Įkraunama...
Įkraunama...

Kaaral

user posted image
Sena tema

VILNIUS
BEAUTY POINT parduotuvė, S. Konarskio g. 21, Tel.: 85 2652528
G. Salonas G & J, Šeškines g. 22A
Kirpykla „IR“, Tolminkiemio 14
G.Salonas „ELIS“, Pašilaičių g. 1
Mokymo centras „ELIZA“, Žalgirio g. 88A
G.Salonas „JUSTĖ“, Pylimo g. 36/2-15
G.Salonas „URSANA“, Goštauto g. 3-2
Beauty Point UAB "GALATEJA", S. Konarskio g. 21, Vilnius , Lietuva, LT-03109

KAUNAS
BEAUTY POINT parduotuvė, Ožeškienės g. 7 – 7, Tel.: 83 7207408
UAB „KREMONTĖ“, Laisvės al. 99C (pilsto mažesniais kiekiais)
UAB „ZUNDA“, Šv. Gertrūdos g. 6
A. Neimantienės IĮ., Mickevičiaus g. 13

KLAIPĖDA
Mokymo centras „ELIZA“, Tilžės g. 9 (priemonių vietoje neturi, reik užsakyt, atveža)
Grožio salonas: Debreceno 59, tel. 868664983

UTENA
„SARMA“, Aušros g. 21

Arba iš atstovu: info@kaaral.lt


Atsiliepimai apie pardavimo vietas:

QUOTE(luli @ 2010 09 08, 19:29)
Parasysiu,kaip nesekmingai ieskojau vilniuje nusipirkt Kaaral-priemoniu plaukams unsure.gif
Kaiptik reikejo naujo sampuno,balzamo,kaukes,paskaiciau jusu atsiliepimus,ir nusprendziau nusipirkt Sios firmos plaukams prieziuros priemones,atskridau lietuvon,ir kita diena vel reikejo skrist i kita sali,labai mazai turejau laiko,kiekviena minute brangi,nuvaziavau i salona Juste,pylymo gatvej,vilniuje,uzejau i sia kirpykla,paklausiau kokiu sampunu Kaaral firmos turit,kirpeja pasake,kad tikvienas yra sampunas blink.gif ,reikia uzsakinet,ir tai neaisku ar gaus.Tai kam reklamuojates jog prekiaujat g.gif ,nieko neatsake.Nuvaziavau i Basanaviciaus gatve,isvis pagal adresa neradau ju ,o puslapi nurodytas adresas,kad galim kreiptis,na tokios mano nesekmingos paieskos,gaila,isskridau taip ir neisigijusi siu priemoniu,pikta,kad skelbiasi,kad prekiauja,o istikruju ne.
Tai gal kam pravers mano informacija,toms kurios brangina laika 4u.gif



QUOTE(Saldi1 @ 2010 09 20, 19:20)
Siandien buvau pirkt Soft&easy(sorry jei netaip parasiau pavadinima) dazu, tai galiu pasakyt, kad nieko nesigavo biggrin.gif Pasiskambinau pries tai i Eliza(Vilniuje) tiksliai pasiklausinejau ar turi tu dazu ar tikrai turi ir sake prasom atvaziuokit, lauksim. Nuvaziuoju, ten laksto visi "destytojai"(nes ten mokymo centras) ir administratore, geria kava, nemato manes. Siaip netaip isireiklavau demesio, dave jie man palete paziuret, tai sedejau as ten penkiolika minuciu, kol teigesi prieit prie manes, nors sakiau pries tai, kad LABAI SKUBU, bet jiem dzin. Bet esme ta, kad poto jie pareiskia, kad neparduoda siu dazu!!! doh.gif  tai sakau, kokio velnio jus to man anksciau nepasaket, tai numyke kazka ir pasiule uz 90lt nusidazyt vietoj(t.y. kad mokiniai pasipraktikuotu ant manes), net kainos nepasake dazu, nors klausiau 10 kartu... Vienu zodziu trenkiau durimis ir isejau. Bent smagu, kad palete pamaciau ir spalva issirinkau. Seip yra neblogu rudu atspalviu, tokie naturalus, bet seip mazokas pasirinkimas.
Tai vat, gal man kas patarsit kur Vilniuje IS TIESU GALIMA nusipirkt siu dazu?? ir gal kas nutuokia kokia kaina ju? 4u.gif



QUOTE(agvill @ 2010 05 31, 07:40)
kaune radau nauja vieta kur  prekiauja kaaral,vieta urmo bazei, ne krinonoi o atskira parduotuve atsidare prekiaujanti prof.kosmetika maciau asortimentas ne mazas sios firmos, bet kremontei siek tiek pigiau



