Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Donalita @ 2008 02 21, 15:33)
Paklausiu. Jei gyvenčiau Lt, pati pirkčiau visą maišą ir nesukčiau galvos - susinaudotų tikrai.


g.gif Siaip gal Tu ir teisi!!Sory,o susizinot kaina tikrai mums lengviau... doh.gif
Atsakyti
Kepiau duoną iš rupių kvietinių miltų. Neatsidžiaugiu. Kokia ji nereali smile.gif
310 g pieno ar pasukų;
1 a.š. druskos
2 v.š.cukraus
540 g. rupių kvietinių miltų
2 v.š. sėlėnų
Po 2 v.š. linų sėmenų ir sezamo sėklų
5,5 g mielių

Šią duoną lengviau virškina, nei iš baltų valytų miltų.
radau nuorodą apie Ustukių miltus:
http://ausis.gf.vu.l.../078/07ust.html
Atsakyti
na, mamytes saunuolytes, as net neisivaizdavau, kad siais laikais gali kasnors kepti ivairia duona namuose. Na, cia pagirtina.....Neisivaizduoju, kaip jus noro bei svarbiausiai, atrandate laiko, tokiems darbams? tai tik pagirtina.
Atsakyti
QUOTE(gedra1978 @ 2008 02 28, 15:57)
na, mamytes saunuolytes, as net neisivaizdavau, kad siais laikais gali kasnors kepti ivairia duona namuose. Na, cia pagirtina.....Neisivaizduoju, kaip jus noro bei svarbiausiai, atrandate laiko, tokiems darbams? tai tik pagirtina.


šiaip jei aparatą turi, tai tik produktus sudėjai ir ji pati kepa
o produktam sudėt tereikia kelių minučių smile.gif
Atsakyti
Gal kuri esate kepusi bananu duonele su ABM? ieskau receptuko... pasidalinkit, jei turit isbandyhta. gerai butu, kad nakciai programint butu galima...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 03 10, 22:42)
Gal kuri esate kepusi bananu duonele su ABM? ieskau receptuko... pasidalinkit, jei turit isbandyhta. gerai butu, kad nakciai programint butu galima...


g.gif Bananu duoneles recepta turiu,bandzius nesu....manau visas galima uzprogramuot nakciai ax.gif ...o ABM??tai kas?
Jei tinka nebandytas receptukas bigsmile.gif galiu idet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2008 03 11, 11:19)
g.gif Bananu duoneles recepta turiu,bandzius nesu....manau visas galima uzprogramuot nakciai ax.gif ...o ABM??tai kas?
  Jei tinka nebandytas receptukas bigsmile.gif galiu idet 4u.gif


Tai butinai lauksim ir nebandytu receptu smile.gif
O as vis delto surizikavau ir i Sonatinos duonos su pyne puse porcijos idejau trinta banana, sumazinau pieno, uzsiprograminau ir siryt valgem bananine duona thumbup.gif

O ABM (automatic bread machine) lietuviskai duonkepe biggrin.gif
Nes siaip daug receptu radau, bet ten keksai su kepimo milteliais skirti orkaitei kepti, o as kadangi ryte jau noriu valgyt, tai uztad ieskau duonkepei receptuko
Atsakyti
4u.gif labai labai skani duona pagal si recepta (Duona su bulvių dribsniais)
Atsakyti
man vyras is kazkur parvilko, tai taip smalsu isbandyt, bet deja, nera instrukcijos ir man visai tamsus miskas kaip ten su ja elgtis ir ka daryt blush2.gif yra tokios funkcijos ( bet velgi as visai net neisivaizduoju ka jos reiskia)
>standart/vollkorn
>schnellback funktion
>franzosisch
>galuten frei
>mischbrod
>kuchen
>teig
>extraback funktion
gal pakelbet galetumet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2008 03 19, 14:28)
man vyras is kazkur parvilko, tai taip smalsu isbandyt, bet deja, nera instrukcijos ir man visai tamsus miskas kaip ten su ja elgtis  ir ka daryt  blush2.gif yra tokios funkcijos ( bet velgi as visai net neisivaizduoju ka jos reiskia)
>standart/vollkorn
>schnellback funktion
>franzosisch
>galuten frei
>mischbrod
>kuchen
>teig
>extraback funktion
gal pakelbet galetumet  blush2.gif


Duonos kepimui naudok Standart ir nesuklysi.
Teig- tešlos minkymui.
Šiaip turėtų reguliuotis duonos apskrudimas. Aš skrudinu min.

Pabandyk pagal šį receptą kepti:
300 g pieno (kefyro, ar pasukų)
1 a.š.druskos
1-2 valg.š.cukraus
540 g kvietinių miltų (aš dedu rupius kvietinius)
7 g sausų mielių (aš dedu apie 2,5 g)
Papildomai įberiu linų sėlenų, sėmenų ir sezamų po kelis šaukštus smile.gif
Sėkmės!
Atsakyti
oi dekui vaiduliuke, butinai siandien pabandysiu smile.gif reik tiketis, kad gausis ir susidraugausiu su siuo prietaisu smile.gif
tiesa, o kai spaudi i sonas tai laikas keicias, nuo 13 ir mazeja, tai gal cia ta vadinamas atidejimas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 19 kovo 2008 - 13:50
QUOTE(rembiene @ 2008 03 19, 14:46)
oi dekui vaiduliuke, butinai siandien pabandysiu smile.gif reik tiketis, kad gausis ir susidraugausiu su siuo prietaisu smile.gif
tiesa, o kai spaudi i sonas tai laikas keicias, nuo 13 ir mazeja, tai gal cia ta vadinamas atidejimas ?



Man atrodo, kad programų Nr. tu spaudineji. Pas mane 1- standart, arba normali. Dabar ne namie, tai sunkiau man paaiškinti.
laiko atidėjimui 2 mygtukai: + ir -. Atidedant reikia suskaičiuoti už kiek valandų tu nori iškeptos duonos.
Kokios firmos duonkepė?
Atsakyti