Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

aš siūlyčiau pasidaryti išmatų pasėlį, kad nebūtų koks auksinis stafilokokas...
kas labai dažnai būna iš gimdymo namų atsivežta infekcija.

vaikas kankinasi, o visi mano, kad jam diegliai, o realiai gydyti reikia.

negąsdinu, bet kaip sakoma atsarga gėdos nedaro.
Atsakyti
o kokie yra tos infekcijos pozymiai, gal galetum placiau papasakot?
Atsakyti
Pilvo putimas, tai kada maistas ir oras sunkiai slenka zarnomis ir per letai pasisalina.
Diegliai - staiga uzeinantis intensyvus pilvo skausmai, kiek zinau kol kas dar nenustatyta diegliu priezastis.
Dar zinau, kad yra 100 d. sindromas, t.y. vaikas neramus, klykia ir verkia pastoviai, kol nesueina 100 d.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 01 12, 01:08)

Dar zinau, kad yra 100 d. sindromas, t.y. vaikas neramus, klykia ir verkia pastoviai, kol nesueina 100 d.

mano mažylei tai buvo,ir gal dar daugiau nei 100d. doh.gif miegodavau per parą bendrai susumavus apie tris val. doh.gif Nors mažoji mūsų jau 2m.,bet dar vis prisimenu tuos laikus kaip košmarą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lince784 @ 2009 01 11, 23:06)
o kokie yra tos infekcijos pozymiai, gal galetum placiau papasakot?

va čia aprašyta.
nekopijuosiu, gana daug informacijos

štai čia
Atsakyti
aciu
Atsakyti
Padekit mamos doh.gif draugei reikia info, o as nebuvau su tuo susidurus, tad kreipiuosi i jus blush2.gif
jos vaikas verkia llllaaaabbbaiiiii daug ir ji sako, kad kai ilgiau paverkia jam nugaryte pamelynuoja doh.gif kai nustoja, praeina g.gif ar vertetu sunerimti ? g.gif
Atsakyti
šiame skyrelyje buvo kita tema apie vaiko verkimą, pakaitykite, gal ten bus kokios informacijos.


http://www.supermama...?...6&hl=klykia



prieš užvedant temą, reikėtų pasidomėti ar nebuvo jau kalbėta Jus dominančia tema.
Atsakyti
tai jei nesunku istrinkite prasau sia tema, pasiskaitinesiu jusu siulytoje
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 01 12, 00:08)
Pilvo putimas, tai kada maistas ir oras sunkiai slenka zarnomis ir per letai pasisalina.
Diegliai - staiga uzeinantis intensyvus pilvo skausmai, kiek zinau kol kas dar nenustatyta diegliu priezastis.
Dar zinau, kad yra 100 d. sindromas, t.y. vaikas neramus, klykia ir verkia pastoviai, kol nesueina 100 d.


Kai kurie mano, kad pilvo dieglius sukelia centrinės nervų sistemos brendimas, o kiti, kad diegliai atsiranda dėl nepilnai susiformavusios virškinimo sistemos. Neretai tuos dieglius sukelia pilvo pūtimas. Taip kad viskas susiję.
Mes ir kenčiam jau ilgą laiką nuo pilvuko skausmelių, bet kol kas gelbsti kmynų, pankolių arbatėlės, espumisanas, masažiukai.
Atsakyti
o kmynai kartais nekietina viduriuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lince784 @ 2009 01 12, 18:00)
o kmynai kartais nekietina viduriuku? g.gif


Kiek zinau, kmynai pucia pilvuka, del viduriu kietinimo nesu tikra.
Atsakyti