Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Tobuli keksiukai su 'Snicker's' sokoladukais ir bananais

12-15 keksiuku reikes:

100gr sviesto
2 kiausiniu
100gr cukraus
0,5 saukstelio vanilinio cukraus
2 bananu
270gr miltu
saukstelio kepimo milteliu
2 Snicker's sokoladuku

Sviesta istirpinti ir palikti atvesti (as tirpinu mazoje keptuveje ant nedideles ugnies, bet galit tai ir kitokiais budais daryti, jei tik patogu). Kiausinius ismaisyti su paprastu ir vaniliniu cukrumi. As plaku su sakute tol, kol atsiranda putos. Atvesusi sviesta supilti i isplaktus kiausinius ir ismaisyti. Bananus sutrinti sakute (galit ir blenderiu, bet man patinka, kai lieka mazi gabaliukai) ir imaisyti i kiausiniu ir sviesto mase. Imaisyti supjaustytus Snicker's sokoladukus (jei labai megstas, tai galit ir daugiau deti, nepakenks, manau smile.gif ). Miltus sumaisyti su kepimo milteliais ir sudeti i bendra mase (as ismaisau ir barstau su saukstu, nes neturiu sietelio sijojimui). I kepimo skarda sudeti keksiuku 'sijonelius', o i juos - tesla. Geriausia butu, jei turetumete specialia forma keksiukams, tada jie nepraras formos, nes kitaip gali isbegti per visa skarda ir tada teks nebe keksiukus, o neaiskios formos kepini valgyt). As megstu, kad keksiukai didesni butu, tai dedu i tuos sijonelius daugiau teslos, tad priklausomai nuo dydzio, man gaunasi 12-15 keksiuku. Kepti 190 laipsniu orkaiteje apie 20min. As paprastai kepu siek tiek daugiau, nes, kaip zinia, visos orkaites skirtingos, paprasciausiai ziurekit, kada taps graziai rudi.

Recepto saltinio nebepamenu, radau kazkuriame bloge, taciau man sie keksiukai taip patiko, kad kepiau jau n kartu, todel ir ismokau recepta mintinai. Turbut skaniausi ragauti keksiukai, ypac silti . Skanaus! 4u.gif

user posted image
Atsakyti
gal kas galit papasakot kokiu kremu galima puošt keksiukus.. noriu balto ne šokoladinio:)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 14 kovo 2011 - 14:44
ui kaip skanu cia 4u.gif
Atsakyti
Laba diena
kažkaip užsimaniau tu senoviniu keksiuku su razinom kaip pauglystei budavo pardavinejami. Permečiau pirmajį puslapį , bet ten tiek daug ,kad nepastebejau gal jo. Labai ačiū už pagalba
Atsakyti
Sveikos kepejėlės,

jau ne pirmą kart kepu keksiukus, o jie man gaunasi tokie šeip sau. Gal aš labai jau daug noriu, bet ar taip sunku tuos tikruosius muffinus išsikepti namie? Labai tikėjaus išsikepti muffinus paskaičius Beatos receptus iš pirmos knygos, bet man jie vis tiek ne tokie. Gal padėsit, ir receptu pasidalinsit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2011 03 24, 18:32)
Sveikos kepejėlės,

jau ne pirmą kart kepu keksiukus, o jie man gaunasi tokie šeip sau. Gal aš labai jau daug noriu, bet ar taip sunku tuos tikruosius muffinus išsikepti namie? Labai tikėjaus išsikepti muffinus paskaičius Beatos receptus iš pirmos knygos, bet man jie vis tiek ne tokie. Gal padėsit, ir receptu pasidalinsit? blush2.gif

žvilgtelk pirmame puslapuje ten tiek receptu , net akys apraibo biggrin.gif , Išbandžiau tuos su snikeriais tik be snikeriu o su spec šokolado gabaliukais , irgi skanu tokie bananiniai .
Atsakyti
QUOTE(sandrablaz @ 2011 03 14, 15:39)
keksiukai su 'Snicker's' sokoladukais ir bananais



Pabandžiau aš kepti šiuos keksiukus ir jie man šiaip sau išėjo. Per daug sausi ir kažkodėl jautėsi miltų skonis. Kepiau 25 min. Viską įdėjau ir padariau kaip aprašytas buvo. Dar norėjau paklausti kokio tirštumo tešla turi būti, man ji pasirodė labai kieta, nuo šaukšto nekrito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visenta: 26 kovo 2011 - 20:18
QUOTE(Visenta @ 2011 03 26, 21:17)
Pabandžiau aš kepti šiuos keksiukus ir jie man šiaip sau išėjo. Per daug sausi ir kažkodėl jautėsi miltų skonis. Kepiau 25 min. Viską įdėjau ir padariau kaip aprašytas buvo. Dar norėjau paklausti kokio tirštumo tešla turi būti, man ji pasirodė labai kieta, nuo šaukšto nekrito?

Šitas receptas yra iš žurnalo „Darbštuolė“. Kepiau, visai patiko, bet tikrai ne patys skaniausi, kokius esu kepusi. Kadangi svarstyklių neturiu, dedu „iš akies“, tai miltų dėjau tiek, kad tešla būtų grietinės tirštumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2011 03 24, 17:07)

turbut kalba eina apie roksus bigsmile.gif  man jie irgi patikdavo, reiktu ir man paieskoti recepto rolleyes.gif


o man atrodo, kad ne apie roksus schmoll.gif buvo ir keksiukai su razinkom mirksiukas.gif bet recepto ir as neatrandu, jie tokie sunkesni buvo nei dabar mes kepam purius... jauciu, kad ten grietines dedas g.gif
Atsakyti
pasidalinsiu ir aš savo vakar atrasto kekso - keksiukų receptu biggrin.gif originalas čia, bet aš redagavau pagal turimus produktus mirksiukas.gif
taigi reikės:
2 bananai
125 ml aliejaus
2 kiaušiniai
100g cukraus
80 ml pieno

apie 275 g miltų
1 a.š. sodos
100 g smulkinto šokolado

Sumaišyti atskirai šlapius ir sausus produktus, tada trumpai maišant sumaišyti juos tarpusavyje ir kepti 200 laipsnių orkaitėje apie 40 min. Gavosi laaabai skanus, šlapias, kaip nekeista, visai neprilipo prie kepimo popieriaus. Tik kitą kartą dėčiau vanilinio cukraus, ir šokoladą kapočiau stambiais gabalėliais wub.gif
Atsakyti
po kiek stiklines ml imamos kas kepet rugiageles negriuka? nes as dejau po 250 kazkur pirmuose psl parasyta tai vos pasukti tesla eina tokia tirsta.
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2011 03 27, 09:30)
o man atrodo, kad ne apie roksus  schmoll.gif buvo ir keksiukai su razinkom mirksiukas.gif  bet recepto ir as neatrandu, jie tokie sunkesni buvo nei dabar mes kepam purius... jauciu, kad ten grietines dedas g.gif

Tikrai tešla su grietine
Atsakyti