Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

Sena tema čia

Paskutinės grožybės
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 01 24, 12:06)
Keliatas grožybių  wub.gif vaikiukams:
user posted image

user posted image



QUOTE(Ašarėlė @ 2006 01 24, 12:11)



QUOTE(Ašarėlė @ 2006 01 24, 12:17)
Mažuliukams:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Na gal nesupyksit ax.gif . Dar keliu:

user posted image

Schemutė

user posted image

Atsakyti
Noečiau paprašyti, gal kas galite padėti, užstrigau vienoj vietoj ir nežinau kaip toliau daryti g.gif . Parašyta : K4,(slip 1, K2tog, psso) 6 times, K4 -14 sts.
Aš nežinau kaip čia megzti kur skliausteliuose, raudonai pažymėjau. Gal kas padėtų blush2.gif
Atsakyti
Vakar pagaliau pabaigiau megztuką dukrytei... Beveik du mėnesius neatrasdavau laiko blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misty: 25 sausio 2006 - 09:56
QUOTE(sirenute @ 2006 01 24, 16:00)
Noečiau paprašyti, gal kas galite padėti, užstrigau vienoj vietoj ir nežinau kaip toliau daryti  g.gif . Parašyta : K4,(slip 1, K2tog, psso) 6 times, K4 -14 sts.
Aš nežinau kaip čia megzti kur skliausteliuose, raudonai pažymėjau. Gal kas padėtų  blush2.gif



Vieną akį nukelti, sekančias dvi sumegzti kartu ir gautą akį pernerti pro nukeltąją akį. Žmoniškai tariant - kartu sumegzti tris akis.
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2006 01 25, 08:56)
Vieną akį nukelti, sekančias dvi sumegzti kartu ir gautą akį pernerti pro nukeltąją akį. Žmoniškai tariant - kartu sumegzti tris akis.

Ačiū tau clap.gif clap.gif clap.gif
Kaip gerai kai yra pas ka pasiklausti, o svarbiausia kad yra žinančių ir tau gali padėti tongue.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
turiu prashyma, gal turit naujagimiam vokeliu (na tu kur vaikutis kai i maisheli idedamas ir tik rankovytes ir kapishonelis yra) schemuchiu berniukam ?? nezhinau kaip dar jie vadinami... doh.gif
labai reikia, bandzhiau ieshkot senoj temoj bet nelabai radau ar akis neuzhkliuvo uzh patinkanchio, pagelbekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 01 25, 15:21)
Labas smile.gif
turiu prashyma, gal turit naujagimiam vokeliu (na tu kur vaikutis kai i maisheli idedamas ir tik rankovytes ir kapishonelis yra) schemuchiu berniukam ?? nezhinau kaip dar jie vadinami... doh.gif
labai reikia, bandzhiau ieshkot senoj temoj bet nelabai radau ar akis neuzhkliuvo uzh patinkanchio, pagelbekit  4u.gif


Nežinau, ar nepasikartosiu, bet pabandyk pasižiūrėti ČIA
Nors man tai nelabai schmoll.gif kas krito į akį.


Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 01 24, 13:30)
Sena tema čia

Paskutinės grožybės



Sveikutes, nu nerealiai grazus rubeliai, ypac suzavejo pirmame puslapelyje mazytes kelnytes sagutemis puostos Asareles idetos. Gal kartais yra ir tu kelnyciu iskarpa, buciau be galo dekinga, nes labai patiko, tik neisivaizduoju, kokio dydzio reiktu megzti.

4u.gif
Atsakyti
Gal toks tiks berniukui ax.gif :

user posted image

Schema:

user posted image
Atsakyti
lyg ir nemachiau nuorodod i shi puslapiuka, nedaug modeliuku bet grazhus wub.gif
http://www.uzelok.ru/b_00.html
thumbup.gif
Atsakyti
Oi mamytės, beveik verkiu atsisėdusi, nes pradėjau būsimam kleckiukui kojinytes megzti ir ties kulnu sustojau, nei pirmyn nei atgal cray.gif Perskaičiau visus įmanomus aprašymus ir nesuprantu!

Štai kas man neaišku: išmezgiau 20 eilių gerosiomis akimis ant dviejų virbalų ir nesuprantu, kaip tas akis dabar ant 3 virbalų ( ir kurių) padalinti...nes jei padalinu ant trijų virbalų, tai su kuriuo dabar megzti, nes aš iš viso tik 5 virbalus turiu....

Padėkite prašau, nes kitaip mano kleckiukas be kojinyčių liks cray.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti