Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

Sveiki visi keliauljantys. Dalinkimes toliau savo patirtimi ir patarimais, ispudziais. clap.gif clap_1.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2010 10 22, 07:49)
Na nuo Nantes iki vienu piliu su atstumu dar dar, taciau tarkim iki Amboiso bus gerokai virs 200 km. Gal geriau pasirinkite koki Tours  miesteliuka nakvynei ir is jo vazinekite. Nes musu seimyna triju piliu per diena nesugebejo aplankyti, nes jos toookios visos grazios  wub.gif  Taip ir norisi prie kiekvieno krumo ar kampo isiamzint  blush2.gif

Nes tarkim Amboise, Shanon berods apie 10 km viena nuo kitos. O Chambord pilis dar toliau nuo Nanteso (t.y. arciau Paryziaus).

Mes turejom 2 savaites kelione po Siaures FR. Vaziavom kemperiu, is LT kelemes i Kyli, o paskui pro Olandija (Amsterdamas, Keukenhofas), Belgija (Briuge, Haga) varem siaurine pakrante. Nuo St Mishel varem jau zemyn iki Luaros ir per kelias pilis. Laiko ziauriai truko. Apziurejom 3 pilis per 3 dienas, nes mums jau ir 2 pilys per diena pasirode nerealu... Matem Vilandry, Damu (Shenons) ir Chambord (baisiai didele, i vidu nejom, nors labai norejom). Ambois tik ilgesingai zvilgsniu lydejom pro kemperio langa. Paskui plius Versalis ir Paryzius. Visur praktiskai begute, o juk siaurine pakrante gerokai arciau negu pietine... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 26 spalio 2010 - 16:55
Mes planuojam apie 3 sav zvalgytis. Nuo jusu reportazo irgi nusiziurejau nemazai
blush-anim-cl.gif nes planavime esu naujoke. Jau supratau kad reikia vienai piliai vienos dienos.I Paryziu neplanuojam jau buvom noretume atgal vaziuot per sveicarija vokietija tik nezinau ar gerai mastau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zasa @ 2010 10 26, 17:13)
Sveiki visi keliauljantys. Dalinkimes toliau savo patirtimi ir patarimais, ispudziais.  clap.gif  clap_1.gif  gathering.gif


Na, ką gi - jau trečia šios temos dalis. Reiškia, automobiliu po Europą keliauti tikrai populiaru. Ir man su šeima teko šiemet praktiškai pirmą kartą tai išbandyti (jeigu ką domina "žalio" keliautojo įspūdžiai - http://www.supermama...owtopic=629158)
Žiema ant nosies - baigiasi šiemetinės rimtos kelionės (dabar nebent slidinėti). Bet vasara vis tik ateis. Tiesa sakant, jau turiu kitos vasaros kelionės viziją. Bet..apie tai vėliau biggrin.gif
O kokie Jūsų planai? g.gif
Atsakyti

Žiema ant nosies - baigiasi šiemetinės rimtos kelionės (dabar nebent slidinėti). Bet vasara vis tik ateis. Tiesa sakant, jau turiu kitos vasaros kelionės viziją. Bet..apie tai vėliau biggrin.gif
O kokie Jūsų planai? g.gif
[/quote]

Musu planuose jau Lichtensteinas, Italijos siaure su kalnais ir mano taip issvajotoji Kroatija wub.gif Tik neaisku dar, nes viskas gali pasikeist. Iki birzelio dar toli ...
Atsakyti
Taip atrodo kad birzelis toli, bet man patinka planuot anksciau kad galeciau irasyt isbraukt pasikeitimus. Daug idomiu pasisakymu perskaitau, pernai i kroatija vaziavom info ivairios pilna, o viska bederinant ir visa ziema praejo greit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2010 10 27, 10:16)
Musu planuose jau Lichtensteinas, Italijos siaure su kalnais ir mano taip issvajotoji Kroatija  wub.gif  Tik neaisku dar, nes viskas gali pasikeist. Iki birzelio dar toli ...


Mano vizija labai panaši, tik pradžia kiek kitokia: keltu iki Kylio (nors buvo LISCO GLORIA gaisras, bet...), per Vokietiją (pora dienų), toliau - praeitos kelionės skola - Zalcburgas ir didysis Alpių kelias, toliau per šiaurinę Italiją iki Venecijos, Kroatija su kelių dienų pasivartymu prie Adrijos, per Budapeštą namo, viskas turėtų tilpti į 15 dienų. Po naujųjų teks sėsti prie planavimo g.gif .
Atsakyti
O kodel gi ne is FR gristi per Sveicarija ir Vokietija thumbup.gif Viskas imanoma. Mes esam taip grizineje. Labai super. Ypac Sveicarija. Tik nervina tas ju metinis keliu mokestis... doh.gif O ir pacioj Sveicarijoj irgi verti demesio yra kalnai, gamta. Miestai bent man nepaliko ispudzio. Na dar Liucerna tai nieko, bet tarkim Zeneva schmoll.gif
Smagu, kad reportazai padeda kitiems planuotis blush2.gif

