Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(rutulux @ 2008 01 19, 07:20)
Nu, kad jų čia tikrai daug yra, pasiskaitinėk temą  mirksiukas.gif

o aš neseniai kepiau duoną pagal šį Sonatinos receptą :
225 g ruginių miltų
225 g kvietinių miltų
2 a. š. kmynų
2 a. š. druskos
20 g šviežių mielių (7 g sausų)
150 ml šilto pieno
1 a. š. skysto medaus
150 ml šilto vandens
rupaus malimo miltų pabarstyti

tik dėjau dar linų sėmenų ir saulėgrąžų. Labai skani gavosi.

O va šita man sukrito g.gif Prisipirkau ruginių miltų, gal reikia dar kartą pabandyti ax.gif
Aš ją kepiau kaip ir visas, ištraukiau iškart kai tik iškepė, o būtinai reikia pabarstyt ją miltais, aš to nedariau g.gif Nes neturiu tokių miltų doh.gif
Atsakyti
Man daznai sukrisdavo rugines - tokia grazi, kol iskepa, o paskui sukrenta, bet skonis tai nesikeicia, tik estetinis vaizdas kitoks. taip kad labai nesirupinu...
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 27, 20:13)
O va šita man sukrito g.gif Prisipirkau ruginių miltų, gal reikia dar kartą pabandyti ax.gif
Aš ją kepiau kaip ir visas, ištraukiau iškart kai tik iškepė, o būtinai reikia pabarstyt ją miltais, aš to nedariau g.gif Nes neturiu tokių miltų doh.gif



nebarstau ir aš, bet man kita problema-neiškyla, bet per daug nesijaudinu. Valgyt galima.
Atsakyti
"Arabiska Duona"
500g miltu, 7g sausu mieliu, 2 kiausiniai, 125 ml vandens, 1 valg.s. druskos, 1 valg.s. cukraus, 4 valg. s. naturalaus jogurto.
Sumaisius ir iskilus teslai, suformuojami 4 mazi, arba 2 dideli kamuoliai ir iskociojama panasiai kaip picai. Kepama 180°C orkaitej, 10-20 minuciu (orientuotis pagal dydi ir pagal spalva). Gaunasi tokia issiputus, kaip 2-sluoksne.
Tik as kita karta desiu maziau cukraus (1 arbatini sauksteli), dapilsiu truputi aliejaus ir desiu tik 1 kiausini.
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2008 01 28, 18:50)
"Arabiska Duona"
500g miltu, 7g sausu mieliu, 2 kiausiniai, 125 ml vandens, 1 valg.s. druskos, 1 valg.s. cukraus, 4 valg. s. naturalaus jogurto.
Sumaisius ir iskilus teslai, suformuojami 4 mazi, arba 2 dideli kamuoliai ir iskociojama panasiai kaip picai. Kepama 180°C orkaitej, 10-20 minuciu (orientuotis pagal dydi ir pagal spalva). Gaunasi tokia issiputus, kaip 2-sluoksne.
Tik as kita karta desiu maziau cukraus (1 arbatini sauksteli), dapilsiu truputi aliejaus ir desiu tik 1 kiausini.


skamba įdomiai, bet jau kočiot kaip man nepatinka doh.gif. Reiks prisiverst.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 01 25, 07:19)
tadu pirksim naujas biggrin.gif
Su raugu Portukė dabar eksperimentuoja, pažadėjo parašyt, tai laukiu. O šiaip neužmačiau niekur jo pirkt. Nebent kokioj kepykloj, ksip čia kažkas rašė.

As vis dar taupausi tikrai senovinei ruginei duonai. Kai buvau maza mociute kepdavo, bet zinote kiek man tada rupedavo blush2.gif , o dabar nebera ko paklausti. Pamenu, kad dedavo virtas grustas bulves i tesla, pamenu, kad kelis kartus perminkydavo ir kaip raugindavo vonioje ant sildomu grindu padejusi puoda su tesla. Pamenu, kap mes su seserim turedavo priskinti ajeru lapu ir ant ju kepdavo ta duona, o ant suformuotos duonos kepalo pries kepant visada slapia ranka padarydavo kryziaus zenkla. Ieskausi informacijos apie raugo gamyba ir duonos kepima. Dabar tai tapo viena is mano ideju "FIX", kad butinai reiketu atkasti gamybos ipatumus ir procesa.
Pasidalinsiu informacija kuria turiu:
raugo gamyba
http://i260.photobuc...itux/raugas.jpg
Svarbu tureti orkaite, kuri ikaista 250 laipsniu karscio ir daugiau. As isbandziau netgi savo rauga darydama: ruginiu miltu ir vandens misini (plius imaisiau isvirta bulve, mociutes patarimas) laikiau uzdengta su drobine sluoste ant sauletos palanges, taigi, siltai - ir kasdien pridedavau truputeli miltu ir pamaisydavau. Jeigu tesla pradeda " mesti" burbuliukus - gerai, o jeigu susidaro oranzinis pelesis - mesti lauk ir is naujo bandyti.

