Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

user posted image
Mūsų būrelis
jugeta (01 09)- anglu kalba 2,3,4 klasese
nengute (02 13) - 4 klasė
elimak7 (02 21) - 3 klase
zuzanele (03 05) - 3 klase
eda77 (03 24) - 2 klase
smilga1972 (04 30) - 3 klasė
suilibuk(05 30) - 4 klase
Andzelika (06 09)
linastri (06 24) - 3 klase
Simba3 (07 15) - 4 klase
rutagra (07 21) - 3 klase
BalBal (08 08) - 4 klase
Iruciukass (08 14) - 3 klase
Vaiduuse (08 14) - 1 klasė
janiku (08 21)- 1-3 klases
auglina (08 28) - 1 klase
rollick (08 28) - 3 klase
r.vytaute (09 05) - 1 klase
22peliukas22 (10 04) - 3 klase
leliuko_mama (10 13)- 4 klase
ingredb (12 28) - 1 klase
INEXS -3klase ir anglu kalba pradinukams
Leta-Beta -4 klase
Kara 117- 4 klase
Vildinga - 1 klase
Irma.r - 2 klase
Natele - laikinai nedirba
arden - 1 klasė
virgulyte - 3 klase
laurija - 2 klasė
VAMI - 4 klase
mergele - 3 klase
ninkute - 3 klase
Dainelej - 3 klase
betukas - 1 klase
pauliausirmosmama - 1 klase
Nata123 - 2-3 klases


Senos temos Nr. 1 ir
Nr. 2



user posted image

Naujos kolegės, prisijungusios į mūsų gretas, slaptažodį į mūsų lobių skrynią gauna tik tuo atveju, kai atsiunčia savo turimą metodinę, vaizdinę ar kitą vertingą medžiagą adresu pradinukeirmama@gmail.com ir dažnai prisijungia su mumis pabendrauti. Kai mes matysime, kad jūs jau įsiliejote į mūsų gretas, tada arden atsiųs jums prisijungimo duomenis prie mūsų lobių skrynios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 17 spalio 2010 - 18:39
na va o mane pamirso irasyti. verysad.gif ech siemet as su pirmokais.
Atsakyti
Sveikutes . Mano internetas atsigavo. Sukeliau ka zadejau t.y. tevu susirinkimai ir vertinimas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2010 10 09, 16:47)
Įmečiau į paštą iš PRADINUKO.KU.LT


aciu 4u.gif
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 09, 16:48)
Sveika:) daiktavardžiai yra plakatų ir plakatėlių temoje mirksiukas.gif

Jei nesunku imesk nuoroda ax.gif
QUOTE(ingredb @ 2010 10 09, 16:56)
na va o mane pamirso irasyti. verysad.gif ech siemet as su pirmokais.

Jau esi 4u.gif



Tai kaip su gimtadieniais?? Dar nei vieno neturiu nei az, nei cia nemaciau g.gif Einu savo irasysiu, kad jums butu drasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas vedet viktorina lietuviu tautosakos tema? "pameskit" ideju, labai reikia. As buvau atsiuntus i pasta savo viktorina, kuria vedziau. Bet norisi kazko naujo. Gal pasidalinsit? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 09, 19:29)
Jei nesunku imesk nuoroda ax.gif

Visai nesunku, tik jau jos..... neberandu unsure.gif tikrai siunčiaus iš kažkur... galiu į paštą įkelti iš savo pc, bet tik kad pati autorė paskui neįsižeistų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 09, 20:48)
Visai nesunku, tik jau jos..... neberandu  unsure.gif tikrai siunčiaus iš kažkur... galiu į paštą įkelti iš savo pc, bet tik kad pati autorė paskui neįsižeistų  blush2.gif

Niu gal neisizeis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 09, 20:51)
Niu gal neisizeis unsure.gif

Išsiunčiau 4u.gif
simba3, gal galėtum įdėti dar anksčiau buvusių temų nuorodas ax.gif kartais ieškant idėjų gali prireikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 09 spalio 2010 - 20:03
laba vakara,
as jau atostogauju, taciau labai tikiuosi, kad neismesit is savo gretu, nesinori darbo temos apleist, idomi visu patirtis, norisi kuo daugiau visko sukaupt, kad grizciau i darba su minciu, ideju, priemoniu gausumu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 10 09, 19:29)
aciu 4u.gif

Jei nesunku imesk nuoroda ax.gif

Jau esi 4u.gif
Tai kaip su gimtadieniais?? Dar nei vieno neturiu nei az, nei  cia nemaciau g.gif Einu savo irasysiu, kad jums butu drasiau mirksiukas.gif

Tortadienis: 02-13
Ne į temą dar noriu paklausti: gal kuri turit kažkokią originalią idėją savęs pristaymui, kad būtų ir rimta ir kažkuo patraukli. Labai reikia ax.gif Tikiuosi, pagelbėsit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, na ir lekia laikas. Atrodo tik ką pradėjom, o jau spalis įpusėjo. Savaitėlę nebuvau atsivertus forumo, tai Jūs darbštuolės ir į kitą temą išsikėlėt.. Įtraukit ir mane į sąrašiuką, jei nepavėlavau: Nata123 dirbu su 2 - 3 klasėmis mažakomplektėj.
Pas mus rudenėlio šventė dar tik bus ( kai ji įvyks pažadu, ką nors įmesti). O pernai mes šventėm Moliūgo gimtadienį.

Papildyta:
varčiau puslapėlius anoj temoj ir ten kažkas domėjosi pamokos vertinimu, kai vyksta a la "refleksija". Aš praeitais metais piešiau knygą ( A3 ), kurioje surašiau pamokas, o vaikai iš pintinėlių (po kiekvienos pamokos) ėmė veidelius (linksmas, norm ir liūdnas) ir klijavo su lipniu plastilinu. Po pamokų budintys juos nurinkdavo ir sudėdavo atgal kitai dienai. Vaikams tai patiko. paprastai ir lengvai išreikšdavo savo nuomonę.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Paziurekit, atrodo viska pataisiau 4u.gif
Atsakyti