Musu kitu metu planai labai ambicingi, bet... tfu tfu tfu kad tik nesugriutu niekas. Mintyse JAV ir Norvegija blush2.gif O kaip bus, matysim... Kol kas tyliai sedziu ir laukiu, nieko neplanuoju, nes vaziuotume pas draugus...
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 10 27, 10:49)
Mano vizija labai panaši, tik pradžia kiek kitokia: keltu iki Kylio (nors buvo LISCO GLORIA gaisras, bet...), per Vokietiją (pora dienų), toliau - praeitos kelionės skola - Zalcburgas ir didysis Alpių kelias, toliau per šiaurinę Italiją iki Venecijos, Kroatija su kelių dienų pasivartymu prie Adrijos, per Budapeštą namo, viskas turėtų tilpti į 15 dienų. Po naujųjų teks sėsti prie planavimo g.gif .



kai vaziavome i prancuzija, tai planavome su keltu iki Kylio, bet kai paskaiciavome, kiek sugaistama plaukiant, tai mes greiciau Lenkija auto pravarom. Ir dar Drezdene, saksonijos sveicarijos siek tiek kabinome. Tikiuos dabar pavyks bent 15 -iolikai dienu su darbais susiderint.
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 10 27, 09:49)
Mano vizija labai panaši, tik pradžia kiek kitokia: keltu iki Kylio (nors buvo LISCO GLORIA gaisras, bet...), per Vokietiją (pora dienų), toliau - praeitos kelionės skola - Zalcburgas ir didysis Alpių kelias, toliau per šiaurinę Italiją iki Venecijos, Kroatija su kelių dienų pasivartymu prie Adrijos, per Budapeštą namo, viskas turėtų tilpti į 15 dienų. Po naujųjų teks sėsti prie planavimo g.gif .

Keltu važiuočiau tik tuo atveju, jei turėčiau marias laiko ir nebūtų entuziasto vairuotojo, kitaip tai tik laiko gaišimas ir pinigų metimas į balą, na labai jau ilgai jis plaukia sad.gif o su laiku bus įmanoma susiderint 4u.gif


QUOTE(ziulyte @ 2010 10 27, 11:39)
O kodel gi ne is FR gristi per Sveicarija ir Vokietija  thumbup.gif Viskas imanoma. Mes esam taip grizineje. Labai super. Ypac Sveicarija. Tik nervina tas ju metinis keliu mokestis...  doh.gif O ir pacioj Sveicarijoj irgi verti demesio yra kalnai, gamta. Miestai bent man nepaliko ispudzio. Na dar Liucerna tai nieko, bet tarkim Zeneva  schmoll.gif
Smagu, kad reportazai padeda kitiems planuotis  blush2.gif

thumbup.gif mintis, bet tada bandyčiau dar savaitėlę pridėti blush2.gif nors, aišku, Šveicarijai laiko bus maža visada biggrin.gif Kelių mokestis mane irgi labai nervino kai pradėjau planuotis, todėl sumąsčiau, kad reikia viską per kartą apžiūrėti, kad ramesnė piniginė būtų ax.gif aišku, planas nepavyko, kai ten viskas taip gražu, o oras ne visada prognozuojamas blush2.gif bet pamačius kas ir kaip ten, dabar jau nebenervina manęs mokestis ir kitą kartą drąsiai važiuočiau per šią šalį thumbup.gif tiesa, yra vienas dalykas, kuris galėtų priversti pagalvoti, ar tikrai važiuosiu, tai muitinė - tokio priekabumo nė vienoj šaly nemačiau schmoll.gif bet tai dar galima būtų iškęsti, tik vat kai visi pro šalį važiuoja nestabdomi, o tave vien dėl LT raidžių "purto", tai jausmelis oj ne koks verysad.gif Dėl didžiųjų miestų irgi sutinku, bet mažesni miestukai tai užburiantys: Solothourn, Freabourg, Montreux, Zermat wub.gif ir čia tik keletas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 10 28, 08:32)
Keltu važiuočiau tik tuo atveju, jei turėčiau marias laiko ir nebūtų entuziasto vairuotojo, kitaip tai tik laiko gaišimas ir pinigų metimas į balą, na labai jau ilgai jis plaukia sad.gif o su laiku bus įmanoma susiderint 4u.gif


Žinoma, automobiliu gal ir greičiau, viskas svarstymo stadijoje, bet argumentai už:
1. Papildoma atrakcija.
2. Atrodo, kad keltą gausiu dovanų (žinoma ne keltą, o plaukimą juo biggrin.gif ), t.y. kelionė keltu nieko nekainuos.

Aišku, jei antras punktas nesuveiks, tada belieka važiavimas per Lenkiją.
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 10 28, 08:04)
Žinoma, automobiliu gal ir greičiau, viskas svarstymo stadijoje, bet argumentai už:
1. Papildoma atrakcija.
2. Atrodo, kad keltą gausiu dovanų (žinoma ne keltą, o plaukimą juo biggrin.gif ), t.y. kelionė keltu nieko nekainuos.

Aišku, jei antras punktas nesuveiks, tada belieka važiavimas per Lenkiją.

Na, tokiu atveju thumbup.gif Mūsų atveju (mes tik dviese keliavom) nebūtų buvę jokio taupymo: laikas ilgesnis (Klaipėda mums visai į šoną, keltas labai jau ilgai plaukia ir išlaipina pakankamai toli nuo mūsų norimų tikslų), o viską sudėjus kaina labai panaši...
Atsakyti