"Pasakodama apie tešlos maišymą, O. Rudienė teigia, kad kiekviena šeimininkė tai vis kitaip daranti. Ji į duonkubilį įpila apie 0,5-1 l verdančio vandens, supjausto galvelę svogūno ir česnako. Pridengia ir šiek tiek palaiko. Taip išdezinfekuoja, be to, labai skani duona būnanti.
Tada skystį išpila. Tešlą užmaišo įpylusi apie 1 l karšto vandens ir įdėjusi maždaug trečdalį viso reikiamo kiekio ruginių miltų. Jų, kaip ir druskos, cukraus, kmynų, deda iš akies, nesveria. Reikia jausti, kiek ko reikia, taip pat ir kiek kepalų krosnyje telpa, kiek nori iškepti. Užmaišiusi užkloja ir palaiko apie porą valandų, tada vėl ima šilto vandens, praskiedžia, į skystą masę vėl įdeda apie porą rieškučių miltų, išmaišo, ant viršaus dar pabarsto miltų, apkloja. Padeda šiltai. Tešla pradeda rūgti. Kitą rytą vėl ją išmaišo, deda miltus.
Taip daroma tris dienas. Kai išrūgsta, minkoma, kol tešla nebelimpa prie rankų. Leidžiama dar pakilti, galiausiai daromi kepalai, pašaunami krosnin. Kiek kūrenti? Šeimininkė sako, kad karštis geras tada, kai visi jos kampai pasidaro balti, o žarstekliu pamaišius žarijas, iš apačios mažos kibirkštėlės eina. Turi pajausti, kad karštis geras."

Su elektrine duonkepe niekaip neiskepsite. Bandziau kelis jusu pateiktus rugines duonos receptus, bet jos sulyginus su namine rugine kazkoks surogatas ax.gif , o iseiviai butent ir pasiilgsta tikros lietuviskos namines rugines duonos.

Va, dar prisiminiau, kad TeleBimBam duoneles sventeje pasakojo, kad rauga galima pasidaryti uzplykius dziovintas duonos plutas sutrynus su ruginiais miltais, minejo ir slakeli kefyro (del pieno bakteriju isimetimo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo si179: 29 sausio 2008 - 14:44
Sveikos mergaitės 4u.gif
Šiandien pirkau Bomann duonkepę. Jungiuosi prie jūsų smile.gif
Darbe instrukciją pavartysiu, kad grįžusi galėčiau kibti į darbą smile.gif
Atsakyti
Gal kas kepate duona namuose ir zinote kokiu receptu?
Atsakyti
Nu va, kasdien kepu smile.gif Namai kvepia kepiniais smile.gif Super smile.gif
Pirmus 2 k.kepdama mielių dėjau pagal receptą -7g. Man vis tik kažkoks kartumas nuo jų jaučiasi. Dabar dedu po 5,5 g ir super. Tiek kiek pakyla man užtenka. Variau pagal šį receptą:
300 g pieno (bandžiau su pienu šviežiu, sugižusiu, su jogurtu);
1 a.š.druskos
1 v.š.cukraus
1 v.š. sviesto (man labiau su aliejumi patiko)
540 g miltų (tikriausiai 550D, neaišku, nes pirkom sveriamus. Vežiojo po namus ir siūlė)
7 g sausų mielių (vėliau dėjau po 5,5 g)

Neatsidžiaugiu thumbup.gif Ir kas galėjo patikėti, kad išauš tokia diena, kai pradėsiu pyragus kepti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke @ 2008 01 31, 14:20)
Sveikos mergaitės  4u.gif
Šiandien pirkau Bomann duonkepę. Jungiuosi prie jūsų smile.gif
Darbe instrukciją pavartysiu, kad grįžusi galėčiau kibti į darbą smile.gif


Sveikinu su pirkiniu 4u.gif as irgi turiu Bomann

QUOTE(kakarieku @ 2008 02 02, 15:49)
Gal kas kepate duona namuose ir zinote kokiu receptu?


nu jau receptu tikrai daug sioj temoj smile.gif

Portuke, norejau paklaust kaip su tuo raugu tu darai. Pas mane yra vienas receptas, bet ten neparasyta kaip rauga pasigamint. O gal cia ta gyvoji tesla, apie kuria jau buvo rasyta g.gif
Atsakyti


Ar sveikos gyvos g.gif
Ką naujo iškepėt? Teko atsisakyt ruginės duonos kepimo, nes MB rūgštis kyla nuo jos verysad.gif Apsiribojam tik balta.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 02 13, 19:40)
Ar sveikos gyvos  g.gif
Ką naujo iškepėt? Teko atsisakyt ruginės duonos kepimo, nes MB rūgštis kyla nuo jos  verysad.gif Apsiribojam tik balta.


Sveikos gyvos, vaikus auginam smile.gif
O siaip kepu pastoviai ta Sonatinos duona su pyne (pasikoreagavau recepta pagal save), tik be pynes ir kepu duonkepej, nes laiko ner pyniu megzt smile.gif
o dar kepiau duona su sokoladu ir kava, toks ryskesnio skonio pyragas. Recepta kazkada buvau cia idejusi smile.gif

na ka gi, einu toliau vaiku augint lotuliukas.gif
Atsakyti