendrijoj) bus galima tik pakeitus žemės paskirtį. O normalūs namai iki (8,5 m.), kaip ir iki šiol, galės būti statomi soduode.
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 09 14, 10:01)
ką labiau į temą norite išgirsti?
Žemės ūkio paskirties žemėje galima bus statyti kaip ir iki šiol - tik sodų bendrijose  arba ūkininkui.
Naujiena ta, kad statyti 3 aukštų vilą per visą sodo sklypą (sodų bendrijoj) bus galima tik pakeitus žemės paskirtį. O normalūs namai iki (8,5 m.), kaip ir iki šiol, galės būti statomi soduode.

Na va,taip ir reikejo rasyti,kad neteisybe tas pletkas ax.gif
apie sodus tik tarp kitko parasiau,nes tai buvo vienintle info kazkaip susijusi su mano isgirstom kalbom.Bet vis tik mane domina ne sodai,o zemes ukio paskirties zeme ax.gif
Atsakyti
2maybe- biesam kaime ta paskirti kaitalioti? patapk ukininke ir psio, malioniai kvieciu i tema "ukininmkai" (randasi forumo popierizmas paciame virsuje). biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 09 14, 12:01)
ką labiau į temą norite išgirsti?
Žemės ūkio paskirties žemėje galima bus statyti kaip ir iki šiol - tik sodų bendrijose  arba ūkininkui.
Naujiena ta, kad statyti 3 aukštų vilą per visą sodo sklypą (sodų bendrijoj) bus galima tik pakeitus žemės paskirtį. O normalūs namai iki (8,5 m.), kaip ir iki šiol, galės būti statomi soduode.

tik vienbuciai, anksciau galima buvo ir dvibucius statyti smile.gif
Atsakyti
Gal pazystate Kauno rajono arhitekta, kuris galetu pakonsultuoti del bendrojo rajono plano. Turiu zeme, taciau daug neaiskumu kas ten pazymeta, ka galima butu padaryti. Net nezinau i ka pirma reiketu kreiptis...Buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2010 09 20, 22:23)
tik vienbuciai, anksciau galima buvo ir dvibucius statyti smile.gif


Sveiki,
jau senai negalima sodu sklypuose statyti dvibuciu... schmoll.gif
Atsakyti
O kur nuoroda i akstesne tema? g.gif reikia informacijos...

arba gal padesit man 4u.gif
yra zemes ukio paskirties sklypas Vilniaus rajone,padaryti geodeziniai matavimai,nuotraukos,viskas kaip ir sutvarkyta,klausimas,nuo pradeti,norint bandyti pakeisti zemes ukio i namu valdos paskirti ir kiek tai mazdaug gali apsieit finansiskai?

Kazkur perskaiciau,kad is pradziu reiketu nueiti i to rajono savivaldybe,susirasti architekta ar atsakinga pareiguna ir jis turetu atsakyti ar galima perdaryti ta sklypa ar ne,nes gali buti zalioji zona ir pan. o jeigu leistu,ka toliau reiketu daryti?eiga ir kainos domina.

Jei kas paaiskintu buciau be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti