Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(davija @ 2011 05 05, 19:26)
O man Kotrynos Keksas, tai neblogas, bet vistik dar ne tas receptas kurio noriu (dičkė sakė, negali daryt tokį kaip rugiagėlės Negriuką tik nedėt kakavos lotuliukas.gif ) - noriu tokio kekso recepto, kaip kad ir Maximoj pardavineja jų kepamą blush2.gif vat toks budavo ir mano vaikystėj paradavinėjams, toks geltonas tongue.gif , ne lengvas, ne purus, bet su daug razinų. Kas ten žadėjo receptą duot  g.gif

gal paieškot senose knygose? turiu 195.. kažkelintųjų. g.gif

QUOTE(Solen @ 2011 05 07, 12:09)
man Kotrynos keksas gavosi tikrai minkstas,o miltu dejau tiek kiek recepte nurodyta...bet man jame dar kazko truksta,kazko tokio,kad tikrai sakyciau mmm...,gal kita karta razinas kokiame brendyje reiks pamirkyti g.gif turetu pagerint skoni...

man šis keksas tuom patinka, kad nesukrenta. esu totali nevykėlė tame.
Atsakyti
ačiu merginoms už idėtas nuorodas kaip papuošti keksiukus,bet deja angliskai nieko nesuprantu- blush-anim-cl.gif .tai gal kas gali paaiškinti kaip tie kremai daromi?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 11 28, 16:31)
kepiau aguoneles marmurini kavos keksa ,tik dariau keksiukus ,na gavosi tai thumbup.gif  minkstuciai ,puruciai ,skanuciai,labai aciu uz recepteli receptas stai cia
http://aguonele.blog...eksiukai-keksas

Neturiu zemes riesutu sviesto,kuo galima butu pakeisti ji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2011 05 25, 11:41)
Neturiu zemes riesutu sviesto,kuo galima butu pakeisti ji? g.gif

Nieko vietoj to riesutinio sviesto nedejau,bet ir be sviesto labai skanus keksas gavosi thumbup.gif purus,tiesiog burnoje tirpsta smile.gif Aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neriux @ 2011 05 21, 19:17)
ačiu merginoms už idėtas nuorodas kaip papuošti keksiukus,bet deja angliskai nieko nesuprantu- blush-anim-cl.gif .tai gal kas gali paaiškinti kaip tie kremai daromi?? blush2.gif

Na ca ne is duotu nurodu isvrstas, bet gal pagelbesiu nors tiek:
sokoladinis sviestinis kremas:
250 g nesudyto sviesto (kambario temperaturos)
60 g islydyto juodojo sokolado
3 v.s. kakakvos
3 v.s. pieno
6-8 puodliu cukraus pudros (kiekis priklauso nuo to, kokio tvirtumo kremo norit)

Islyditi sokolada, kad neliktu jokiu sokolado gabaliuku, idesti kakava, piena ir viska gerai ismaisyti iki vientisos mases. Iki purumo issukti sviesta, i ji sudeti sokoladine mase ir 2 puodukus cukraus pudros. viskas dideliu greiciu issukti iki purumo (apie 5 min. didziausiu mikserio greiciu). Taip vis prideti po puodeli cukraus pudros ir po kiekvieno puoduko viska issukti dideliu greiciu 5 min.). Cukrasu pudros deti tiek, kiek jau atrodo, kad pakaks jog islaikytu forma. Keksiukams uztenka paprastai 6 puodeliu. Krema deti i konditerini maiseli su pasirinktu antgaliu ir puosti keksiukus.

Vanilinis sviestinis kremas (mazdaug 8 keksiukams, bet priklauso nuo to, kokio aukscio darysi "kepurele" is to kremo ant keksiuko)
3 puodeliu cukraus pudros
1/3 puodelio kambario temperaturos nesudyto sviesto
1.5 a.s. vaniles sencijos
2 v.s. pieno (jei nrois skystesnio kremo galima ipilt pieno ir kiek daugiau).

Iki purumo issukti sviesta ir perjungus maziausia greiti sudeti sukraus pudra (maisom nuoat su mikseriu), vaniles esencija ir piena. Padidinti greiti ir viska sukti apie 2 min., tol kol mase taps puri. Jei noris stangresnio krema, tai prideti dar siek tiek cukraus pudros, o jei noris skystesnio - pieno. Deti i kond. svirksta ir puosti!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 29 gegužės 2011 - 17:58
Šiandien mėginau kepti cinamoninį obuolių keksą. Neseniai ištraukiau keksą iš orkaitės, laukiu, kol atvės ir galėsiu ragauti smile.gif
Atsakyti
isbandziau ir as Kotrynos keksa
user posted image

tikrai neblogas bigsmile.gif
Atsakyti
Kepiau siandien sokoladinius keksiukus:
200 g miltu
150 g cukraus
3 v.s. kakavos
100 ml aliejaus
1 kiausinis
2 a.s. kepimo milteliu.
300 g naturalaus jogurto
Isplakti kiausini su cukrum, supilti jogurta, alieju. Ismaisyti. Sudeti miltus sumaisytus su kepimo milteliais, kakava. Gerai viska ismaisyti. Kepti 180 C ikaitintoje orkaiteje 20 min.
user posted image

Labai kvapnus keksiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hazelnut @ 2011 05 06, 13:16)
Siūlau šitą: keksas su razinomis

bandytas tūkstantį kartų ir visada pavykstantis. Receptas, kaip aš sakau "tarybinis" hihihi.gif

Keksas su razinomis

user posted image

JAU ORKAITEJE SIS KEKSAS, ZIURESIM KAS ISEIS ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 05 06, 16:40)
Sveiki, kepiau ir as Kotrynos keksa, tiksliau dariau mazus keksiukus, skanu, bet noretusi minkstesniu, toks jausmas kad pagal recepta miltu per daug, o gal kad mazi, tai taip ir gaunas g.gif , ieskau ir as keksiuku recepto skanaus, kad butu minksti, gal kas pasidalins savo ziniomis 4u.gif


man lygiai toks pats jausmas kilo smile.gif tik aš dar į tų keksiukų viduriuką įdėjau po šaukštelį abrikosų uogienės smile.gif bet šiaip skonis tai labai geras. Reikės kept ne keksiukus.
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2011 06 02, 16:12)
JAU ORKAITEJE SIS KEKSAS, ZIURESIM KAS ISEIS ax.gif

keksas tikrai neblogas ypac kita diena, tikrai primena tuos tarybinius wub.gif kepsiu tikrai dar rolleyes.gif
Atsakyti
Patarkit man neišmanėlei, jei vietoj kepinių margarino rinkčiausi sviestą? Ar turi čia labai didelį skirtumą?

Noriu ryt pabandyti ir aš pagal Kotrynos išgirtą receptą mažus keksiukus iškepti smile.gif

http://www.beatosvir...i-arba-pyragas/
O gal ir šiuos kas bandė? Labai paprastas receptas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 11 birželio 2011 - 14:34