Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

akvilyte nerealu !!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 11 24, 09:09)
tuos šonus  galima dovanų popierium apklijuot ar dar kaspinu perrišt smile.gif


čia mažiukai keksiukai  biggrin.gif  šaindien vaikam sporto šventė  biggrin.gif  čia tik viena porcija  doh.gif  antram vaikui irgi tiek pat buvo  cool.gif


geros labai idėjos jūsų visų, manau kad sugeneravus jas į vieną didelę, man turėtų pasisekti juos puikiai nugabenti smile.gif

o jūsų keksiukai neralūs, turbūt vaikučiai labai džiaugėsi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Gal galite įmesti skanių keksiukų receptų bigsmile.gif Reikia Kalėdoms jau žiūrinėtis rolleyes.gif
Atsakyti
VAISINIS KEKSAS

150g minkšto sviesto
75g krakmolo
1 šaukštelis kepimo miltelių
4 kiaušiniai
125g cukraus
200g miltų
200 džiovintų vaisių
50g kapotų riešutų,tarkuotos citrinos žievelė.Papuošimui du šaukštai cukraus pudros ir truputis citrinos sulčių.

Sviestą,krakmolą,kepimo miltelius ir citrinos žievelę gerai sutrinti.Atskirti kiaušinių trynius nuo baltymų,baltymus išplakti su cukrumi iki putų.Trynius išmaišyti su ištrintu sviestu ir išplaktais baltymais.Įsijoti miltus,sudeti smulkintus cukatus ir riešutus,citrinos žievelę.Viską gerai išmaišyti,dėti tešlą i kepimo skardą ir kepti 1h,180 laipsnių įkaitintoj orkaitėj.
Keksą atvėsinti,cukraus pudrą sumaišyti su citrinos sultim ir gautu glajum aptepti keksą...keksas labai aromatingas ir skanus...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 30 lapkričio 2011 - 22:21
Mano nauji pirkiniai smile.gif Pirkau Gedimino pr. esančioje niekučių parduotuvėje "TIGER" atrodo vadinasi, yra ir Akropolyje Vilniaus wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 01, 18:17)
Mano nauji pirkiniai smile.gif Pirkau Gedimino pr. esančioje niekučių parduotuvėje "TIGER" atrodo vadinasi, yra ir Akropolyje Vilniaus  wub.gif



eina sau! tie su taškučiais NEREALŪS! wub.gif noriu ir aš tokių ax.gif wub.gif
net įsivaizduoju, kaip tobulai atrodys keksiukai tokiuose gražiuose popierėliuose blush2.gif
pirksiu, pirksiu tikrai!
o kiek kainavo? 100 vnt? g.gif


ai, štai atradau: http://www.tigershop...es_1001444.html

teisingai? 100 vnt - 5 lt smile.gif
o su taškučiais taip pat? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgav..: 01 gruodžio 2011 - 22:08
QUOTE(jurgav.. @ 2011 12 01, 23:56)
eina sau! tie su taškučiais NEREALŪS! wub.gif  noriu ir aš tokių ax.gif  wub.gif
net įsivaizduoju, kaip tobulai atrodys keksiukai tokiuose gražiuose popierėliuose blush2.gif
pirksiu, pirksiu tikrai!
o kiek kainavo? 100 vnt? g.gif
ai, štai atradau: http://www.tigershop...es_1001444.html

teisingai? 100 vnt - 5 lt smile.gif
o su taškučiais taip pat? rolleyes.gif



Aha, aha biggrin.gif tie patys, 100 vnt, 5 Lt thumbup.gif Kai pamaciau, is karto ciupau biggrin.gif bigsmile.gif
Tik gaila, kad tie su taskuciais tik melyni ir raudoni buvo.
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 12 01, 23:17)
Aha, aha biggrin.gif tie patys, 100 vnt, 5 Lt  thumbup.gif  Kai pamaciau, is karto ciupau  biggrin.gif  bigsmile.gif
Tik gaila, kad tie su taskuciais tik melyni ir raudoni buvo.

pričiupau ir aš šiandien, tris pakelius biggrin.gif thumbup.gif
ačiū už info pasidalijimą 4u.gif
Atsakyti
www.tortini.lt
superinis psl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 11 24, 10:09)
tuos šonus  galima dovanų popierium apklijuot ar dar kaspinu perrišt smile.gif
nu aš tai niekaip nesugebu iškept drėgnų keksiukų  doh.gif  arba perkepu  g.gif

čia mažiukai keksiukai  biggrin.gif  šaindien vaikam sporto šventė  biggrin.gif  čia tik viena porcija  doh.gif  antram vaikui irgi tiek pat buvo  cool.gif

fantastika, man iki tokiu dar toli
Atsakyti
Turiu klausima, kokius kremus naudojate papuosimams? smile.gif vakar bandziau daryti ta Italian Maringue Buttercream, bet gavosi vos ne varske doh.gif O beze darant, tai po to sukieteja jis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2011 12 01, 22:56)
o kiek kainavo? 100 vnt? g.gif
ai, štai atradau: http://www.tigershop...es_1001444.html

teisingai? 100 vnt - 5 lt smile.gif
o su taškučiais taip pat? rolleyes.gif

kaip gaila kad si parduotuve tik vilniuj ir kaune unsure.gif
Atsakyti