Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Kelias popierines formeles sustatykit viena i kita, ir bus puiki forma. Iskepus, paliksit tik viena.
Atsakyti
[quote=saulyteee,2011 09 19, 13:37]
gal kas kur pigiau šių formų užmatėt? g.gif turiu vieną, bet tie 12keksiukų, ndingsta akimirksiu.. o vėl mokėt apie 30lt už formą - brangoka unsure.gif
Papildyta:

Tikrai verta 30 t uz forma sumoket.. pati turiu silikonine (net 2), tiesa sakant, nepamainomas daiktas!!! smile.gif as iskart abejose formose kepu, tai 24 vnt i valias, o be to silikoninej formoj galima kept ir be popieriuku, ir su popieriukais, o ir patys keksiukai gaunasi didesni negu parduotuvese standartiniai pardavinejami mirksiukas.gif rekomenduoju palaukt kokios ermitazo akcijos arba pasitaupyt ermitazo litu ir isigyt.. o i maxima neverta net eit.. akcijos metu uzkelia kaina, tai su akcija vis tiek perki uz 30 Lt ir dar metaline.. neverta.. griebkit silikonines bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solniska: 19 rugsėjo 2011 - 20:51
[quote=saulyteee,2011 09 19, 12:37]
gal kas kur pigiau šių formų užmatėt? g.gif turiu vieną, bet tie 12keksiukų, ndingsta akimirksiu.. o vėl mokėt apie 30lt už formą - brangoka unsure.gif
Papildyta:

http://puodai.rotone.../?308,produktas
Atsakyti
Vyšnių keksas



INGREDIENTAI:
140 g maltų migdolų,
260 g miltinio cukraus,
3 šaukštai miltų,
8 kiaušinių baltymai,
150 g tirpinto sviesto,
18-24 vyšnios arba trešnės


GAMINIMAS:

1. Kekso formą patepame sviestu ir pabarstome miltais.
2. Dideliame dubenyje sumaišome migdolus, 250 g miltinio cukraus ir miltus. Sudedame kiaušinių baltymus ir išmaišome. Supilame sviestą ir viską gerai sumaišome. Tešlą supilame į kekso formą iki pusės. Ant viršaus sudedame vyšnių puseles odele į viršų.
3. Kepame 180° C karštumo orkaitėje 25-30 minučių.
4. Išimame iš orkaitės ir paliekame 5 minutes vėsti formoje. Paskui išimame ir apibarstome likusiu miltiniu cukrumi.

Pastabos:
Gaminimo laikas: 40 min. Porcijoje: apie 290 kcal (12 porcijų)
Tešlą galima paruošti iš anksto, o iškepti - kai bus patogu. Ją galima laikyti šaldytuve iki 5 dienų.
Atsakyti
receptas kaip kekso su bananais + mano fantazija
user posted image
Atsakyti
ruosiuosi daryti krema keksiuku papuosimui, gal zinote, kur Klaipedoje galima isigyti maistiniu dazu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun_shine: 24 rugsėjo 2011 - 20:05
Ačiū Neryte už receptukus ir konsultaciją 4u.gif ....štai kas gavosi , ar skanu , nepasakysiu , neragavau , bet jų greitai neliko .

user posted image..user posted image

Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 26, 21:44)
Ačiū Neryte už receptukus ir konsultaciją  4u.gif ....štai kas gavosi , ar skanu , nepasakysiu , neragavau , bet jų greitai neliko .



Keksiukai atrodo nuostabiai 4u.gif , jus man pasakykit- ar ir kepat tose popierinese formelese vienose, ar dar kur idedat i kokias formas....Na man pvz popierines nelaiko formos, deformuojasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2011 09 24, 21:01)
ruosiuosi daryti krema keksiuku papuosimui, gal zinote, kur Klaipedoje galima isigyti maistiniu dazu?

Daukanto 13 - viskas barams ir restoranams. Tačiau ten tik purškiami ir gan brangūs. Geriau užsisakyti el.parduotuvėse
Papildyta:
QUOTE(airius @ 2011 09 27, 00:13)
Keksiukai atrodo nuostabiai 4u.gif , jus man pasakykit- ar ir kepat tose popierinese formelese vienose, ar dar kur idedat  i kokias formas....Na man pvz popierines nelaiko formos, deformuojasi blush2.gif

ką tik mergaitės formeles rodė į kurias popierėlį deda, o tada tešlą pila. Maximoj mačiau - yra pigesnių - apie 10 Lt
Atsakyti
QUOTE(raima.ma @ 2011 09 27, 07:26)
Daukanto 13 - viskas barams ir restoranams. Tačiau ten tik purškiami ir gan brangūs. Geriau užsisakyti el.parduotuvėse

aciu 4u.gif reiks apsilanlkyti 4u.gif
atrodo, toks elementarus dalykas tie maistiniai dazai, o vat niekur nerandu g.gif
Atsakyti
O aš mergaitės ieškau metalinės ar silikoninės keksiukams formos , kad jos neplatėtų į viršų , na jei pagrindo skersmuo 5 cm. tai ir viršus toks pat būtų , gal esate užmačiusios kur ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 27, 13:52)
O aš mergaitės ieškau metalinės ar silikoninės  keksiukams formos , kad jos neplatėtų į viršų , na jei pagrindo skersmuo 5 cm. tai ir viršus toks pat būtų , gal esate užmačiusios kur ?  unsure.gif


ermitaze smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 03 spalio 2011 - 06:41