Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(forta @ 2007 07 28, 22:48)
O uz tai jums idesiu duonos receptuka biggrin.gif


Parašiau į až, o kur receptukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gertruda @ 2007 07 31, 08:13)
Parašiau į až, o kur receptukas  bigsmile.gif


Nu va, visas isdure - pazadejo ir pabego tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 07 31, 11:20)
Nu va, visas isdure - pazadejo ir pabego  tongue.gif smile.gif



nono.gif ne ne niekas nieko neisdure,tiesiog tik ryte grizau is darbo..ir diena nebuvo interneto g.gif
o receptukas stai:

340ml.kefyro
1 a.s. druskos cesnakines
1,5 a.s. cukraus
1 v.s. sviesto(dejau "Seimininkes")
540gr miltu
2 v.s.sezamo seklu
2 v. s. linu semenu
2 v. s. kmynu
pokelis sausu mieliu

Si duona gaunas balta kaip pyragas,bet skonis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 07 31, 19:18)
nono.gif ne ne niekas nieko neisdure,tiesiog tik ryte grizau is darbo..ir diena nebuvo interneto g.gif
  o receptukas stai:



4u.gif
Ačiū Forta! Bandysiu kepti. Turėtų gautis labai skani duonelė mirksiukas.gif Tik sakiau jei česnakinės druskos nedėsiu, gal labai skonis nesuges g.gif ? Ar gal česnakai labai nesijaučia?
Atsakyti
QUOTE(Gertruda @ 2007 08 01, 08:32)
4u.gif
Ačiū Forta! Bandysiu  kepti. Turėtų gautis labai skani duonelė mirksiukas.gif  Tik sakiau jei česnakinės druskos nedėsiu, gal labai skonis nesuges  g.gif ? Ar gal česnakai labai nesijaučia?



Gertruda, kai isbandysi, parasyk skoni smile.gif

Beje, Forta, tas seimininkes sviestas tai tas kur buna su zolelem?

Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 01, 11:12)
Gertruda, kai isbandysi, parasyk skoni smile.gif

Beje, Forta, tas seimininkes sviestas tai tas kur buna su zolelem?


Taip tas pats,bet is bet kurio galima pasidaryt toki,pagal savo skoni,idedi kokius nori prieskonius is gerai ismaisai su blenderiu,o cesnakai visai nesijaucia schmoll.gif ,bet druskyte galit deti ir paprasta. thumbup.gif

O kadangi namie darau "tvarka-betvarke" bigsmile.gif ,tai radau senus mociutes receptus ir tarp ju duonos recepta thumbup.gif .Isbandysiu ir parasysiu.

O gal kas bandet det i duona kalendra...sako labai skanu g.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 08 01, 10:43)
O gal kas bandet det i duona kalendra...sako labai skanu g.gif


Kai kepu duona su alum, aš visada dedu kalendros, pipirų mišinio ir kardamono (jo tai tik kruopelę, nes labai intensyvų kvapą turi). Viska sumalu su mėsmale ir dedu 1 a.š. Iš tikrųjų duona gaunasi ir skani ir labai kvapni.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 01, 08:12)
Gertruda, kai isbandysi, parasyk skoni smile.gif


Išvažiuoju atostogų poryt, tai reikia šaldytuvą ištuštint prieš važiuojant ir nieko spintelėse nepalikti.. ax.gif Taip kad greitu laiku gal ir neiškepsiu blush2.gif
Tai gal kas pirmesnis už mane išbandys.. mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2007 08 01, 12:46)
Kai kepu duona su alum, aš visada dedu kalendros, pipirų mišinio ir kardamono (jo tai tik kruopelę, nes labai intensyvų kvapą turi). Viska sumalu su mėsmale ir dedu 1 a.š. Iš tikrųjų duona gaunasi ir skani ir labai kvapni.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif VALIO Nomke sugrizo pas mus,tai dabar paskaiciuos mums receptuka,kuri buvau idejus ax.gif (proporcijas)
Atsakyti
Sveikos, kepėjėlės 4u.gif
beveik mėn. nepriėjau prie kompo, tai taip smagu pamatyt, kad čia gyvenimas verda smile.gif

Aš šią savaitę kepiau juodintą duoną - į ruginės duonos tešlą (receptas srandartinis- iš duonkepės recetų sąrašo ) supyliau vieną pakelį girai skirto salyklo ir miltų dar truputį įdejau, nes kepiau orkaitėje. Gavosi skani, kiek salstelno skonio tamsi duona thumbup.gif Žinoma, tai ne tikroji juoda duona, bet toks tamsinimo būdas man labiausiai patiko (su kakava ir šokoladu nelabai ax.gif )


QUOTE(forta @ 2007 07 24, 13:10)
g.gif Kai pamaciau anadien parduotuvej duonos kainas doh.gif  doh.gif ,tai sakau gal
atgaivinkim musu tema,nes mano ir Nomkes duonkepes tai dirba kasdien  ax.gif tik vat receptuku noretus ivairesniu.Gal kas nors zinot kokiu nauju priedu,prieskoniu.
Va as perskaiciau,kad anksciau(o gal ir dabar)i duona dedavo anyziu g.gif idomu...kaip skonis turetu gautis??/

Ir dabar kai kur labai populiarus prieskonis anyžiai. Kiek žinau, Italijos kai kuriuose regionuose anyžių duona yra jų kasdienė duona. Tai balta duona, kažkiek panaši į ciabatą tik su specifiniu anyžių kvapu ir skoniu. Man labai skanu, bet daug lietuvaičių nemėgsta, nes primena vaikystę su sirupu nuo kosulio anyžiniu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 01 rugpjūčio 2007 - 18:12
QUOTE(forta @ 2007 08 01, 18:55)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif VALIO Nomke sugrizo pas mus,tai dabar paskaiciuos mums receptuka,kuri buvau idejus ax.gif (proporcijas)

Nu va, paskaičiavau:

21 gr. margarino
349 ml vandens
21 gr. sausų mielių
1 v.s. kmynų (palikau pagal sena)
2 a.š. druskos
1 kiaušinis
87 ml dziovintų dilgėlių
130 ml. rupiu ruginiu miltų
87 ml. daigintų kviečių
87 ml. kviečių sėlenų
436 ml. sijotų ruginių miltų
305 ml. kvietinių miltų

P.s. nežinau tik ar gerai paskaičiavau, ar nereikėjo dar truputi sumažinti g.gif 310 ml miltų yra 160 gr.
Atsakyti
[quote=nomke7,2007 08 02, 11:48]
[/quote

NOMKE
Aciu,eisim kept naujos duonutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forta: 02 rugpjūčio 2007 - 10:11