Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvines sukuosenos 17

Sena tema

Laukiam graziausiu, idomiausiu arba labiausiai nevykusiu sukuosenu biggrin.gif Diskutuojame toliau 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 23 rugsėjo 2010 - 01:11
Ateinu i nauja temuke 4u.gif
man labai grazi trumpu plauku sukuosena bigsmile.gif gal kad mergaite grazi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrinėja: 23 rugsėjo 2010 - 01:26
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 00:23)
Ateinu i nauja temuke  4u.gif

Man ta priespaskutine kazkokia baugi sukuosena hihihi.gif Kaip salotu lapu prikista i plaukus hihihi.gif ax.gif
Atsakyti
Man paskutine sukuosena labai grazi, noreciau tokios,po poros men eisiu i vestuves,pamerge busiu bigsmile.gif Mano sviesus ilgi plaukai,ir kirpciukus turiu ilgus,kaip manot-eitu man bent panasia padaryt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 23, 07:52)
Man ta priespaskutine kazkokia baugi sukuosena  hihihi.gif Kaip salotu lapu prikista i plaukus  hihihi.gif  ax.gif

va cia tai pritariu, gele galetu buti kitokia biggrin.gif
QUOTE(pupauoga88 @ 2010 09 23, 10:22)
Man paskutine sukuosena labai grazi, noreciau tokios,po poros men eisiu i vestuves,pamerge busiu bigsmile.gif Mano sviesus ilgi plaukai,ir kirpciukus turiu ilgus,kaip manot-eitu man bent panasia padaryt? ax.gif

jei jusu veidas ne is smulkiuju ir veido forma ovali, tai tikrai tiktu rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 23, 13:29)



man sita labai patiko wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 23, 22:26)
man sita labai patiko  wub.gif  thumbup.gif

ir man bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 23, 22:26)
man sita labai patiko  wub.gif  thumbup.gif

IR MAN wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 02:23)
Ateinu i nauja temuke  4u.gif
man labai grazi trumpu plauku sukuosena  bigsmile.gif  gal kad mergaite grazi  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaaaaaai dydzio bigudziai blink.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 24, 18:07)
Kaaaaaai dydzio bigudziai  blink.gif  biggrin.gif



assa.gif bet kaip pakelia nuo saknu wub.gif
juokingai atrodo, o jei dar po namus prie vyro vaiksciot lotuliukas.gif betruksta chalato ir zalios kaukes ant veido lotuliukas.gif
Atsakyti