QUOTE(gaudyk @ 2010 06 02, 00:50)
Aciu uz info merginos  4u.gif
Visas kaaral priemones kurias turiu pirkau butent Kremontej, Kaune, nors as ne is Kauno ir ne super daznai ten bunu. Ir butent Kremontej buvau maloniai nustebinta mazesnem nei internetinio katalogo kainom.... ax.gif Tik kai paskutini karta buvau toj parduotuvej kaaral pasirinkimas buvo labai nedidelis, matyt populiarios prekes ir greit isperkama, labai norejau tos royal jelly kaukes bet nebuvo.
Kazkaip galvojau kad gal kartais kokie platintojai cia lankosi kurie panasiom i kremonte kainom prekiauja, bet jei ne tai teks laukt kol ten atves  mirksiukas.gif



el. parduotuvė: El. Parduotuve www.dievaite.lt (neveikia)

 i 
Redaguota moderatorės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 spalio 2010 - 16:34
Ar kaaral turi giliai valanti sampuna? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaslene @ 2010 10 28, 13:23)
Ar kaaral turi giliai valanti sampuna? smile.gif

verysad.gif ne,tokio neturi.
Atsakyti
QUOTE(Jaslene @ 2010 10 28, 13:23)
Ar kaaral turi giliai valanti sampuna? smile.gif


Del sampunu nezinau, bet yra scrubas skirtas galvos odai.
Lasiukai yra giluminio valimo kurie sustiprina kitu aktyviu ingredientu poveiki bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Kurie sampunai yra be Sodium laureth suphate? Butent be sios sudetines dalies ax.gif
Atsakyti
Ne teisingai padariai iterpima, kad galima butu paskaityti apie produktus blush2.gif
DABAR PADARYSIU TEISINGAI. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

WWW.KAARAL.LT - svetaine LT kalba

Kas nori rusiskai:
WWW.KAARAL.RU - skaitom rusiskai

bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jogurtine: 28 spalio 2010 - 15:31
O as dziaugiuos naujena thumbup.gif ,atsirado rinkinukai pas KAARAL,tai Purify sampunas ir kondicionerius po 250ml sudeti i grazia dezute ir prie ju kvepaliukai namams ivairiu rusiu,tai pagriebiau su Levanda Volume rinkinuka,sumokejau tik uz sampunus wub.gif ,nereikes sukt galvos del Kalediniu dovanu newyear.gif,atrodo labai maloniai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoz@: 28 spalio 2010 - 17:44
QUOTE(mimoz@ @ 2010 10 28, 18:43)
O as dziaugiuos naujena thumbup.gif ,atsirado rinkinukai pas KAARAL,tai Purify sampunas ir kondicionerius po 250ml sudeti i grazia dezute ir prie ju kvepaliukai namams ivairiu rusiu,tai pagriebiau su Levanda Volume rinkinuka,sumokejau tik uz sampunus wub.gif ,nereikes sukt galvos del Kalediniu dovanu newyear.gif,atrodo labai maloniai wub.gif

O nuotrauka galite ideti? bigsmile.gif Ir kokia kainite butu?
Atsakyti
QUOTE(Jogurtine @ 2010 10 28, 22:27)
O nuotrauka galite ideti? bigsmile.gif Ir kokia kainite butu?

Galiu mirksiukas.gif
user posted image
Dezuteje thumbup.gif
Atsakyti
reklamą varot nuostabią


 i 
Čia ne narių asmeninės temos, turit jiems asmeninių klausimų rašykit AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 10 29, 00:20)
reklamą varot nuostabią

Čia ne narių asmeninės temos, turit jiems asmeninių klausimų rašykit AŽ.

??? Kokia as reklama darau? blink.gif Man uz tai sumokes?
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2010 10 29, 00:20)
reklamą varot nuostabią

Čia ne narių asmeninės temos, turit jiems asmeninių klausimų rašykit AŽ.

blink.gif blink.gif blink.gif verysad.gif
Einam mergaites i TIGI, SCHARCKOPA, WELLA ir t.t. (ten viskas puiku). Noras pamatyti nuotraukas, pasidziaugti naujovemis - jau reklama. Tai gali tik kt. gamintojai...

Taip kaip as nesu susijusi su reklama ar kazka panasaus, noreciau pasisalinti is cia. Nes jauciu apgaule saves. Moderatore - pagarbiai galite mane pasalinti. Aciu. schmoll.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jogurtine: 28 spalio 2010 - 23:56
skirkim du dalykus - pasidalijima info ir reklama. Nesutinku su moderatores nuomone. Turekit sveiko proto.
reklama – tai bet koks viešas pranešimas, kuriuo siekiama padėti parduoti arba skatinti pirkti ar nuomoti gaminį arba paslaugą, propaguoti kokį nors dalyką ar idėją arba siekti kitokio reklamos užsakovo pageidaujamo poveikio, ir kurio transliacijos laikas reklamuotojui buvo suteiktas už mokestį arba panašų atlygį




isbandziau vakar kaaral Purify Restructure ampules. Patiko. plaukai minksti, slidus, zymiai geresnis nei Xform ampules, kurios tik sausino plauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 29 spalio 2010 - 06:42