Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Va ir mano analogiski margiukai bigsmile.gif

Receptas is cia http://www.gaspadine...gas_keksas.html

user posted image

Puosti su grietinele 4u.gif
Atsakyti
[quote=*Gina,2012 01 24, 07:39]
drinks_cheers.gif
Pvz kepiau su Snikers sokoladukais,nepatiko schmoll.gif Nesijaucia to Snikerio visai beveik..jau geriau gryna buciau suvalgius hihihi.gif Sausoki..
http://www.supermama...;#entry25707513
Su varske ir citrina..irgi nlb..kazko rugstokas skonis..Nors tik zievele itarkuota..
Patys einamiausi-tai paprasciausi-su obuoliais bigsmile.gif Nu tuos tai mygom sukertam thumbup.gif

Su snikeriu ir man nepatiko, o taip isgirti jie buvo..
Atsakyti
O-RE-AR, labai graziai dekoruoti keksiukai, skaniai atrodo
tik man kazko neatidaro pacio recepto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 25 sausio 2012 - 22:55
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 25, 21:55)
O-RE-AR, labai graziai dekoruoti keksiukai, skaniai atrodo
tik man kazko neatidaro pacio recepto g.gif

Aciu,ale as pabandziau,tai atidaro ax.gif margas pyragas(keksas).tik as maziukus keksiukus dariau
Atsakyti
Mergaites, gal galit rekomenduoti koki lengvu, puriu, tokiu alia biskvitiniu (kad butu skanu su kokiu uogu idaru), dregnu keksiuku receptuka 4u.gif Kol kas esu kepusi tik sokoladini keksa (panasu i rugiageles) ir marmurini (t.p. is savo senu uzrasu), tai dabar norisi kazko kitokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 27, 14:45)
Mergaites, gal galit rekomenduoti koki lengvu, puriu, tokiu alia biskvitiniu (kad butu skanu su kokiu uogu idaru), dregnu keksiuku receptuka  4u.gif Kol kas esu kepusi tik sokoladini keksa (panasu i rugiageles) ir marmurini (t.p. is savo senu uzrasu), tai dabar norisi kazko kitokio  ax.gif

neberandu is kurio recepto dariau,bet i uzrasus esu isirasiusi savo "tobuluosius" keksiukus biggrin.gif
Miltu 300g
cukrus 200g
sviestas arba margarinas 180g
kiausiniu 4
Razinu(jei norima)70g
obuoliu(galima ir obelienes)2
soda 1arb s.,arba kepimo milteliu 1did valg saukstas
vanile 1g
konjako 50ml(as nededu)
Ant virsaus po kepimo- cukraus pudros pabarstyt mirksiukas.gif
--
Nu kiek isbandem,tai sitie paprastuciai patys paciausi thumbup.gif
Pastebejau,kad be obuolio-man nebuna jie dregni schmoll.gif Vakar 2 partijos kepimo is to recepto kepem(neliko ta pati vakara lotuliukas.gif )ir dadejau kivi,irgi gavos skanu lb bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 01 27, 14:29)
neberandu is kurio recepto dariau,bet i uzrasus esu isirasiusi savo "tobuluosius" keksiukus biggrin.gif
Miltu 300g
cukrus 200g
sviestas arba margarinas 180g
kiausiniu 4
Razinu(jei norima)70g
obuoliu(galima ir obelienes)2
soda 1arb s.,arba kepimo milteliu 1did valg saukstas
vanile 1g
konjako 50ml(as nededu)
Ant virsaus po kepimo- cukraus pudros pabarstyt mirksiukas.gif
--
Nu kiek isbandem,tai sitie paprastuciai patys paciausi thumbup.gif
Pastebejau,kad be obuolio-man nebuna jie dregni schmoll.gif Vakar 2 partijos kepimo is to recepto kepem(neliko ta pati vakara lotuliukas.gif )ir dadejau kivi,irgi gavos skanu lb bigsmile.gif

Aha, o jie nebus tokie kaip obuoliu pyragas, tik mazuciai? biggrin.gif NEs as noriu tokiu puriu puriu, lengvuciu blush2.gif
Atsakyti
Keksiukai su mėlynėmis

user posted image


55 gr. lydyto sviesto
200 gr. miltų
1 a.š. kepimo miltelių
0.5 a.š. sodos
100 gr. cukraus
1/2 a.š. apelsino žievelės
žiupsnelio druskos
120 ml. pieno
1 kiaušinio
120 gr. šaldytų mėlynių


Miltus persijoti su cukrumi, soda, kepimo milteliais ir druska, įmušti kiaušinį, supilti sviestą, pieną, palengva išmaišyti, įmaišyti uogas. Dėti po šaukštą į formelę ir kepti įkaitintoje 180 C. orkaitėje 25 min.
Skanaus !!

user posted image
Atsakyti
mmm.... koks vaizdelis ULEs keksiuku wub.gif apetita suzadino doh.gif kur pirkti saldytu melyniu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 27, 15:35)
mmm.... koks vaizdelis ULEs keksiuku  wub.gif apetita suzadino  doh.gif kur pirkti saldytu melyniu?  blush2.gif

nzn 4u.gif as turejau savo smile.gif
Atsakyti
Musu megiami keksiukai su vysniu idaru smile.gif
user posted image

140 g minkšto sviesto;

120 g cukraus;

3 kiaušiniai;

0,5 a.š.vanilės;

200 g persijotų miltų;

0,25 a.š.druskos;

2 a.š.kepimo miltelių;

12 a.š. vyšnių įdaro.



Orkaitę įkaitinti iki 160 0C, paruošti 12 keksiukų formelių (nors man gaunasi 15-16).

Minkštą sviestą ir cukrų išplakti iki purios šviesios masės. Mušti po vieną kiaušinius ir vis gerai išplakti. . Suberti miltus, sumaišytus su vanile, kepimo milteliais ir druska. Mažiausiu mikserio greičiu maišyti, kol masė taps vientisa.

Išdėlioti paruoštą masę į paruoštas formeles. Ant viršaus dėti šaukštelį įdaro ir atsargiai per viduri pamaišyti dantų krapštuku (isisuka tas idaras, tik ne per visa formele reikia maisyti, o tik viduriuka), kad atsirastų tešlos virš idaro. Kepti 20 min.
Atsakyti
labai skaniai atrodo wub.gif taip ir norisi atsikasti bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti