Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

Tęsiame toliau 4u.gif

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema


Prašymas: Pasiskaitykite senas temas, nes labai daug klausimų kartojasi. Ir tikrai gali būti greičiau susirasti atsakymą nei laukti kol kas atsakys ax.gif
Atsakyti
Registruojuos 4u.gif
Atsakyti
Registras smile.gif
Atsakyti
Svikos pleputes, as cia isiterpsiu su skelbimu 4u.gif . Ieskau pirkti naudota BUGGY BOARD, tokios lentos su ratukais, kuri montuojasi prie vaikisko vezimuko (vyresnis vaikas ant jos atsistojes vaziuoja). Gal kas turi nenaudojama jau, ar pazystami turi. Rasykite PM 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Iskilo toks klausimas. Gal pakonsultuosit ax.gif, Tokia situacija, esant Airijoje ir tapus nescia kokios socialines garantijos? blush2.gif Kokios ismokas mokamos vaikui? nestuke.gif
Atsakyti
[quote=dairina,2010 09 23, 15:37]
Sveikos merginos,

Iskilo toks klausimas. Gal pakonsultuosit ax.gif, Tokia situacija, esant Airijoje ir tapus nescia kokios socialines garantijos? blush2.gif Kokios ismokas mokamos vaikui? nestuke.gif
[/quo


vaikui 150euru\men, o mamyte taip pat turetu pinigeliu kas savaite gaut nuo 220- 270euru (keli eurai gali buti paklaida, nelabai pamenu), jei dirbusi cia Airijoje. O jei nedirbusi, tai net neisivaizduoju blush2.gif ai dar, visi vizitai pas gydytojus nemokami smile.gif


mano klausimas: kaip prasitesti maternity atostogas? nemokamos atostogos baugina kazkaip verysad.gif
Papildyta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violetuke27: 23 rugsėjo 2010 - 17:13
QUOTE(violetuke27 @ 2010 09 23, 16:12)

mano klausimas: kaip prasitesti maternity atostogas? nemokamos atostogos baugina kazkaip verysad.gif




jei jau isnaudojai 26 apmokamu atostogu savaites, tau dar priklauso tiek dienu atostogose, kiek per maternity leave buvo bank holiday dienu. Plius kasmetines atostogos tebesiskaiciuoja, nors ir buni dekretinese.O daugiau nezinau kaip... ax.gif
Atsakyti
[/quo
vaikui 150euru\men, o mamyte taip pat turetu pinigeliu kas savaite gaut nuo 220- 270euru (keli eurai gali buti paklaida, nelabai pamenu), jei dirbusi cia Airijoje. O jei nedirbusi, tai net neisivaizduoju blush2.gif ai dar, visi vizitai pas gydytojus nemokami smile.gif
mano klausimas: kaip prasitesti maternity atostogas? nemokamos atostogos baugina kazkaip verysad.gif
Papildyta:
[/quote]

Na va ir tokia situacija, kad nedirbanti. Bet tik kad gyvenu ir zadu ten gimdyti.
Atsakyti
[quote=dairina,2010 09 23, 17:16]
[/quo
vaikui 150euru\men, o mamyte taip pat turetu pinigeliu kas savaite gaut nuo 220- 270euru (keli eurai gali buti paklaida, nelabai pamenu), jei dirbusi cia Airijoje. O jei nedirbusi, tai net neisivaizduoju blush2.gif ai dar, visi vizitai pas gydytojus nemokami smile.gif
mano klausimas: kaip prasitesti maternity atostogas? nemokamos atostogos baugina kazkaip verysad.gif
Papildyta:
[/quote]

Na va ir tokia situacija, kad nedirbanti. Bet tik kad gyvenu ir zadu ten gimdyti.
[/quote]
tada maternity benefit nepriklauso. gausi tik child benefit uz vaikiuka po 150e/men. nestumo vizitai bus uz dyka, gimdymas uz dyka.
as su pirmu irgi nedirbus buvau, tai visai nieko negavau...
Atsakyti
Na va ir tokia situacija, kad nedirbanti. Bet tik kad gyvenu ir zadu ten gimdyti.
[/quote]
Jei nedirbusi, tai gausi tik child benefit- 150 eu per men. Jei vyras dirba ir seimos pajamos nedideles, gimus vaikeliui galesit prasyti FIS- Family Income Supplement Nesciuju prieziura, gimdymas nemokami. Tai turbut ir viskas ax.gif
Oops, pasikartojau blush2.gif As taip pat nebuvau dirbus ir nieko negavau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meya: 23 rugsėjo 2010 - 19:15
QUOTE(Nedulia @ 2010 09 23, 19:22)
jei jau isnaudojai 26 apmokamu atostogu savaites, tau dar priklauso tiek dienu atostogose, kiek per maternity leave buvo bank holiday dienu. Plius kasmetines atostogos tebesiskaiciuoja, nors ir buni dekretinese.O daugiau nezinau kaip...  ax.gif

atostogas pries dekretines isnaudojau blush2.gif o jei pasiimciau sick leave arba ilness benefit?ar darbdavys privalo laikyti darbo vieta man?lapkricio 3d turiu i darba grizti, taip noretusi su dukryte bent iki kaledu namie pabuti ax.gif blogiausiu atveju imsiu neapmokamas. O ar galeciau prasyti, kad uz nuoma dali sumoketu valstybe (ar kas cia sumoka). Vyras uzdirba min...
Atsakyti
Skaitau ir jau paciai kinkos dreba, ka reiks daryt, kai vaikui sueis 6 men. rolleyes.gif
Vis pamastau, kad su savo tokia nesciuju apsauga (t.y. dekretinemis, kurios yra laaaabai trumpos) valstybe pasidaro sau blogiau ..
Juk dauguma nebegrizta i darbus - tvarkosi visokias pasalpas, kad tik kuo ilgiau galetu pacios paaugint vaikelius, nes auklei/darzeliui daznai net neuztenka algos, ypac kai seimoj daugiau negu vienas vaikas ... g.gif
Cia tik siaip mano tokie pamastymai, pasiskaicius tema blush2.gif ax.gif
Atsakyti