Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

Tęsiame pokalbius ir rodome papuošalus


Sena tema user posted image


user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image


user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai uzsimaniau 3 eiliu perlu apyrankes ir kazkokiu ilgesniu auskaru perlu atspalvio rolleyes.gif

http://www.moonlight...ses-perlai.html
Kazin, labai brangu is sio psl pirkti? g.gif
Atsakyti
Aruna, Jusu az pilna ax.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
O as nusipirkau labai kuklius ir paprastus papuosaliukus, nes butent tokiu ir norejau smile.gif Suknele mano bus labai kukli, todel manau ir papuosaliukai puikiai tiks mirksiukas.gif tik apyrankes nesidesiu, nes svarkelis ilgom rankovem,tai nereikalinga ji ten,nneoriu,kad butu perkrauta,pakaks karoliu ir auskariuku ax.gif
Va, idedu Jums:
Atsakyti
auskarai labai faini, primena sušaldytą ledą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 18:43)
auskarai labai faini, primena sušaldytą ledą smile.gif

Vat ir man patiko, kazkaip neesu macius daugiau niekur tokiu, dazniausiai buna arba spalvoti, arba perliukai, o cia tokie pusiau skaidrus wub.gif Man labai prie svarkelio saguciu tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 11:39)
Va, idedu Jums:

Zinok labai faini thumbup.gif Tokiu as dar nemacius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 13:39)
O as nusipirkau labai kuklius ir paprastus papuosaliukus, nes butent tokiu ir norejau  smile.gif


Kokie gražūs thumbup.gif Norėčiau tokius šiaip turėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 14:39)
Va, idedu Jums:


lb grazu wub.gif gal pati juos pasidarei? ax.gif nes visai nesunku susiverti tokius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 23:35)
Zinok labai faini  thumbup.gif Tokiu as dar nemacius  cool.gif

Aciu rolleyes.gif as irgi pries tai nemaciau niekur tokiu, tai pirma kart pamacius - labai patiko smile.gif ir nusipirkau iskart,galvoju ko cia laukti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iceland @ 2010 10 05, 12:44)
Kokie gražūs  thumbup.gif Norėčiau tokius šiaip turėti  wub.gif

ax.gif As irgi su tokia mintim pirkau, kad galesiu ir paskui panaudoti, o ne pasideti kazkur giliai i spinta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 05, 13:14)
lb grazu wub.gif  gal pati juos pasidarei? ax.gif  nes visai nesunku susiverti tokius smile.gif

Zinau,kad nesunku, bet pati neuzsiimu tokiais dalykais,nes vistiek tu kabliuku, segtuku, karoliuku reik ieskot kazkur, nusipirkti man buvo paprasciau mirksiukas.gif

Ir po tiek pagyru visai nesigailiu ax.gif blush2.gif bijojau net cia det, galvojau ispeiks panos, kad paprastus karolius ketinu detis lotuliukas.gif
Atsakyti