Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

sveiki, gal is cia besilankanciu dirba audito imoneje ar gal turi kokiu pazystamu, rasau darba auditoriaus etika ir man reikia kazko praktinei daliai. Gal isidarbinant pasirasoma kokia nors isipareigojimu sutartis kur bent zodeliu apie etika uzsiminama.. 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat prisidedu prie jūsų, pradedu rašyt bakalaurinį darbą apie investicijas (iš matematinės pusės) ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, gal, kas galetu pasidalinti kursinio ar diplominio darbo izanga?Reikalingi keli pvz. Aciu
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2013 04 02, 15:23)
sveiki, gal is cia besilankanciu dirba audito imoneje ar gal turi kokiu pazystamu, rasau darba auditoriaus etika ir man reikia kazko  praktinei daliai. Gal isidarbinant pasirasoma kokia nors isipareigojimu sutartis kur bent zodeliu apie etika uzsiminama.. 4u.gif

o valstybine audito tarnyba netinka? ax.gif
Atsakyti
labutis visoms, jungiuosi ir as prie jusu smile.gif rasau apie savivaldybiu prieziura ir pastrigau ties praktine dalimi. Galiu pasidalinti izanga, jei kam reikia rasykit i az
Atsakyti
Laikykit spygas!!!! mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

Ryt pirminis darbo svarstymas!!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas seniau ar kas rašo panaše tema bakalauro (Skaitmeninio vaizdo gerinimas mokslinėje, meninėje ir reklaminėje fotografijoje) ar but su reklama kas, ar su fotos, ar nuotraukų redagavimo programos. Galėtu info pasidalinti.
Atsakyti
Sveikos. Prisidedu ir aš prie baigiamųjų darbų vargų. Rašau apie ekonomini vėjo jėgainių plėtros vertinimą. Gavau darbo vadovą iš kurio lygus 0, taigi tenka rašyti be pagalbos. Šiuo metu pakibau ties praktine dalimi gal kuri esate rašiusi tokia ar panašia tema ir galite patarti ką rašyti toje praktinėj dalį.
Atsakyti
QUOTE(dytea @ 2013 04 11, 20:18)
Sveikos. Prisidedu ir aš prie baigiamųjų darbų vargų. Rašau apie ekonomini vėjo jėgainių plėtros vertinimą. Gavau darbo vadovą iš kurio lygus 0, taigi tenka rašyti be pagalbos. Šiuo metu pakibau ties praktine dalimi gal kuri esate rašiusi tokia ar panašia tema ir galite patarti ką rašyti toje praktinėj dalį.


nu tai reikia ištirti kažkokį atvejį, pvz lietuvos vejo jegaines tirti. smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kartais turite bakalauro temu sarasa ar taip temu pvz is apskaitos.
Atsakyti
Sveiki, vargstu aš taip pat su savo bakalauru. Gal kam teko kažką panašaus rašyti " Studijų krypties pasirinkimo motyvai ir jų kaita studijų metu" ? Turinį šiaip ne taip susidariau, dabar mčstau kaip čia formuluoti tikslus, uždavinius, kaip pradėti, o blogiausia nežinau kaip ir kur ieškoti literatūros, kuri man tiktų, darbo vadovė tik pažiūri ar į tą pusę kažką darau, daugiau kol kas patarimų jokių,sėdžiu su mažąja namuose, nelabai galiu ištrūkti į knygynus, MRU bibliotekoje labai nedaug ką gavau, nežinau kaip teisingą literatūrą ieškoti mano darbui, kaip pradėti rašyti, formuluotis viską, man tas rašymaskošmaras kažkoks, egzaminui ruoštis galiu, o vat jau man tos rašliavos, tai ojoj, bet kažkaip teks įveikti iki kito rudens. Tad laukiu naudingų patarimų iš jau susidorojusių su šiuo reikaliuku ? ar rašančių smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Kas turite informacijos apie Viešbučio X konkurencingumo vertinimą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4puse: 11 gegužės 2013 - 12:32