Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(likta @ 2011 03 28, 15:48)
Tikrai  tešla su grietine


Tai gal daugiau ka zinot apie tokius keksiukus mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Prie progos parašysiu receptą, nes jis kažkur senuose užrašuose
Atsakyti
labutis,

gal zinot kodel man neiskyla keksiukai, jau tris kartu kepiau ir visada ne tokie, paskutini karta tik gavos tokie purus bet sausoki, atrodo kad kepiau pagal Nerytes receptuka, bet ne tokie kokie turetu gautis vis viena isejo, ka darau ne taip, ar cia kaltinti reikia man orkaite g.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai daug niuansų, sunku net ką ir patarti, o sausoki tai čia jau koks receptas. Nemanau, kad orkaitė kalta
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 04 03, 16:15)
labutis,

gal zinot kodel man neiskyla keksiukai, jau tris kartu kepiau ir visada ne tokie, paskutini karta tik gavos tokie purus bet sausoki, atrodo kad kepiau pagal Nerytes receptuka, bet ne tokie kokie turetu gautis vis viena isejo, ka darau ne taip, ar cia kaltinti reikia man orkaite  g.gif  blush2.gif


Pabandyk sausus produktus (miltus, kepimo miltelius, druską, kakavą, jei dedi ir kt.) persijoti. Aš nepatingiu persijoti 3-4 kartus. Sijojant tešla įgauna daug oro ir kepinys būna toks akytas net thumbup.gif Be to, aš bet kokius kepinius, jei noriu, kad iškiltų, būtinai jiems kiaušių baltymus išplaku iki standžių putų ir tik tada į ją įmaišau kitus produktus. Baltymas kepdamas iškelia, išpučia ir keksiukus, ir pyragą, ir biskvitus smile.gif Šie dupatarimai negali nesuveikti cool.gif Vakar kepiau, šiandien kepiau, išnyksta nuo stalo biggrin.gif

O gal kuri galit standžiu neriebiu kremuku pasidalint? Noriu a la cupcakes iškepti ir dailiai užraityti burnoj tirpstančio kremo. Bet reikia tokio, kad keksiukai-tortukai transportavimo nebijotų rolleyes.gif Tokio tvirtesnio kremo. Ir skanaus biggrin.gif Pasiūlykit ką išbandžiusios aciuks.gif
Atsakyti
Jogurtiniai keksiukai

user posted image



Receptą radau saulėtoj virtuvej , jie puikūs, tirpstantys burnoje smile.gif


12 keksiukų reikės:


130 gr. jogurto
130 gr. margarino
4 kiaušinių tryniai
100 gr. cukraus
šaukštas kakavos130 gr. miltų
70 gr. krakmolo
1 arb.š. kepimo miltelių

user posted image


Cukrų ištrinti su kiaušinių tryniais, sumaišyti su atvėsusiu tirpintu sviestu. Įmaišyti jogurtą.
Miltus persijoti su krakmolu, kepimo milteliais. Abi šias mases atsargiai sumaišyti, nepermaišyti. Sudėti į formeles po šaukštą tešlos, į likusia tešlą įmaišyti šaukštą kakavos. Ir vėl išdėlioti po šaukštą į formeles. Kepti 190 C temperatūroje apie 15 – 20 minučių.


Skanaus!!

user posted image
Atsakyti
Ule, kaip skaniai atrodo, o kokios formelės gražios, kur tokias įsigyjote
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 04 11, 10:10)
Ule, kaip skaniai atrodo, o kokios formelės gražios, kur tokias įsigyjote

Aciu.
Formeles parsisiunciau is Vokietijos 4u.gif
Atsakyti
Ule, keksiukai atrodo labai skaniai bigsmile.gif

likta, formeles sios is tchibo 4u.gif http://www.tchibo.pl...00012.html?cs=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 11 balandžio 2011 - 11:10
Sveikos,
uzsinorejau ir as keksiuku, susiradau SM recepta su nuotrauka(nenoriu kelti recepto, nes nepameno nick'o, tos kuri ji ikele:) pradzioje ten reikia grietine su kepimo milt sumaisyti ir palikti keletui min kad pakiltu, bet man beveik nieko nepakilo(1 stikline grietines ir 1 a.s. kepimo milt). Gal kuri galetu pasakyti, kodel man nepakilo?biggrin.gif sad.gif veliau viska padarius idejus i formas tie keksiukai irgi beveik neiskilo:(
Atsakyti
sakyčiau reikėtų žiūrėt kiek miltų skirtas kepimo miltelių pakelis, nes kartais jų reikia žymiai daugiau.. kitas dalykas jų galiojimo laikas gal.. trečia bandyti dar kartąsmile.gif
Atsakyti
user posted image

!!! SMAGIŲ VELYKŲ !!!

Receptas labai paprastas :
125 sviesto
125 cukraus
125 miltu
2 kiausiniai
kepimo milteliu
norint- aromatai,aguonos,razinos

user posted image

RECEPTAS smile.gif
Atsakyti